АПРИЛКИ 2013- тема 3

  • 23 836
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 249
®˙·٠• АлЕкС •٠·˙® По-скоро ние си знаем, че има промяна и ни личи Simple Smile
Не мисля, че някой който не знае ще забележи разлика, освен ако не ме е виждал по бански преди 2 месеца и сега и е жена - че те мъжете нищо не забелязват  Joy

# 46
  • Мнения: 4 737
момичета вие ми се много свят чак ми се гади какво се прави в такива случаи или не се прави ох много ме е страх

# 47
  • София
  • Мнения: 166
От първата ми бременност остана малко коремче, но сега от това ядене последните 3 седмици доста е поизпъкнало, има на някой не им личи и си раждат с малки кореми но аз, родих с доста изпъкнал  Laughing

# 48
  • Мнения: 1
Мирама, кой/какво е Джордж? Simple Smile дай малко повече инфо, моля Grinning

# 49
  • Мнения: 22 508
Ето
http://direct.asda.com/george/womens-clothing/D1,default,sc.html
Английски сайт с поносимо качество стоки. )

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Здравейте, момичета!
Днес ходихме при джи-пито на децата, че малчо имаше ваксина (Приорикс на 1г.1месец). Луда станах, не стига че чакахме 40 минути, а и бебчо не спря да търчи из чакалнята и да пипа всичко. Аз нямам шанс да почивам тази бременност. Моля се само Господ да е с мен и да я износя нормално  Praynig
БХС няма да правя. Предният път ми излезнаха кофти резултати и така се филмирах, че ....не бих си го причинила пак. Парите ще ги дам за добър специалист по ФМ.
Корем нямам. Успях да го прибера след второто раждане, но очаквам в най-скоро време да почне да личи.
Гърдите не ги мисля, че още съм кърмачка. Беб се грижи за това да не наедряват  Laughing
Сега ще слагам бандитите да спят и аз се хоризонтирам с тях.

# 51
  • Мнения: 1
Ето
http://direct.asda.com/george/womens-clothing/D1,default,sc.html
Английски сайт с поносимо качество стоки. )

Благодарско!   bouquet Сега ще разгледам, че и аз напоследък предпочитам онлайн да пазарувам Simple Smile

# 52
  • Мнения: 22 508
Ето
http://direct.asda.com/george/womens-clothing/D1,default,sc.html
Английски сайт с поносимо качество стоки. )

Благодарско!   bouquet Сега ще разгледам, че и аз напоследък предпочитам онлайн да пазарувам Simple Smile

Аз лично съм доволна от качеството.
Особено детските дрешки са много хубави.

# 53
  • Мнения: 106
момичета вие ми се много свят чак ми се гади какво се прави в такива случаи или не се прави ох много ме е страх

Няма от какво да се страхуваш. Легни и почини малко. Ще размине.

Аз имам корем, останал още от първото ми раждане. То беше в началото на годината. От стрес не можах да сваля качените килограми. Живот и здраве фигурата си ще оправя догодина.
А за дрехите - имам всичко от миналата бременност. Даже имам в повече. Всичко е есенно-зимно. Панталони, рокли, поли, чорапогащници... Само зимното си бременно яке го подарих, но ако се наложи ще купя ново. Не ми е драма.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 102
Аз също като се замисля цял живот съм си имала коремче и съм си леко пухина, ама сега определено ми е по-подуто, чак неприятно. Ясно е, че не е от бебчо (защото е мн.мъничък), но бях чела някъде, че от Прогестерона червата стават "лениви" и въобще метаболизма се забавя, та затова предполагам сме подути Simple Smile Иначе може би момичета, които са били с плосък корем, към трети месец може и да виждат разлика Simple Smile Незнам....  Confused

# 55
  • Мнения: 4 737
Sony_M  bouquet Благодаря ти! Само ти, единствена, ме забеляза Sick Всички останали ooooh! сте прекалено заети, да си мерите коремите, да сравнявате кг, и да говорите за бебетата си ... Спирам дотук, но и в темата, едва ли, ще влизам, нищо лично напротив, всичко най-добро ви желая!!!

# 56
  • Тук
  • Мнения: 237
И на мен коремчето ми изпъкна, но е по-скоро я от газове  hahaha, я от нещо друго. Точиците сега не могат да ни издуват все още коремчетата Simple Smile

Алекс, дано по-скоро ти минава вече това гадене и повръщане, че се изтормози направо  Confused

Иги, при лоши резултати от БХС не те ли пращат за амниоцентеза или просто повтарят отново изследването?  Thinking А и преди да се реши за този скрининг няма ли нещо като тест с въпроси относно аномалии при родените назад в семействата, коя бременност е по ред и т.н. И аз не искам да го правя, защото това си е един вид процент вероятност , ама не гарантира абсолютно нищо.

# 57
  • Мнения: 240
desdemona ,това което ти се случва и на мен ми се е случвало,както и на други мами!Легни и си почини ще мине всичко с повече  почивка!Не се ядосвай за дреболии,за това дали някой на някой е обърнал внимание....то като че ли и на мен много много не ми обръщат внимание...всичко е от хормоните...не се изнервяй излишно. Hug
Мен пък ме наболява корема често ,но мисля че е нормално . Rolling Eyes Пия нош-па  3х1,ама почти няма ефект днес май... Rolling Eyes..моля се само всичко да е наред! Praynig

# 58
  • Варна
  • Мнения: 249
Sony_M  bouquet Благодаря ти! Само ти, единствена, ме забеляза Sick Всички останали ooooh! сте прекалено заети, да си мерите коремите, да сравнявате кг, и да говорите за бебетата си ... Спирам дотук, но и в темата, едва ли, ще влизам, нищо лично напротив, всичко най-добро ви желая!!!

Не се сърди.. bouquet Сони ти е писала вече, затова сигурно момичетата не са писали повече.
Както някой бе писал по-рано може да е от ниско кръвно, един голям айрян със сол и леко хапване може да оправи нещата.  

# 59
  • Мнения: 81
Sony_M  bouquet Благодаря ти! Само ти, единствена, ме забеляза Sick Всички останали ooooh! сте прекалено заети, да си мерите коремите, да сравнявате кг, и да говорите за бебетата си ... Спирам дотук, но и в темата, едва ли, ще влизам, нищо лично напротив, всичко най-добро ви желая!!!
Не, че нещо Дес, ама всеки е зает със себе си. Не се обиждай, че не сме ти обърнали внимание. И на нас ни е лошо, но не сме лекари, за да дадем експертно мнение. Не знаем как да помогнем и затова не писахме нищо. Аз предпочитам да замълча, отколкото да дам лош съвет, който може би няма да помогне. Най-лесно е да кажа полегни си, хапни . Разбирам, че се чувстваш зле - всички се чувстваме така. Казвам го с добри чувства. Хубав ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт