еозин

  • 3 019
  • 7
  •   1
Отговори
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Момичета малката е подсечена  мноого. Вече 1 месец се борим с това.Сега ни изписаха последно Еозин спрей.Напрасках вчера вечерта и стана страшно.Не се маха с нищо.Мих я с сапун и пак седи:(Трябва да я пръскам сутрин и вечер, но как да махам това чудо?А и пръстите ми са червени от това, че го пипах и аз:(Кажете как да го мия, че да пада  newsm78 ooooh!

# 1
  • Мнения: 158
Не се притеснявяй, ще се отмие след няколко къпания. Отмива се без проблем и от дрехите, ако са нацапани. Аз първите дни ходех с розови пръсти (тук се пръска на пъпчето, за да падне по-бързо), докато педиатърът ми препоръча спрея Cytelium na Aderma. Има същото действие като Еозина, но е бял като нормален крем и не цапа. Предполгам, че го има и в България.

# 2
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Благодаря ти Hug  Дано поне помогне, че вече стана като аптека от кремове в къщи и нищо не помага Tired

# 3
  • Мнения: 158
Благодаря ти Hug  Дано поне помогне, че вече стана като аптека от кремове в къщи и нищо не помага Tired

Надявам се да съм била полезна   bouquet
Със сина ми съм имала периоди на адско подсичане, когато започнах захранването. Най-ефикасно действаше Bepanthene, в големи количества, така че да изолира напълно дупето от памперса. Но споделяйки опит с приятелки се убедих, че при всяко дете е различно. Дано намериш това, което ще успокои дъщеричката ти. Успех!

# 4
  • Мнения: 3 241
Във Франция с еозин се пръска пъпчето на бебето като се роди и всички нови родители си личат по розовите ръце Simple Smile
Но се отмива след няколко дни, не се притеснявай.

Иначе наистина помага и при подсичане.

# 5
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Благодаря ви много.Наистина от 5-6 дни пръскам и дупето и е много добре.Има 3-4 пъпчици само.Пръскам сутрин и вечер, а през деня мажа с крем. Направо не мога да повярвам, че се оправи.От месец и половина подсечено вече е почти добре.Само не знам има ли ограничение колко време да се ползва?

# 6
  • Мнения: 2
Пробва ли с пиоктанин,лилавото нещо....моята дъщеря беше така като беше малка,но една стара лекарка ми беше казала да я намажа със каша:пиоктанин и хума(едно време,където се мажеше по косата)...помогна ни.. newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 2 104
Еозинът много ни помогна и на нас.

Общи условия

Активация на акаунт