Ето, че СЕПТЕМВРИ наближава, коя ли ще е първата ни мама!

  • 23 827
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 510
Лъки, видя ли съобщението за срещата? Може да ви вземем

Видях, видях, там съм(ако нещо не се обърка). Но този път милото ще е гледачка, че да се видим и чуем като хората Simple Smile

# 46
# 47
  • Мнения: 42
Запис в новата тема  Mr. Green
Фейт  Hug  bouquet благодарско, чудесна както винаги.
Ева, да ти е жива и здрава племеницата   bouquet
Мартичка, пропуснала съм, че си била само на тонове  Crazy Къде беше на лекция за кърменето, в Мол София ли? И аз ходих там, беше много интересно. Ти ще ходиш ли в Щерев на лекцията за кърменето?
Благодаря на всички за отговорите за фраксипарина  Hug Моите колебания са защото, както на всички Вас, лекарката ми в Сф каза, че ще трябва да го продължа около седмица след раждането. Проблема е, че лекаря, при който ще раждам в СтЗ каза, че няма нужда да се продължава и това разминаване много ме притеснява, а няма как да му кажа... ми според теб няма нужа ама в Сф ми казаха, че трябва ...  Много тъпа ситуация, вярвам му изключително много голям специалист е ... но незнам какво да правя и какво д му кажа в случая  newsm78 Tired

# 48
  • Мнения: 2 802
В този ред на мисли нямаме мъжко име ...все още  Crazy ако излезне с някой пишок  Joy

 hahaha hahaha hahaha тогава ще кажеш на док да му мисли име в последния момент  Crossing Arms Mr. Green



Даже имах един момент, бях прибрала един ползван в хладилника, но то като те завърти ежедневието и някак главата става празна...

хахаха .... силно замръзяване си му направила  Joy Joy Joy


Рошли ... и аз получих брошурата на Карфур ... но не мога да се добера до там ooooh! Мъжо е на село в момента с колата, а заведа ли го там, му става ясно за какво  Joy Joy Joy В понеделник след срещата може да намина да си фърля Иното Очо  Whistling  Mr. Green


Вече наистина ви оставям и отивам да се къпя, че от сутринта съм тръгнала на там  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 201
някоя от пловдивските мами знае ли кога през август има дан на ОВ във ВМИ

# 50
# 51
  • Мнения: 2 802
някоя от пловдивските мами знае ли кога през август има дан на ОВ във ВМИ

Чакам да публикуват актуално инфо за август и да го сложа на първа страница  Heart Eyes
За сега знам, че на 24-ти ще имам във ОБ

В сайта им няма ли информация?

# 52
  • Мнения: 478
пууу цели 4 страници...вие спирка нямате Grinning
Ха честита тема   bouquet

Д.Цветанова  с предната бременност нямах едно петънце,обаче сега имам и то доста -само на корема-едни кафевички,ама сигурно щото сега е девойка,а със сина ми абсолютно различна бременност и симптоми.Имам приятелка тя е с 2 момчета,ама с второто така и се нашари лицето че беше като петниста хиена,сега година след раждането вече си е същата,абе странна работа,хормони явно,незнам.

# 53
  • Мнения: 201
ми нещо не откривам newsm78

# 54
  • Мнения: 437
Eva_82 Честита племенница!
Аз не петна, ами едни малки пъпчици - само да родя и да мине лятото и отивам да ми ги махнат!
 Flutter Аз гледам на карти - майка обясняваше как и тя го правела и много познавала и след като ме родила вече не можела - та и аз така - сигурно като се роди бебка, ще й го предам на нея - малко е не здравомислие, ама аз си ги вярвам тези неща Simple Smile

За възглавниците нашите от дивана са достатъчно големи - подлагам си тензух или пелена и си кърмя - така съм го решила засега - ще видим как ще е на практика.

За желязото - аз пих Сорбифер - с диня или прасковки не е било проблем, а сега и с тея сливи  Whistling Но не знам още дали съм успяла да го вдигна - другата седмица ще си пускам изследвания.

Мазането и стриите и аз в тея жеги пропускам последните дни по 1 път - иначе съм редовна и сутрин и вечер и  thumbsup засега нямам. А вие с тези 5-6кг.  Hug аз съм вече +13

Хремата моя нос си тече и все е пълен от 4-ти месец - не точно като хрема, ама си има и ми пречи да дишам - оттогава спя на най-високата възглавница, а иначе я мразех преди  hahaha

 Hug Hug лека от мен - отивам да се развея нанякъде

# 55
  • Варна
  • Мнения: 15

zornitsa85 От тук си поръчах кошарката http://www.avmebeli.com/st6.html. Бързичко ми я доставиха...за около седмица. Хубавото е че можеш да си я поръчаш в каквато комбинация от цветове искаш.
Фейт Много ми хареса как е станала стаичката ви...супер изчистено ! Май с теб имаме доста сходен вкус. Hug
Аз такива петна нямам,но за тях знам че са нормални и изчезват после , но на мен ми се получиха по деколтето много кръвоизливчета дето не знам на какво се дължат   Cry Някой с подобен проблем?
За възглавниците за кърмене моите приятелки които имат такива ми споделиха,че не могат да си представят да са без тях и наистина са голямо удобство. Използват ги не само за кърмене, ами и като кресло за бебето. Аз си поръчах ето тази http://kasida.bg/babymoov-vyzglavnica-za-kyrmene-supima-violet-40-11555.html . Убедиха ме, че си струва парите...дано, че хич не са малко ooooh!

# 56
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте момичета  newsm03. Ох най-накрая ви изчетох от няколко седмици ви чета и все се каня като стигна до последната страница да се запиша  newsm47.
Да се престава бъдеща мама за м. октомври ми е термин, но аз съм навита и за по раничко  newsm53.
Първа бременност с момченце на 29 години съм.
F.a.t.e. страхотни чершавчета си купила за легалцето на бебчето,ако може да споделиш на каква марка са .Аз сега съм на тази вълна креватче и чершафи.А някой ще ползва ли комплектите с обиколници и олекотени?

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 16:43 от bena82

# 57
  • Мнения: 237
Мартичка, пропуснала съм, че си била само на тонове  Crazy Къде беше на лекция за кърменето, в Мол София ли? И аз ходих там, беше много интересно. Ти ще ходиш ли в Щерев на лекцията за кърменето?

Да, там ходих. Ако не съм родила до другия вторник, мисля пак да отида на лекцията за масажите  Laughing В Щерев няма да мога да отида.

И на мен ми се появиха, петънца по лицето, по скоро лунички, особено по челото. Надявам се с раждането и времето да се по изчистят.

# 58
  • Мнения: 4
А честита тема!
Аз докато изчета и забравям за какво искам да се включа, а и е една борба детето докато заспи, а аз използвам да седна да видя какво става. То не е"пишка ми се", "пак ми се пишка", "ака ми се", "искам книжка" и така един час, накрая мене ми се отписва, доспива и т.н..
В този ред на мисли от моето каляване и не на изнежването си разболях детето докато бяхме на почивка и сега пак е едно неспане, а като си представя какво ме чака, не знам физически как ще устискам  ooooh!. Аз периодично си докарвам по някоя и друга контракция, дано устискам до датата за секциото, ако не ми дойде друг акъл за раждането ( Sky, моят АГ умре да изражда нормално близнаци, или след секцио - мен ме кандардисва от както отидах за потвърждение на бременността, така че има и такива, при мен ща са минали малко повече от две години след първото секцио), аз още мисля, ама по- скоро няма да се навия, ако нямам индикации, че ще е по- различно от предният ми опит за нормално раждане. Иначе относно дискусията за страха от секцио, ами аз не виждам, защо да е по- голям от този за нормално раждане, и защо трябва да се насаждат страхове или някой да си
 представя приказки, и в двата случая има болка, тя минава и заминава, купонът идва след това!
Направо завиждам на тези от вас, които са готови с приготовленията, аз ще чакам да заведат нашите Павел на планина средата на месеца и тогава ще вадя дрехи, ще редя, пера, гладя и ще пазарувам каквото ми трябва. Миналият път бях готова с всичко по това време на бременността.
Приза за първо бебе в темата най- вероятно е взет, но просто това още не е ясно.  Laughing
Bena 82, добре дошла!
Ева, честита племенница!
Ариел, +11 от вчера мерки и теглилки, стриите ги чакам след раждането  Sick
Една от нас, и аз този път нямам линия, ти като спомена и аз се замислих  newsm78

# 59
  • Мнения: 39
Я най-после да се запиша като бял човек.
Фейтчееее, Hug за хубавата тема
За възглавниците нашите от дивана са достатъчно големи - подлагам си тензух или пелена и си кърмя - така съм го решила засега - ще видим как ще е на практика.


Как не съм се сетила за тия възглавници.Даже бях се замислила дали и аз да не си поръчам ,но първо ще пробвам с  тези ,разбира се ако изобщо мога да кърмя,че с моите проблеми... ooooh!
Завиждам ви ,че не качвате много кг,аз съм доооста над вашите.Уж гледам кога и какво да хапвам,а пак трупан.Да не говорим,че през по -голяма част от бремнността изкарах без шоколад и неговоите производни. Embarassed.Но пък сега си похапвам ,че не се издържа вече

А за тази болка ниско доле-нещо подобно на ПМС,но не така болезнена и минава.Имам я от време на време и стана 3 -ти ден.Иначе имам чувството,че бебето ахаааа и ще го изсипя,така го чувствам много ниско.Чак на 6-ти съм на тонове и тогавва ще говоря с доки и дано не е нещо притеснително.

А да,Фейтче стаята за бебо е разкошна Heart Eyes.И ние се подредихме,но нещо ме мързи да снимам.И това ще направя някой ден,но кога ли newsm78

Общи условия

Активация на акаунт