АПРИЛКИ 2013 - тема 17

  • 25 887
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Хайде и аз в новата тема   bouquet Много е хубава! Коремчета,какво ще кажете за това легълце http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=8261&cat=105
Много ми харесва и за сега съм се спряла на него  Party
Легълцето е симпатично. Гледах го и в този сайт http://rayatoys.com/baby/search.php?typebaby=11, поствам го защото има доста приемливи цени на много от артикулите.

# 31
  • Мнения: 1 350
и аз да свърша задачите и да седна, че от колко време не можах да подвия крак, чак сега.
barbaletka, екстра е икеа легълцето, наистина и според поространството. за по-натам друго.
lili, добре изглежда, но за пдч май е много пари, хубав е дизайна иначе, но имай предвид и че е от леглата, които се трансформират, а като дойде това време, дошло време и за ремонтче, току-виж ви скимнало всичко да е по друг начин и с друга идея.
обмислете и в перспектива ще ви върши ли работа или ще искате друго  Peace

аni, онова от рецептата на Пина стана супер, мерсаж   bouquet
много кофти като някой си предлага помощта и настоява....
по-тактично - ако може да се откаже, ако ли не - по-нетактично, ама по-добре отколкото да се търпи.



# 32
# 33
  • Мнения: 4

lili, добре изглежда, но за пдч май е много пари, хубав е дизайна иначе, но имай предвид и че е от леглата, които се трансформират, а като дойде това време, дошло време и за ремонтче, току-виж ви скимнало всичко да е по друг начин и с друга идея.
обмислете и в перспектива ще ви върши ли работа или ще искате друго  Peace
Моят баща е дърводелец,има си и работилница.Аз само трябва да си избера модел и да започва да ми го прави,а колкото до трансформирането в юношеско не е задължително да ми го прави така.За цената-аз ще си купя материала и това е,ще ми излеле къде къде по-евтино от 400-500лв  Wink

# 34
  • Мнения: 29
Хайде и аз в новата тема   bouquet Много е хубава! Коремчета,какво ще кажете за това легълце http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=8261&cat=105
Много ми харесва и за сега съм се спряла на него  Party

И аз подобно съм избрала.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 350

lili, добре изглежда, но за пдч май е много пари, хубав е дизайна иначе, но имай предвид и че е от леглата, които се трансформират, а като дойде това време, дошло време и за ремонтче, току-виж ви скимнало всичко да е по друг начин и с друга идея.
обмислете и в перспектива ще ви върши ли работа или ще искате друго  Peace
Моят баща е дърводелец,има си и работилница.Аз само трябва да си избера модел и да започва да ми го прави,а колкото до трансформирането в юношеско не е задължително да ми го прави така.За цената-аз ще си купя материала и това е,ще ми излеле къде къде по-евтино от 400-500лв  Wink
ее, супер Simple Smile така е още по-добре Simple Smile може да трансформираш проекта в това, което най-много ти харесва. важното е релсите на чекмеджетата или ако нямат такива, самите те, да се плъзгат лесно Simple Smile и повивалникът гледай да го направи по-широк, ако ще го ползвате като такъв.
моделът с добър.

# 36
# 37
  • Мнения: 4
ее, супер Simple Smile така е още по-добре Simple Smile може да трансформираш проекта в това, което най-много ти харесва. важното е релсите на чекмеджетата или ако нямат такива, самите те, да се плъзгат лесно Simple Smile и повивалникът гледай да го направи по-широк, ако ще го ползвате като такъв.
моделът с добър.
[/quote]
Чекмеджетата ще са с релси-ще купя релсите и ще ги монтира Wink а за повивалника-определено мисля да си го ползвам,не се бях замисляла да е по-широк,но си права,ще гледам да е достатъчно широк  Peace

# 38
  • Мнения: 3 181
jos , радвам се че си доволна от козунака, наистина става вкусен, и е икономичен.
Кифличките са също много добри, от любимите ми са, благодарение на тях съм за една седмица +2кг.

# 39
  • Мнения: 923
Аз сега се връщам от ехото. Бебо си е здрав, обаче не очаквам голямо бебе. Баща му също е бил дребен и набит като се е родил та малкия май се е метнал на него и няма моите дълги крака.  Mr. Green Пък и като се замисля и моята сестра два пъти роди бебета под 3 килограма. Явно ще сме дребни, поне като бебе, защото баща му не е от високите,но си е доста набит и тренира. След две седмици пак ехо.

# 40
  • Мнения: 4
Браво за новата темичка   bouquet

jos мерси за инфото, аз тогава си купих 2 шишета с бебешко олио с алое, акто се надявах едното да го преключа сега, а другото - за бебка. Но май така и ще си останат, не искам да й се намазнят всички дрешки.

Alaska твоят мъж пак казва на бебка да излиза, за да те остави на мира, а моят само чака да започне да раздава шутове и той започва да й вика "давай, давай по-силно"  Grinning

За легълце на нас ще ни дадат от дървените, и сигурно ще трябва да се вземем за него само обиколници, матраче и повивалник. Иначе и сгъваемите кошарки са много сладки и са супер практични, можеш да си ги разнасяш където си поискаш.

Момичета, ще можете ли да ми дадете някой английски сайт за поръчки? Защото за дрешки нещо не мога много да си харесам от бг сайтовете.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 143
Да ви почерпя и тук по повод РД-то ми ( днес ставам на 25 г. )


Почерпете се за мое здраве.

# 42
  • Мнения: 5
Да ви почерпя и тук по повод РД-то ми ( днес ставам на 25 г. )


Почерпете се за мое здраве.


Честит рожден ден, много здраве щастие и леко бременеене Grinning

# 43
  • Мнения: 4
Да ви почерпя и тук по повод РД-то ми ( днес ставам на 25 г. )


Почерпете се за мое здраве.
ахх потекоха ми лигите, добре че имам сладко около мен  Joy

# 44
  • Мнения: 13
˙·٠• АлЕкС •٠·˙, Честит Рожден Ден  bouquet Много здраве, щастие и късмет на теб и цялото ти семейство.

Нашия татко също за ритниците казва:" Ритай, ритай, да си връщаш за тати", като каже така направо ми лази по нервите, ама той го прави, за да ме разведри, че от около месец съм много нервна. Явно наблизажаването на момента започва да ме притеснява, все глупости са ми в главата  Cry

Общи условия

Активация на акаунт