Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 249
Оф много кофти. Не им ли каза, че си извън града? Не могат ли да извикат някой друг?
Аз мисля към 16ч да офейквам да се лекувам, ще видя утре дали ще дойда на работа. Ако няма подобрение въобще не мисля да стъпвам.

G-Baby, значи е ок този вариант, а и сега видях, че летния на Х-lander си има пълно легнало положение (поне така пише).

# 736
  • София
  • Мнения: 4 143
офффф момичета да Ви се оплача туко що единия от шефовете ми звъна да ме пита дали мога да отида по рано от Понеделник на работа че сме били затрупани,а отдела ни неработеше п празниците ,аз още не съм се прибрала в Сф,а ги бях предупредила от преди това че ще ида на 7. Sick,възмутена съм за цялата ми бременост съм била 2 пъти  найстина болна за по 3 дни,а някой като са болничен не идват с по 2 седмици. А от началото на бремеността ги бях предупредила януари да не разчитат на мен. smile3512 smile3512

Ели не се ядосвай. Според мен след това си вземи болничен и си остани вкъщи.

# 737
  • Мнения: 874
sunlight_eli, мерси за инфото Simple Smile
Аз все още се колебая за триколката - чувала съм, че са много нестабилни, но пък напоследък гледам по улиците доста мами с триколки... Ще го помисля още 1-2 месеца и ще видим Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1 350
eli, много гадно е така, след като си ги предупредила. не знам какво си му отговорила,
но ако отидеш понеделник като си свършиш задачите след няколко дни си вземи болничен докрая на бременността или пък говори и с другия шеф да не те товарят сега с извънреден труд.

и на мен ми става кофти, че оставам след работа доста често, идвам половин час по-рано от другите, няколко пъти моля шефа да ме пусне да си взема малката от градината, че да е преди 18:50 и тичам с колата из София.

гледай да не се ядосваш наистина, ако работата ти е удоволствие, по-лесно се понася, но сега се грижи за бебо и коремчето ти повече, отколкото за работата, тя край няма Wink

ако ти е неспокойно и криво винаги можеш да излезеш болнични и никой няма да те вини.
аз съм подготвила шефа (има тренинг де Wink) горе-долу откога, предложила съм заместник плюс още един, та да видим Simple Smile
ако ти е възможно - направи същото, по-лесно шефовете понасят липсата ни от работното място така Wink

# 739
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен!

Да се похваля в края на декември най-накрая разбрахме и ние пола - чакаме момченце!  Grinning  всичко си му е наред, развива се нормално, в 22 г.с. тежеше 535 гр. и сега ни предстои да изберем име.

Момичета да ви попитам получавате ли безболезнени контракции? Аз въпреки, че пия Магнерот всеки ден корема ми се стяга и става много твърд и то по няколко пъти на ден.

# 740
  • Мнения: 874
Честито, prada_87 Simple Smile

едро бебче Simple Smile моето в 20г.с беше 288гр.

# 741
  • Мнения: 419
Аз не се ядосвам ,ама е малко тъпо така ,те просто са свикнали мн да разчитат на мен ,най вече шефа ми ,и оттам идва,то в момента всичко е спешно ,а др,не са мн по спешните неща,Аз си им казах че не съм в Сф и че в Понеделник ще отида ,просто ме е яд на тях.Преди Нова година ми преджовиха ,бебо като стане на 1 година да съм работила ако искам отвкъщи ,да им помагам, е те ще си плащат де ,и същевменно да си получавам майчинство.

# 742
  • Мнения: 419
Искам да Ви питам нещо  по отношение на секса,Аз съм вече в 27 седмица ,на 11 .01 съм на преглед ,вие знаете ли дали е разрешено още  ,че се чудехме newsm78

# 743
# 744
  • Мнения: 1 700
Здравейте и от мен.
ЧНГ да сте здрави, щастливи и много обичани ви пожелавам на всички.
Виждам, че си говорите за количките и кошове зановородени. Поправете ме ако греша, но това не са зимни кошове, а за новородени. И все си мисля, че ако са необходими на някого, то е на майките, които почти ведна ще започнат да излизат с бебета си. Имам приятелка, която роди през януари и съответно, докато започна да извежда бебето, то беше на 3-4 месеца и тогава такъв кош не й трябваше, защото на 3-4 месеца, то е много по-укрепнало от едно току-що новородено newsm78

Общи условия

Активация на акаунт