Събрани сме отново пак в Пловдив - най-прекрасен град - 30

  • 64 209
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 173
Дъщерята на най-добрата ми приятелка се роди с такова нещо на половината лице. Изчезна след година и половина.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Шушулче златна си.А ще ти е удобно ли а я попиташ дали е направила нещо,за да изчезне или се е махнало само.Голямо ли е било?

# 62
  • Мнения: 5 173
Ще я попитам.
Петното обхващаше половината чело, нослето, областта около окото и устата.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Kati12, моята дъщеря има хемангиом под лявата ръчичка с големината на монета от 1 лев. Какво ли не изчетох като се роди, бях се притеснила. В общи линии, това което и Шушулче ти е казала, а и лекарите казват, е да се изчака до годинката. Повечето изчезват от самосебе си. При нас започна да изчезва към годинката, в момента е много бледо, трудно се забелязва. Четох, че може да е притеснително, ако е в областта на очите, защото може да засегне нерв и тогава е добре да се отстрани.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 14 121
Аз мисля че водата ще е топла. Ние миналото лято ходихме доста често там с малкия още от сутринта 
Водата сутрин беше хладничка но мн. бързо се стопляше водата особенно в детския басейн защото е плитко.
Благодаря ти!   bouquet
Дано само не стане много облачно или да вали утре! Praynig

Гледах сега в страницата във фейса на Акваленда, че сте били вече, надявам сте доволни. (големият ми син е отговорник по маркетинга там и само ме кара да го хваля  Laughing ) Само да кажа ,че г-н Димитър Присадников, с който комуникирате е 6-ти клас. Ученик ми е и е явно живото доказателство как скромните деца се отпускат в анонимния интернет.
 

# 65
  • Мнения: 2
Здравейте!
Да ви помоля да ме насочите към битов ресторант, кръчма или нещо подобно във вашия град, където има жива народна музика.
Предварително ви благодаря!

# 66
  • Мнения: 1 934
Не съм ходила, но познати ми хвалят ресторант-градина "Мегдана" до автогара Юг. Разбрах, че е с жива народна музика и много се танцува там.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Не съм ходила, но познати ми хвалят ресторант-градина "Мегдана" до автогара Юг. Разбрах, че е с жива народна музика и много се танцува там.
Да, аз съм ходила, харесва ми, има програма с народни танци.

# 68
  • Мнения: 496
"Веселото село" на колелото на бул.Дунав е със специална програма от етно танци - български народни, както и балкански, по някое време се включват и гостите в хората. Там сме водили много чуждестранни клиенти от фирмата да гледат местни танци, понеже е много колоритно и на тях им харесва.  Wink

# 69
  • Pb
  • Мнения: 1 183
"Веселото село" на колелото на бул.Дунав ...
Не е ли затворено и то от доста отдавна?  newsm78

# 70
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Не работи си

# 71
  • Мнения: 451
ехоо,някой да знае къде се подават жалби срещу съседи-гадняри Mr. Green полицията,съда или общината - тук не става дума обаче само за шум,а за всякакъв вид тормоз Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 496
ехоо,някой да знае къде се подават жалби срещу съседи-гадняри Mr. Green полицията,съда или общината - тук не става дума обаче само за шум,а за всякакъв вид тормоз Twisted Evil

За тормоз - полицията.  Peace

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
търся ключар, около стадион христо ботев, но може и към ПУ, ул. Богомил.

# 74
  • Мнения: 6
Някой може ли да ми препоръча детски уролог в Пловдив? Благодаря предварително! Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт