Отговори
# 735
  • Мнения: 0
И аз си усещам бебчо дори и като си сложа ръката и ме побутва Simple Smile)а моя като я сложи и спира мислеше че се шегувам,че я усещам но ми видя коремчето как все едно ми направи боц:))

# 736
  • Мнения: 123
... хемоглобина ми е доста под нормата Sad
Оххх, на този етап са ми правили само един път изследвания и хемоглобинът ми беше 111, под нормата, но не ми предписаха нищо, на следващите изследвания ще се разбере дали е много под нивото или се е нормализирал, или поне да е на същото ниво - пак ще съм доволна. Ако трябва да бъда честна, не ми се иска да пия някакви хапчета, затова и аз гледам да си набавям желязо от храните, но не съм убедена, че ми помагат - вече не ми се вие свят, не ми се спи постоянно, по-свежа съм, НО докато не си направя изследвания и не ми покажат на черно и бяло, че всичко е ОК.. не искам да си втълпявам, че съм по-добре.

Относно желязото.... Иначе аз си правя от време на време салата от червено цвекло, настъргано и го овкусявам с лимон и зехтин и сол.
Обожавам я тази салата, наистина действа добре!  Peace

# 737
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Някой ще прави ли новата тема, че сме на 49стр.?

Нови теми се пускат след 50стр. по принцип. Сега я пускам.

# 738
  • Мнения: 0

Последна редакция: пн, 12 ное 2012, 14:48 от АПРИЛ2013

# 739
  • Мнения: 22 475
Някой ще прави ли новата тема, че сме на 49стр.?

Нови теми се пускат след 50стр. по принцип. Сега я пускам.


Мислиш ли, че не знам кога се пускат нови теми?

# 740
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Има ли причина да мислиш, че няма да я пусна? Когато няма да я пусна, ще съобщя поне 10 стр. по-рано.
Сега вече има нова тема, а тази ще бъде заключена, моля всички да пишат в новата тема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт