дЪто бързо си вдигни и се отчети, че чакаме с интерес, поредната бейби вест!`09

  • 25 205
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 42
Здравейте отново, аз малко пропуснах вчера да благодаря за поздравите и пожеланията  Embarassed. Много благодаря на всички, много мило ми стана  Hug  bouquet Hug Гуш на всички и целувки  newsm51

# 676
  • Мнения: 510
Миленита, на линия съм  Grinning Ти само се похвали Wink

hrisik, няма да се плашиш  Hug Всичко ще мине по най- добрия начин.

Агира, честит рожден ден!   bouquet Много здраве, късмет, щастие, любов и семейна хармония! Половинката ти наистина е направил страхотен жест. Моя хич го няма по романтичната част  ooooh!

Аз май като Анхела... изкарвам си деня предимно в сън. На обяд сън, вечер сън, м/у другото ядене...Ама не знам от страх или от жега  Joy За сега ми е добре бременна, нищо че като се завъртам нощем ми изпуква кръста  Mr. Green

# 677
  • Мнения: 1 639
Момичета, аз съм с избор на екип и ще платя в касата на болницата необходимата сума. Чудя се обаче при изписването какво да подготвя за доктора допълнително за почерпка? Вие мислили ли сте по въпроса? Бонбони, уиски?  

Ти ще си платиш, а мислиш и за още подаръци? Не е само лекарят, целият екип го заслужава.
Обмислям жест на благодарност и аз, но аз няма да избирам екип.
Не ми се иска да е тривиалното, но ще видим.... Simple Smile Дано остана И доволна, освен благодарна.  Laughing

# 678
  • Мнения: 272
Здравейте момичета, днес цял ден не съм си подавала носа навън.  Crazy sweating

Честито на мама Елфи, да е жива и здрава сладката принцеска  newsm51
Агира, честит рожден ден! Здраве от сърце ти желая и скоро най-хубавия подарък. smile3525

Днес свекърва ми също има рожден ден! Да е жива и здрава и много щастлива! Та говорейки си с нея за торти по телефона/живеят в София/ ми дойде музата да направя торта "Дива зебра", която с мъжо гледахме сутринта при Звездев и се облизвахме.  Yum
Тортата е във фурната, резултатът неизвестен   newsm12
Ако на някой му се пробва :
Скрит текст:
[/color]

# 679
  • Мнения: 1 447
hrisik ,мила,ти не отиваш да ти правят опреция(поне не съвсем),отиваш,за да дадеш живот на малкото същество,което ще е неизменна част от твоя живот занапред! Hug

# 680
  • Мнения: 24
Оо тая торта ще се пробва.Аз съм готова с моя щрудел и сега направих малко питки ,че забравих да купя хляб  Laughing Laughing Laughing.И мисля какво да готвя утре.След дългия период на затишие ме е прихванала музата.Чакам и гости ,приятели на мъжо и да ми донесат студена биричка smile3521

# 681
  • Мнения: 237
Честита Преслава на мама Елфи! Да е жива и здрава, радост и гордост на цялото семейство!

future-maman, честит рожденик, мила   bouquet Да ти е жив и здрав и много да се обичате! Най-щастливия татко да го направиш скоро  Hug

hrisik, мила, нормално е да изпитваш страх, мисли си, че скоро ще гушнеш най-голямото съкровище  Hug Стискам палци!

Мелли, ах Мелли, каква си хубавица, ако всички китове изглеждаха като теб... Страхотна си  Hug

Толинка, ти си знаеш, изглеждаш прекрасно  Heart Eyes

Evvaa, да ти е жива и здрава свекървата  Hug

При мен нищо ново и интересно  bowuu

# 682
  • Мнения: 135
Е как да не е интересно Марти само като видя лентичката 40 г.с от бременността  Whistling
Айде да повтаряш упражнението с баткото 1 най - много и утре ти давам и да раждаш  Hug Simple Smile  bouquet

# 683
  • Мнения: 237
Ники, днес цял ден бях по улиците. Обрисахме Икея от - до, чувствам се пИрфектно, сякаш не съм бременна. Голям инат това нашто калпазанче  Mr. Green

# 684
  • Мнения: 4
 Whistling наистина е изнервящо като наближава термина, ама като дойде и подмине, направо не знам  Mr. Green

Лъки Анхелчето спи всеки ден, като пеленаче  hahaha

Хриси с теб сме  Hug всеки го е страх, ама няма как...и на мен ми треперят краченцата  Mr. Green

Ева тази торта ме впечетлява  Heart Eyes брех  Whistling само съм гладна  Wink прилича на моя кекс

Мели много хубав кит си  Hug що ли и аз знам, че не съм кит, пък се чувствам така  Mr. Green

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Супер още  едно бебче! newsm44   Честито на мама elfy!

# 686
  • Мнения: 122
Ох,днес цял ден се опитвам да ви сложа една снимка за да се почерпите виртуално.
Чак сега успях.Избрах тази понеже си мисля че всички имаме под ръка този плод и няма да ви разкарвам по магазините.

# 687
  • Мнения: 272
Миленка, Анхелче дано имате повече успех от мен, някъде не съм нацелила съотношенията или сбърках при печенето и резултатът е далеч от идеалният, даже доста  smile3506

Само мъжо ми вика, че много му харесва, за да не ме обиди. Казах му да каже истината, иначе ще му го направя пак.  rotfImao

# 688
  • Мнения: 7
ОООХ миленче и аз така съм-постоянни смени на това какво си мисля и какво си представям Whistling ту ми е много хубаво бременеенето-мързелувам си ,искам всичко и го получавам,навсякъде ме пускат с предимство хихихих и всичките му глезорийки по време на бременност,ту искам вече да си го видя и да го гушна малкия ми принц Crazy Усещам го как мърда в мен и въпреки това съм много объркана и ме е страх от предстоящото и промяната ми на живот Confused а моя беше многоооо активен-живеех си по летищата и дискотеките и подиумите...а сега ooooh! лелелел хахахха ама като се сетя колко много ще го обичам и вече колко го обичам всичко забравям
И да наистина е така-аз отидох за едните цици да се приспивам и да ме режат....ама тогава не знаех как боли де Grinning а сега си го представям подобно и затова толкова ме е страх-аз не можех да си вдигна чашата вода-през мишницата са ми слагани и многоооо болеше наистина #Crazy притеснявам се искам да съм адекватна за бебо-тогава не бях даже до тоалетна да ида сама,веднъж се напишках защото Антонио беше в кухнята а аз не можех да извикам да дойде да ме вдигне хахах абее ужас Grinning
Само бебенцето ме интересува и като дойде момента ще отида много нахъсана и адекватна да му дам живот и да ме стисне с малката си ръчичка,ще му кажа ,че ще съм до него ЗАВИНАГИ!!! Crazy Crazy Crazy

# 689
  • Мнения: 45
future-maman да ти е жив и здрав рожденника, много да те слуша и много да се обичате!  bdbaloni
Evvaa, да ти е жива и здрава свекървата!  smile3525
teta014, мммммм диняяяя.... много обичам!   bouquet
Моят свекър си тръгва утре...най - накрая постигнахме разбирателство с него  Mr. Green По-добре късно, отколкото никога  cheers
Лека от мен момичета, макар че като гледам и тази вечер няма да се спи от жега  sweating

Общи условия

Активация на акаунт