СЕПТЕМВРИ е далече,а ние нямаме търпение вече!

  • 22 708
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 120
Princess, тези нес вита, които се заливаха с гореща вода? Хмм, аз веднъж ги бях пробвала, но нещо не бяха ми допаднали, може пак да им дам шанс, че сутрин не изпитвам точно глад, но усещането за празен стомах е много силно.

# 706
  • Мнения: 75
Добро утро Simple Smile

Аз съм на лекар на 28-ми в понеделник. Обаче ми излезнаха изследванията. За щастие съм резус фактор +, но цитомегаловирус IgG излезе с по-високи стойности. Това означава, че вируса не е активен и в тази му форма не може да навреди на бебо, но искам да попитам вече раждалите мамчета, а и всички, които знаят - това проблем ли е, може ли да се активира и да нанесе някакви поражения?

# 707
  • Мнения: 2 022
Танище, точно тези! Аз слагам и лъжица мед, че ми е доста безвкусно. От тях не ми става тежко, а стомахът не ми е празен. На мен ми допадат и ме устройват. Пробвай!
Лемоне, виждам те!  Naughty Какво ново?
Къде се изгуби Кристиша? Напиши нещо, ей момиче!!!  Naughty

# 708
  • Мнения: 1 988
танище, по-добре си вземи обикновени овесени ядки, а не тези на несвита. тия пакетчета не съм сигурна дали не са пълни с консерванти и оцветители  Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 218
Добро утро и от мен! То стана обяд, докато успеч да вляза и изчета Simple Smile
Добре дошли на новите мами и на Дани! Дани, много се радвам, че си тук! Пожелавам на теб и на всички едно приятно преживяване!  Hug
Принцеска, ето ме! Всичко е наред с мен. Утре сме на преглед. Първият ни. Предупредила съм го да се усмихва на снимките  Mr. Green Майтапа настрана, но дано всичко е наред!
 Принцеска и тези, които хапват това ленено семе- по-добре спирайте, докато не сте прекалили с консумацията. Иначе едва ли е толкова опасно според мен...
Нинка, какви кафенца и закуски си сервирала....ммм супер!

# 710
  • Мнения: 916
Добро утро,

Вчера бях на лекар, но точката не се видя. Имаше съмнения за едно място , но не беше сигурен, че много е рано още (последен цикъл на 22.12). Бях на кръвни изследвания, взе ми и цитонамазка и чакам резултатите. Следващ преглед на 5.2., ако изтрая дотогава  Mr. Green

# 711
  • Мнения: 2 022
Лемон, спрях го лененото семе. Надявам се 2 седмици да не са ужасно фатални.  Praynig
Хът, съдържанието което пише на гърба на пакетчето НЕС ВИТА е : пълнозърнест овесен флейкс 68%, захар, пълномаслено мляко на прах 9,4%, изсушена ябълка 3,7%, изсушен концентрат от лимон, аромати, канела на прах 0,1%, сол. Това е! Няма консерванти, стабилизатори и подобрители...или поне не ги пише.  Ама всеки си решава за себе си.

# 712
  • Мнения: 260
Здравейте мили мамчета, надявам се да ме приемете във вашата групичка  Hug
До сега само ви наблюдавах ,но днес се престраших да пиша, утре съм на преглед след обяд и дай Боже всичко да е наред  Praynig много ще съм щастлива  Wink и ще знам горе долу повече подробности за термин и така. Малко повече за мен какво да кажа в подписа ми се вижда че имам прекрасно 3 годишно детенце родено пак през септември -2009 година
За сега се чувствам прекрасно ,само внимавам с вдигането на малкия .....
надявам се всичко да е наред със всички ни и до термин да си пишем тук хубави новини.
Стискам палци на тези който днес са на преглед , а на вече видели сърчица много  Hug Hug Hug
   bouquetЛек ден от мен    bouquet

# 713
  • Мнения: 29
Принцеска всичко ще е наред, само по спокойно, то аз мислех, че съм шаш, но ти май ме биеш  hahaha   Hug
За зърнените закуски аз си вземам само овесени, и се започва, смесвам ги с много сурови настъргани ядки  /аз ги мия задължително/, червена боровинка, стафиди, ленено семе/сега вече няма да слагам/ фибри ако имам. Но така знам, какво съм си инаправила. И аз не обичам тези готовите, но всеки си избира  Hug
RAQSVETLINA ейййй супер, малко по-малко Искам бебе се изнася в отчетни, Страхотно! Айде и другите момичета - не се бавете чакаме ви   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Ще стискаме палчета за утре, а ти ще пишеш като мине - знаеш си  Hug
Шамс ще стискаме палчета, кръвния ще си покаже всичко  Praynig

# 714
  • Мнения: 260
Принцеска всичко ще е наред, само по спокойно, то аз мислех, че съм шаш, но ти май ме биеш  hahaha   Hug
За зърнените закуски аз си вземам само овесени, и се започва, смесвам ги с много сурови настъргани ядки  /аз ги мия задължително/, червена боровинка, стафиди, ленено семе/сега вече няма да слагам/ фибри ако имам. Но така знам, какво съм си инаправила. И аз не обичам тези готовите, но всеки си избира  Hug
RAQSVETLINA ейййй супер, малко по-малко Искам бебе се изнася в отчетни, Страхотно! Айде и другите момичета - не се бавете чакаме ви   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Ще стискаме палчета за утре, а ти ще пишеш като мине - знаеш си  Hug
Шамс ще стискаме палчета, кръвния ще си покаже всичко  Praynig

Благодаря ти миличка  Hug Hug Hug, ще пиша задължително Hug

# 715
  • Мнения: 2 022
Принцеска всичко ще е наред, само по спокойно, то аз мислех, че съм шаш, но ти май ме биеш  hahaha   Hug
Ооооо, Нинка, аз съм голям шашкалник! Къде ти - бия те по-всички точки! Оня ден моя мъж така ми се скара с това филмиране, че чак се усетих, че прекалих. Ама какво да направя, явно е заложено. Но пък сега ще започна да си налагам да бъда спокойна и уравновесена / оммммм!/...за доброто на бебето! Ще трябва да погледна мъдро на нещата от живота!  Wink
Лече, какво направи с новата тема? Тази е на привършване....
Рая, добре дошла, мила!  Hug

# 716
  • Мнения: 142
Момичета, връщам се от прегледа сега.....не видяхме сърчице.......видяхме цели 2  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Не мога да повярвам още....всичко очаквах, но не и близнаци и сега не знам наистина къде се намирам и от вълнение и от щастие и.....
Лекарката видя и малко кръв до тях, явно от това е било зацапването предните дни, каза мноооого да си почивам, да лежа и абсолютен релакс, нищо не ми изписа за пиене, но утре ще ходя на по-подробен преглед и ще се обсъди, предполагам че ще ми предпише все пак нещо...
Сега ще отида да полежа и да осмислям още новината....прегръщам ви силно и мнооого хубав ден ви пожелавам  Hug Hug Hug Hug Crazy

# 717
  • Мнения: 327
Добро утро,

Вчера бях на лекар, но точката не се видя. Имаше съмнения за едно място , но не беше сигурен, че много е рано още (последен цикъл на 22.12). Бях на кръвни изследвания, взе ми и цитонамазка и чакам резултатите. Следващ преглед на 5.2., ако изтрая дотогава  Mr. Green

 И моят цикъл беше на 22.12 и съм на пръв преглед на 5.02. Гинеколожката ми прецени, че няма смисъл да ходя по-рано.

Dund1chk4  честито!

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 12:24 от veselotof

# 718
  • Мнения: 487
Момичета, връщам се от прегледа сега.....не видяхме сърчице.......видяхме цели 2  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Не мога да повярвам още....всичко очаквах, но не и близнаци и сега не знам наистина къде се намирам и от вълнение и от щастие и.....
Лекарката видя и малко кръв до тях, явно от това е било зацапването предните дни, каза мноооого да си почивам, да лежа и абсолютен релакс, нищо не ми изписа за пиене, но утре ще ходя на по-подробен преглед и ще се обсъди, предполагам че ще ми предпише все пак нещо...
Сега ще отида да полежа и да осмислям още новината....прегръщам ви силно и мнооого хубав ден ви пожелавам  Hug Hug Hug Hug Crazy
Честито! Страхотна новина!  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 2 022
Дундичка, честито!  Hug Това е повече от добра новина!!! Две сърчица си е направо супер изненада! Имате ли близнаци в рода? Пази се и си почивай! Колко време ти беше зацапването?

Общи условия

Активация на акаунт