Априлки 2013 - тема 7

  • 22 069
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 126
Ео снимките са невероятни
Мирама   bouquet за темичката пак Simple Smile
А аз все още чакам моите снимки от сватбата да излязат сега съм на етап просене от гостите Simple Smile

# 16
  • Мнения: 22 475
Sony_M, изпратила съм ти покана за приятелство, приеми я първо, иначе не мога да те добавя в групата.



По повод това, кой, защо и за какво пише. Мисля че всеки има право да пише това, което го вълнува. Това не означава, че ще вълнува и интересува и всички останали участници в темата.
Но и не очаквайте, че тук ще се споделя и споменава само и единствено "полезна" информация. Дори и това е субективно, защото за един има едни полезни неща, за други ще е нещо различно.
Темата не е енциклопедия, или здравен справочник.
Та който не го интересува да чете как на Х му е минал деня, или си е купил еди си какво...ами просто го пропуска. ) Мисля че като възрастни отдавна сме се научили да четем избирателно. ) Но това не бива да отказва хората да пишат, или четат в дадена тема. Все ще отберат нещо и за себе си.
Сори за дългото излияние, просто съм отдавна във форума, та съм се нагледала на доста неща. )  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 123
Вие и сватбени трепети имате, а аз още отлагам....  Laughing
Предложението е факт от 2 години.  Shocked Човек да ми се чуди какво чакам?!  Joy

# 18
  • Мнения: 6 999
Аз нямам още сватбени трепети (щях тропоти да напиша Joy).

# 19
  • Мнения: 22 475
Ео, хахахаха, ами то може и тропоти да има човек даже. ))))

Нашата сватба беше преди 5г., бях бременна с щерката. )

# 20
  • Мнения: 167
Еовин, мисля, че ще си прекрасна булка, скоро ли планирате събитието ? Пожелавам ти много любов и много късмет...
Мирама, аз имах точно това предвид - чета по диагонал това, което ми е интересно и се надявам да не съм засегнала никого.. Казах го, защото се замислих дали имах право да гласувам за заглавието. Както и да е Simple Smile (Иначе аз винаги гледам какво някой си е купил, като пускате линкове Blush ..)
А и чаках да мине 3 тия месец, за да се включвам, че се бях наплашила покрай това лежане вкъщи.

По повод забележката на Мирама за споделянето, ще се похваля, че и преди 2 седмици бях булка и още съм на тази емоция. Ние чакахме година да се оженим, а когато много си чакал, после е още по-нереално изживяването.
Маминка23, и аз не исках почти никой да разбира, но на сватбата в книгата за пожелания някой беше пожелал здраво бебе на 2 страница и някакси докато се завърти по масите книгата, всички знаеха  Laughing . А и аз съм слаба по принцип, от толкова лежане качих 3 килограма и имам коремче вече, личи ми за най-близките. Тези, които не ме познават добре, не могат да бъдат сигурни.

Сетих се да ви питам ... вас мериха ли ви? На мен ми казаха, че съм със стеснен таз  newsm78 .

п.с. за първа страничка - първа бременност, термин 4 април (иначе вървя около седмица напред, но нека е първоначалната дата)

# 21
  • Мнения: 126
Роуз мене ме мериха ама нищо не казаха дали е тесен или не

# 22
  • Калифорния
  • Мнения: 464
а забелязахте ли, че вече изпреварихме дори и януарските мами по брой на изписаните теми Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 102
Ео, много хубави снимки Simple Smile Сватбата си е приятна емоция, поне аз за това  я приемам, не за нещо кой знае колко обвързващо Simple Smile
Мен ми мериха таза като ме записваха, бях 9-та седмица, но нищо не изкоментираха - тесен или не, а пък и аз не питах. Нали е рано още, ще се разширява тепърва.

# 24
  • Мнения: 6 999
Благодаря ви за милите думи  Hug
За след бебето я планираме сватбата, някъде догодина по това време. Thinking

Моят таз сега още не са го мерили.
Друга лекарка ми го беше мерила преди доста години и ми беше казала и на мен тесен таз и че сигурно ще съм била раждала някога си със секцио и аз  Shocked Егати късмета, хем голям задник, хем тесен таз  Joy
Сега сигурно ще го мерят по някое време и ще видим какво ще кажат.

а забелязахте ли, че вече изпреварихме дори и януарските мами по брой на изписаните теми Wink
Да  Laughing Аз понеже хвърлям по един поглед на мартенките, щото ми е любопитно какво се прави по-напред на прегледите и гледам, че те пишат по 2-3 страници на ден.

# 25
  • Мнения: 22 475
r0se, супер, честито за сватбата. ) Всичко най-хубаво ви пожелавам заедно като семейство. )))
Сега ще те добавя на 1ва стр.

Ето че има толкова различни неща, за които може да се пише. С повече и различни хора винаги е по-интересно. )

Нищо не са ми мерили на мен, дори нямам спомен и при първата бременност. Може би защото бях със секцио и сега също.
Трябва другия, или в 6ти месец да отида на контролен преглед за очите.

# 26
  • Мнения: 126
На очния ти измерват само налягането нали? Има ли значение дали си с астегматизъм?
Че аз съм така и много се притеснявам, а пък не мога да си взема още направление за очен, че последното го взех на 24-ти и пак ще трябва да чакам  Tired

# 27
  • Мнения: 22 475
На очния ти измерват само налягането нали? Има ли значение дали си с астегматизъм?
Че аз съм така и много се притеснявам, а пък не мога да си взема още направление за очен, че последното го взех на 24-ти и пак ще трябва да чакам  Tired

Правят цялостен преглед и задължително мерят очно налягане.
Но аз съм с много висок диоптър, -9 и относително нормално очно налягане. Но дори само заради диоптрите, офталмолога ми препоръча и предишния път секцио. А е най-добрата в града, та мисля може да и се има доверие.
За астигматизма не знам как точно стоят нещата.

# 28
  • Мнения: 123
Сетих се да ви питам ... вас мериха ли ви? На мен ми казаха, че съм със стеснен таз  newsm78 .

....термин 4 април (иначе вървя около седмица напред, но нека е първоначалната дата)

Аз ходих на преглед в 12г.с., но не ми мериха таза! Очаквах, че ще го направи, но явно ще го отложи за следващ преглед.... Много се надявам да не ми каже, че съм с тесен таз, не искам да раждам секцио. Аз съм слабичка, но човек никога не знае.. майка ми е като мен, но си е родила и трите дечица по естествен начин.

r0se, и моят термин е на 4 април!   Hug Но и аз вървя със седмица напред....
Кога ти е първия ден от последната МЦ - на 29 юни?!  Rolling Eyes Simple Smile

# 29
  • Мнения: 106
Моят таз го мериха. Аз нямам притеснения. Раждала съм нормално, искам и сега да родя нормално.

Аз имам подарени 2 годежни пръстена, с две предложения за брак от един и същ човек и все не съм навита.  Embarassed Мисля, че мъжът ми се отказа вече.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт