Лятно слънце вече грее, СЕПТЕМВРИйчето в коремчето на мама все повече дивее!

  • 24 923
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
И аз да се запиша докато не сте изписали темата  Heart Eyes
Файтче както обикновено си перфектна
Рада ми е болна от седмица и съвсем нямам време. Просто толкова са нещастни като са болни  Cry
Аз като ви гледам лентичките (на тия дето са 28 седмица) направо си ви завиждам Mr. Green Нещо ми се увижда тоя път, по-нетърпелива съм. Освен това и килца взех да качвам #Cussing out

Ани (Edna ot nas) честит рожден ден! Много здраве и късмет, на теб и всичките ти мъже  newsm51

# 46
  • Мнения: 24
Добро утро.Днес ми е толкова мързеливо,че станах само да хапна и май пак ще си лягам:)
Красива тема,благодарим:)!
Една от нас-да си жива и здрава и много усмивки.

# 47
  • Мнения: 24
ааа!а:) 7ми месец ,7ми месец споходи и мене:)

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Добро утро, момичета! Много пишете, нямате изчитане Simple Smile
Гледам ,че ще ходите на разходки -браво! Аз съм на работа Sad

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 420
Една от нас, Колко добре те разбирам по повод притесненията ти отосно бебо и баткото:) С Ники ми изтекоха водите в 2,30 посреднощ. Дано този път е по-нормално време:) А за ревността - думи нямам Laughing Моят хубавец не дава и на мъжот ми да ме прегърне Crazy Била съм само негова и на никой друг Crazy
и разбира се:  Честит рожден ден!Много здраве късмет и любов!
Фейт, много хубава тема, отново Hug

# 50
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен.Да се отчета след вчерашния преглед със сигурност пак момче 1080гр. и всичко друго е ок.Баткото ми е цяла седмица с температура и много не мога да ви чета,но ще наваксам.Лек ден и много усмивки!

# 51
  • Мнения: 478
Edna ot nas Честит рожден ден,много да те радват и слушат мъжете ти!!!Весел празник!

# 52
  • Мнения: 2 802
Здравейте и от мен.Да се отчета след вчерашния преглед със сигурност пак момче 1080гр. и всичко друго е ок.Баткото ми е цяла седмица с температура и много не мога да ви чета,но ще наваксам.Лек ден и много усмивки!

Още една мъжка майка ... честито и бързо да се оправяте  Hug

elio вие също ... бързо оздравяване  Hug

Milena_87 Честит 7-ми месец  Hug

# 53
  • Мнения: 184
Edna ot nas Честит ти рожден ден. Много любов, здраве и послушни дечица.
Чета на моя мъж, какво правят вашите мъже, а той ми вика- вие тук приказки ли си разказвате- за принцове  Joy Joy Joy
Вярно е че както си ги научиш, така ще е. Явно аз грешно съм го научила всичко да правя и сега само след като го помоля нещо- тогава отива да го направи. Доброволно-в никакъв случай.
А цветя ми носи периодично, защото "направи" грешката да ми подари прекрасна ваза за Р.Д. и сега трябва да я пълни всяка седмица  hahaha
 Shocked Нещо съм проспала- кога близнаците станаха 3 двойки  #Crazy

Последна редакция: сб, 09 юни 2012, 10:11 от stefiss_1978

# 54
  • Мнения: 24
Добро утро и от мен! Аз отново съм на работа! Sad
Фейт, страхотна темичка! Ама и аз съм изпуснала,кога близнаците са станали 3 двойки!  newsm78
 За домакинството, за чистенето  редуваме се, който е по-свободен, готвя основно аз, за гладенето основно аз, той само панталоните си ги глади сам, за миенето на чиниите си имаме график Simple Smile Защото много мразя да мия и сме измислили  компромис Simple Smile
 Ани, Честит Рожден Ден!!! Да си жива и здрава, обичана жена и майка! И на есен да си гушкаш втория сладур!!!  bouquet
 Elio пожелавам ви бързо оздравяване!
 Миленке, честит 7 месец, май наистина ще се гоним из родилното Simple Smile

# 55
  • Мнения: 354
Да се запиша и аз в темата, докато не сте я изписали.
Моя мъж и той много ми помага с домакинството от както съм бременна, че в началото нали трябваше само да лежа. Иначе за гладенето и двамата сме скарани. Аз чаршафи не гладя, само дрехите, които ще обличаме и то само ако имат нужда. Е на бебчето ще ги гладя щом трябва Simple Smile
Между другото моите проблеми със ставите се задълбочават. Вече  незнам дали има става, която да не ме боли. Не мога да стана от леглото  ooooh!
Ама вчера бях се уговорила за разходка и по време на ходенето нямах проблем. Така, че стратегията ми ще е да не се задържам в къщи Simple Smile
Хубав ден!

# 56
  • Мнения: 4
Edna ot nas  newsm59 честит рожден ден, да си жива и здрава, а баткото много да обича малкия и да не ревнува  Heart Eyes

agira - да, термометърчето работи и отчита вярно - но му купихме нова батерия - пише, че издържали 5 години пък ще видим  Mr. Green

честит 7-ми месец Миленка

Стефис - и моя мъж върши само когато му кажа какво трябва да се направи  Party ама пък ми е послушен и изпълнява  Mr. Green

# 57
  • Варна
  • Мнения: 773
Една от нас Честит Рожден Ден! Здраве на цялото семейство и много късмет  bouquet


Mince защо не си купите съдомиялна и да си решите проблема с чиниите

Вчера дето прекалих с ходенето днес ме наболяват краката. Още готвя, но ще поизлезем след малко наоколо, за сега.

# 58
  • Мнения: 24
Barbera, кухнята ни е малка и няма място за съдомиялна, иначе с радост бих се навила на тази вълшебна машинка! Simple Smile

# 59
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Момичета как сте?Аз днеска от сутринта съм се развихрила да чистя,прибирам и готвя.В албумчето качвам и моята нощница за болницата.
Една от нас,честит рожден ден.Да си жива,здрава и наесен горда мама.

Общи условия

Активация на акаунт