Тук са се събрали най-хубавите дами, които през СЕПТЕМВРИ ще са горди мами!

  • 24 617
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 802
П.п. Момичета, сори за често липсващите букви в постовете ми, просто ако ми видите компа, ще ме съжалите. Малкият хакер у дома ми измъкна 5 символа от клавиатурата и сега пиша на фантазия :peace:

 hahaha hahaha hahaha явно е много забавно да налучкваш  Mr. Green Hug

alexissss  ... успех на прегледа  Praynig Hug

Момичета, направо ви се кефя на познанията за количките. Аз идея си няма от каквито и да било марки, модели, производители и т.н  ooooh! Иначе като ги гледам в нета всички са хубави, но ще разчитам на факта ... око да види, ръка да пипне  Mr. Green тоест да ида в магазина да я видя и да ми хареса. Като цена не ми се дават много пари, а и предполагам, че свекъра ще искат да я купят и не искам да ги ангажирам. Като, че ли повече от 300-400 лв не ми се дават за количка,/която ще разбия от разходки из нашите пловдивски павета  ooooh!/ но това е на първо време. Трябва наистина да се видят на живо и моделите и цените - но това живот и здраве след като родя  Hug

П.П. Днес ще има нова тема, но като гледам две от заглавията са на кантар  Laughing Моля ако някой не е гласувал да го направи, че да наклонят везните и да стопирам анкетата  Hug

Хубав ден на всички  Hug , въпреки, че при нас така вали  Confused

# 721
  • Мнения: 201
Добро утро в този дъждовен и мрачен ден. Преди малко се завръщам от фетална - всичко ни е наред с бебока, вървим с 3 дни напред, имаме си всичко, потвърдиха сините гащи. Мнооооооооооого съм щастлива newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Иначе с кг съм +3 за едни месец - доктора каза че добре съм се справила, да намаля сладоледа и да увелича разходките.
За схващането на краката ми изписа магнезии.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 773

zornitsa85 много хубаво  Simple Smile И аз следобяд съм на фетална. Времето обаче е на път да се развали и ще видим

# 723
  • Мнения: 2 802
да намаля сладоледа и да увелича разходките.


 Joy Joy Joy то май всички трябва да го намалим този сладолед  Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 201
Барбера стискам палци, всичко ще е наред. В Пловдив вали от сутринта и е студено сякаш идва есента, а не лятото.
Фейт как да му обясня на доктора че като видя Raffy и не мога да го подмина без да си хапна. ooooh! ooooh! ooooh!

# 725
  • Варна
  • Мнения: 773
Аааа, Рафи течен шоколад - кафяв не подминавам.Освен, ако преди това не съм преяла.

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 420
П.п. Момичета, сори за често липсващите букви в постовете ми, просто ако ми видите компа, ще ме съжалите. Малкият хакер у дома ми измъкна 5 символа от клавиатурата и сега пиша на фантазия :peace:

 hahaha hahaha hahaha явно е много забавно да налучкваш  Mr. Green Hug

smile3515 на мен ми се плаче Laughing Hug ти ми се смееш (тука има, тука нЕма) Трябва тия дни да си занеса машината на ремонт, та да й подменят буквичките.
ооооох, този сладолед smile3508 у дома не оставаме без него. МъжОт и кандидат баткото са много щастливи от този факт. Особено Кольо-хакера. Мъкне си стола до хладилника, отваря камераа и така.......блаженство за него, после безсънни нощи за мама, заради болки в коремчето. Sick
Мен ме е срам да си кажа, но аз съм вече 11 кила нагоре Embarassed С Никола за цялата бременност качих кажи-речи толкова ooooh!

# 727
  • Мнения: 2 802
П.п. Момичета, сори за често липсващите букви в постовете ми, просто ако ми видите компа, ще ме съжалите. Малкият хакер у дома ми измъкна 5 символа от клавиатурата и сега пиша на фантазия :peace:

 hahaha hahaha hahaha явно е много забавно да налучкваш  Mr. Green Hug

smile3515 на мен ми се плаче Laughing Hug ти ми се смееш (тука има, тука нЕма) Трябва тия дни да си занеса машината на ремонт, та да й подменят буквичките.

Еми забавно е  Mr. Green но предполагам, че е неприятно, тъй че се заемете с буквичките  Hug

Благодаря за гласовете, анкетата е стопирана и след малко идва новата тема  Heart Eyes

# 728
  • Варна
  • Мнения: 64
Аз 6 месеца не бях яла сладко и не бях пила нищо кофеиново. Обаче онзи ден си купих едно капучино ванилия и една вафла мура трио. Много ми се хапваше, а по принцип хич не съм по сладкото. И после незнам дали от това ама бебо цяла нощ не ме остави да спя. То едно ритане и се успокои чак на другия ден на обяд  Mr. Green

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 420
sentex, дошъл му е power-a на бебо Joy Joy Joy Пфууу аз не съм се спряла. Че все едни баклави и тежки сиропирани работи ми се дощяват Crazy Абе имам мегдан още Wink
Фейт Hug

# 730
  • Мнения: 24
Уауу Сентекс...Половин година без нищо сладко?Не знам как си успяла:).Аз попринцип си хапвам по нещо такова всеки ден.Откакто видях ,че килограмите хвърчат стремглаво нагоре гледам понякога да пропускам ,ноо  Embarassed.Кафенце си пийвам.

# 731
  • Мнения: 844
Здравеейте!
Уф и при нас днес се настани гадното време, малкия дивее в къщи , но поне се занимава...(пу-пу-пу)
ОООООхххх РАфииии течееен шоколад ммммммммм  Crazy Аз уж се движа много редовно , но пък обилните вечери май ми се трупат . За архива съм +8 , карам 9тия  hahaha

# 732
  • Мнения: 2 802
Без сладко умирам ви казвам. Освен, че през деня си прехапвам, вечер като ставам до ВЦ-то задължително минавам през хладилника и си хапвам някоя вафличка /обичам да са студени, за това стоят там  Mr. Green/ с кисело мляко  Blush Аз съм и с ниско кръвно и много добре ми е отразяват  Crazy

М/у другото щях да ви питам вчера. По принцип много обичам бяло фрапе и вкъщи винаги си правя, като от както съм бременна си слагам много малко нес и пия два пъти в седмицата например. Интересува ме дали млякото по някакъв начин пречи - ползвам на Верея големия процент, пастьоризираното.

# 733
  • Мнения: 175
да намаля сладоледа и да увелича разходките.


 Joy Joy Joy то май всички трябва да го намалим този сладолед  Heart Eyes
 Joy вчера 3 изядох  Crazy Crazy Crazy
Цяла нощ някой  си правеше дискотека в корема ми  Laughing Heart Eyes може и от сладоледа да е било  Crazy
Barbera , успех на прегледа. Simple Smile
zornitsa85 , браво за хубавите новини и честито за синия щъркел  Simple Smile
мама зайка_ , О, от Смолян ли си? Страхотно! Това за мен е един  много хубав град с много мили и добри хора  Simple Smile имам много хубави спомени там  Heart Eyes Туковиж и се познаваме  Sunglasses Имам близки там, преди ходих често, когато живеех в България. Simple Smile
За килограмите страх ме е да се премеря  Embarassed Joy Joy Joy
F.a.t.e. Аз не мисля, че млякото пречи  Simple Smile още повече и аз когато си ходя в Бг само такова си взимам  Heart Eyes Аз всеки божи ден си пия мляко с кафе  Simple Smile
Момичета в чуденка съм...какви дрешки на бебка да взема като размер  newsm78
Тук за новородено  ако взимам са до 2.400кг. бебе, ако е за 1 месец е до 3.500кг ( или нещо такова  Crazy) Пък от 0 до 3 месеца е до 6.400кг (което мисля, че ще са му голями дрешките  Crazy) Пък ако взема по-малки може да не му стават  Crazy #Crazy
Половинчо казва, че ако взема за новородено и са му тамън...само след две седмици вече ще са му малки  Crazy Та май по големия размер да взема  newsm78 какво мислите вие  Thinking
От къде да знам колко ще ми е голямо бебето  Crazy Joy

# 734
  • Мнения: 24
Втория  размер звучи най-добре.Щото бебо може да се роди над 3 и директно първите отпадат.Пък 6 и 400...си е доооста.На мен моите неща,които съм взимала ми изглеждат доста огромни,а са все 56 номер,което си отговаря на сантиметрите.Просто не ми се рискува с по-мъничките.Питам продавачките ама как така е толкова голямо,а едно бебе изглежда доста по-малко...и те все си мислят ,че се страхувам от това ,което трябва да родя хахах

Общи условия

Активация на акаунт