Отговори
# 45
  • Мнения: 218
Принцеска, направо  ми се плаче като те чета! Знаеш колко те обичам и преживявам всичко с теб! ТОВА НЕ МОЖЕ ДА  Е ИСТИНА! Моля те, обещай да отидеш до няколко дни на друг лекар! Задължително! Може апаратурата да е стара, може хиляди неща! Ето..имаме жив пример в групата.Стават грешки! Стискам палци и се моля за теб и бебчо! Hug Heart Eyes Hug Успокой се обаче преди всичко!

# 46
  • Мнения: 6
Здравейте момичета   bouquet
Бях тук преди 5 години.  Simple Smile Ето че дойде време да се запиша отново в септемврийската темичка. Терминът ми е 12.09. Имам вече едно септемврийче - Никола. Та сега, живот и здраве, ще чакаме търпеливо второто Simple Smile Понеже прочетох, че някои се притесняват от възрастта си, трябва да си призная, че май - май, съм най-възрастната тук - на цели 42. Та стискайте палци всичко да се развива нормално при мен, както и аз ще се радвам на всяка една от вас и ви пожелавам само спокойни мигове по време на бременността. Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 0
ето ме и мен. В понеделник съм на доки и после ще се отчета. Рядко пиша, но редовно ви чета.

# 48
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
Айде и аз да се отчета - снощи имахме гости - и те са нещо бременни за септември и аз от емоция не можах цяла нощ да спя. Сега ходя като духче, само чакам малката да заспи и аз лягам. Вчера готвих, приготвях цял ден и после много ме боля корема, сега пак ме сръчква от време на време, ама се надявам като се наспя да ми мине.
Стискам палчета на Принцес и другите, които имат нужда.
Между другото един от лекарите, които 100% ще се навият на нормално раждане след секцио е д-р Калев - завеждащ родилното във Втора градска - София. Ако някой има интерес може да му потърси координатите, това го знам от майки.
Хайде, отивам да се търколя  Hug

# 49
  • Мнения: 285
Принцес, много съжалявам за лошите новини , мисля че мога много добре да ти вляза в положението . Ти във коя седмица си ? Можеби има шанс все още да не е могло да се види . Аз вчера съм изчела всичко каквото можах да намеря по въпроса , особено в американски форуми , където споделят , че понякога не са успели да видят зародиша чак до девета седмица . Аз съм утре по обяд на друг преглед , и колкото и да не е се надявам все още .
Успехче , честито ти сърчице , аз за теб си знаех , че просто е било рано все още да се види !
И тъй днес чакам и Yorka да се разпише с новини , моля се шсичко да е наред  Praynig

# 50
  • Варна
  • Мнения: 135
unique_v ,добре дошла при нас   и леко  протичане на бременността ти   Hug


Mama na Rali4ka,явно си се преуморила,не се натоварвай толкова много Naughty

 _Ninka,честито сърчице.Много вълнуващ момент е!  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 42
Разписвам се, но отново нямам добри новини. Плодното сакче все още отговаря на 7 седмица, не е пораснало въобще от предния път. И вътре все така все още няма нищо. Този път доки ме гледа много обстойно, като не видя нищо през корема ме гледа и вагинален, гледа, гледа сигурно 5 минути седя и се фокусира в екрана..... нищо. Все пак се опита да ме успокои, че аз щях да се разплача още в кабинета, каза ми да отида ако искам при друг или да отида пак при нея след десетина дни, че все още имало някакъв шанс и да се появи нещо, каза ми че засега няма да бързаме да го махаме, но имам чувството, че чак тя не си вярваше и ми говори, само за да ме поуспокои. Доки главно това я притесни - освен, че нищо не се вижда вътре и че вече дълго време сакчето стои с размери на 7 седмица. Това е засега от мен, съжалявам, че ви внасям негативни емоции в хубавата нова тема, ще спра да пиша докато не стане ясно какво става с мен, само ще ви чета. Стискам палци на Принцеска и на всички, които имат нужда от това. Прегръщам ви силно, момичета!  Hug  Hug  Hug

# 52
  • Мнения: 1
Аз идвам само да кажа на Принцеска да бъде силна и задължително да посетиш друг специалист. Стискам палци много  Praynig

Поздравления за тези, които са видели бобчетата  Hug

# 53
  • Мнения: 29
unique_v ,добре дошла при нас   и леко  протичане на бременността ти   Hug


Mama na Rali4ka,явно си се преуморила,не се натоварвай толкова много Naughty

 _Ninka,честито сърчице.Много вълнуващ момент е!  Heart Eyes

Бебитка Много ти благодаря!!! Ако знаеш как чаках с нетърпение някои да ми честитит Embarassed
Нещо определено ме тресе явно хормона, след като и в старата и в новата тема, никои не иска да ми честити, а аз толкова съм бързала след прегледа да се разпиша и да споделя това велико изживяване с вас. и като влезнах като прочетох за Танчето, явно се сдухах и седа и чакм някои да честити и никои не ме отразява и седя и мисля глупости, че повече няма да пиша, ама седя и рефрешвам страницата да видя все пак някои не е ли писал, и ........ Притесанявам се за себе си, каква е тази чуствителност, то верно съм си, ама ми иде  #2gunfire
Сега ви и занимавам и с глупости, Сорииии

Някои в старата пита за Фейсбук дали имаме групичка там /сори че не помня кои/, ама снощи пишех от таблета и ми е трудно от там писането. Та имаме, само прати лично на sealover тя  е сладурката , която ни добавя.
unique_v добре дошла  Hug аз поради причина да не станем 4 членно семейство с РД февруари, когато започнахме да правим опити за второто, мъж ми ме предупреди, че ако до април май не стане ли, ще почиваме половин година и на есен пак. Защото то хубаво РД, ама като са  в най-късия месец в годината 4 бр., много щеше да ни стане, за сега 3 са ни достатъчни  Joy
Мама на Риличка сега почивай и релаксирай  Hug
veselotof няма страшно, бебчо си  е добре вътре защитен Peace
Лемонче ти как си? И Йоанка видях, че се беше разписала само, кажете повече, как се чуствате?
А Шамс така съм се смяла  Joy
Рая и ти ли бруте с това повдигане, мен ту засилва ту намаля, но той и лекаря каза, че хапчетата, които пия като спомагат да се отпуска матката, ми отпуска и вс други органи, в случая чарвата и засилва гаденето. Кажи и ти как си?
Айде стига съм пълнела темата с моите тегоби и дерзания, отивам да бачкам. Гушки  bouquet

# 54
  • Мнения: 285
Разписвам се, но отново нямам добри новини. Плодното сакче все още отговаря на 7 седмица, не е пораснало въобще от предния път. И вътре все така все още няма нищо. Този път доки ме гледа много обстойно, като не видя нищо през корема ме гледа и вагинален, гледа, гледа сигурно 5 минути седя и се фокусира в екрана..... нищо. Все пак се опита да ме успокои, че аз щях да се разплача още в кабинета, каза ми да отида ако искам при друг или да отида пак при нея след десетина дни, че все още имало някакъв шанс и да се появи нещо, каза ми че засега няма да бързаме да го махаме, но имам чувството, че чак тя не си вярваше и ми говори, само за да ме поуспокои. Доки главно това я притесни - освен, че нищо не се вижда вътре и че вече дълго време сакчето стои с размери на 7 седмица. Това е засега от мен, съжалявам, че ви внасям негативни емоции в хубавата нова тема, ще спра да пиша докато не стане ясно какво става с мен, само ще ви чета. Стискам палци на Принцеска и на всички, които имат нужда от това. Прегръщам ви силно, момичета!  Hug  Hug  Hug
Много съжалявам миличка  Sad Hug Не ти ли предложи да направите ЧХГ през 48 часа , мисля , че това ще внесе яснота как се развива бременноста.

# 55
  • Мнения: 120
Yorka, голямо гуш от мен  Hug Бъди силна   bouquet

# 56
  • Мнения: 29
Yorka мила   action032  remybussi Искренно се моля, все пак бочето да е вътре и да си се крие. Много ми е болно като ви чета, стискам силно палчета и гушкам  Praynig

# 57
  • София
  • Мнения: 64
Съжалявам, Yorka, много

Искрено се надявам всичко това да е някаква ужасна грешка.

# 58
  • Мнения: 2 965
Добре дошли на новите бременелки!  bouquet
Нинка, честито сърчице мила! Hug Дано и аз след около 3-4 седмици като ида да го чуя! Praynig
Йорка, не знам какцо да кажа? Дано има надежда! Praynig
Аз се чувствам добре, малко ми се спи повечко напоследък, имам си по-голям бюст, и макар, че съм в 5 г.с. и броени дни, коремчето ми не е същото както преди! Не ми се гади хич, ям си всичко, така бях с първата бременност, дано и сега да е така!  Hug

# 59
  • Мнения: 285
Нинка , наистина сега чувствителността ни е изострена . А и сега ние с проблемите внасяме смут и отнемаме от вниманието Mr. Green  МНого се радвам за теб , че си чула сърчицето , страхотно е чувството  Hug  Който иска да ми пише за да го пряибавя в групата във ФБ .

Общи условия

Активация на акаунт