Коремчето вече расте, а през АПРИЛ ще сме с бебче в ръце! Тема 8

  • 22 476
  • 712
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Ще ви помоля за премахване и добавяне на първа страничка, да ми пишете лично съобщение. Така ще е сигурно, че съм го видяла  Peace С бебе съм и се гледаме сами, така че за да не пропускам никой, пишете ми лично.


Добре дошла Ането!:) Лека и успешна бременност ти желая   bouquet Втора ли е? Виждам по лентичката, че имаш момченце?Simple Smile(сестра ми е родена на 16.04  Mr. Green).
Алекс, не съм правила това изследване...Успех!
Завиждам ви на тези, на които кг. се трупат в гърдите  Mr. Green На мен само там НЕ се трупат  Laughing Не съм се мерила скоро, но пък имам един по-тесен панталон, който ми е "кантара", щом успявам да го обуя всичко е наред  hahaha

# 46
  • Варна
  • Мнения: 249
Yara, какво стана с Балев? Успя ли да си запишеш час?

Aaa успяхме този път. Мъжо отиде от 5.30ч да чака и е бил 2-3ти поред в списъка. Каза, че като си тръгвал били записани в списъка към 17човека, а часовете са за 25. Значи може някой да се е вредил и по телефона.
Явно и към 7ч ако се отиде да се чака пак ще успее да се вземе час, но на мен не ми се рискуваше, защото това ми е последната възможна седмица за изследването и рано-рано го изпратих.
В понеделник съм на ФМ от 17ч.

Алекс
, нямам представа - защо не потърсиш, може да има и цяла тема за тромбофилията.

# 47
  • Varna
  • Мнения: 68
Yara,  аз съм понеделник от 16:00 часа  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 355
Ох, момичета, с Карити какво става, не пише от бая време?
Дано всичко е наред с нея  Praynig

# 49
  • Мнения: 13
Карито пише във фейсбук темичката
чака да я изпишат

Ането, добре дошла и лека бременност  Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 481
 newsm44 newsm44 newsm44 точно се връщам от скрининг....гледахме бебо на ултразвук- всичко е ок....доки каза, че е голям позьор-маха с ръце, показва си дупето, краката Simple Smile голяма емоция е...за кръвта ще изчакам една седмица(няма как). Много съм щастлива...преливам направо  newsm44 newsm44 newsm44

# 51
  • Мнения: 1 700
KrissSsstina, страхотно е това, което описваш, честито!
И аз миналия петък изпитах същото. Нашият дребосък не спря да шава, а таткото щеше да се н**ка от кеф.  Laughing

# 52
  • Мнения: 22 475

Мирама въпреки че казваш ,че нямаш нищо против друг да пусне темата се усеща едно раздразнение и чувство за собственост и завист от твоя страна...

Лек ден на всички!!!   bouquet smile3521 newsm10

Ти това сериозно ли го мислиш??? Защото е най-малкото смешно, да не използвам други изрази, че пак ще има засегнати.

То бива, бива, ама чак пък такова държание от големи хора не съм очаквала...

# 53
  • Мнения: 13
newsm44 newsm44 newsm44 точно се връщам от скрининг....гледахме бебо на ултразвук- всичко е ок....доки каза, че е голям позьор-маха с ръце, показва си дупето, краката Simple Smile голяма емоция е...за кръвта ще изчакам една седмица(няма как). Много съм щастлива...преливам направо  newsm44 newsm44 newsm44

браво, радвам се за хубавите новини  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 166
KrissSsstinа, чудесно това което си описала, нямам търпение да дойде вторник и да си видя бебока  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 0
Аз утре съм най-сетне на лекар, вече нямам търпение Confused Не съм ходила от началото, в пълно неведение съм...

# 56
  • Мнения: 67
Мале, момичета...нямате написване и изчитане за 5 дни  Laughing
Мен днес ме изписаха от болницата- неповръщаща и с чиста урина (имах ацетон като постъпих)  Peace
Сега нямам търпение за ФМ и да разгледаме бебс по- обстойно  Crazy

# 57
  • Варна
  • Мнения: 249
Yara,  аз съм понеделник от 16:00 часа  Simple Smile

E, значи и ти си успяла. Сигурно няма да се засечем, понеже аз ще гледам максимално късно да изляза от работа и мисля към без 5 да съм там.
Дано всичко на бебоците им е ок Hug

# 58
  • Мнения: 4
 Запис и от мен, благодаря за прекрасната тема   bouquet
 Бях на преглед в държавната болница, където се водя на ЖК и с една дума ще се лежи...в болницата обаче няма да отида, макар че е безплатно, оставам в клиниката засега....
  Успех на изписаните и на тези, които ще ходят на прегледи  Hug

# 59
  • Мнения: 355
Всички ли сте се записали на ранна ФМ?

Общи условия

Активация на акаунт