Отговори
# 690
  • Мнения: 3 235
Axenia, само искам да те предупредя, че при споменаване на годеж, едно 60-70% питат директно дали няма бебе.
Зависи от хората, с които общуваш. На нас само 2-3-ма са ни питали, и то близки роднини по-скоро обнадеждени отговорът да е ДА. Mr. Green

# 691
  • Мнения: 5
"Вълшебната" формула: 49 – М + 1 + N + 3 =…
М – възрастта на бащата, N – месеца на зачатието. Ако резултата е четно число, ще се роди момченце, нечетно – момиченце.


Ще е момченце  Grinning

# 692
  • Мнения: 3 235
Аз грешно съм редуцила до едноцифрено, а то не е трябвало hahaha Значи и на мен показва момче  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 15
Мен също ми показва момче ама аз имах станното чувство в наалото още, че ще е моммиче. Така че. след няколко месеца най-точно ще се види Mr. Green

# 694
  • Мнения: 142
Добро утро, момичета

Вчера бях на преглед, едното ми бобче е спряло развитие още в 8ма седмица...много жалко
Другото е много добре развито, отговаря си на седмиците (12 г.с. и 2 дни) Направиха му измервания за Даун и всичко е наред.
Изписаха ми мултивитамини и днес съм на допълнителни изследвания на хормони и разни други неща.
Та така, сега ще се съсредоточа върху оцелялото ми бебче и ще отвиквам да говоря в мн. число

Надявам се всички очакващи скоро преглед да се похвалят с добри новини  Hug

# 695
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Dund1chk4, много, много, много съжалявам  Cry

# 696
  • Мнения: 29
Добро утро сладурки  bouquet
Да почерпя за моя синковец,  днес става на 7г.   party023
Аз нещо ми се запушва носа и гърлото се опитва да наболява,  и не ми харесва тази работа,  но след малко съм при доки и той ще каже.
Dund4 мила мн.гуш,  искренно съжалявам за бобчето. Сега се съсредоточи в това да расте и развива останалотоа,  а то ще обичано,  чакано и желано като за две. Бъди силна   bouquet

# 697
  • Мнения: 327
Добро утро на всички!
Дундичка, много съжалявам!

# 698
  • Мнения: 11
Здравейте! Запис в темата! Бременна в 11 седмица, чакам второ детенце! Радвам се да се присъединя към вас! Термин - 22 септември!

# 699
  • Мнения: 931
_Ninka, честит ти рожденник! Жив и здрав и да е много отзичвчив батко!
  bouquet

За брака - като четох май няма други такива като нас, които не са се женили и никога не са имали намерение да се женят  Laughing Въпрос на личен избор, разбира се, няма да влизам в полемики - да кажа само, че за мен самата други неща са определено по-важни от един подпис и най-вече, изпадам в ужас при мисълта - недай боже - един ден някакви съдии, адвокати и не знам какви си да ми се месят в личния живот.
За имената - никога не бих си сменила името, дори и с брак. Единственото неудобство, което досега съм срещала, е че са ме питали на границата за акт за раждане заради различните фамилии. Но не ни е пречело да я минем, въпреки че не сме го носили.
Иначе си има и ползи - ако някъде се наложи, по закон минавам за самотна майка и мога да се възползвам от тези привилегии Laughing Въпреки че на мен ми е гадно така и примерно за детски не искам да кандидатствам (сигурно ще се класирам, ако се пиша за самотна майка).

# 700
  • Мнения: 327
Галка, добре дошла!
Да ви се оплача, вчера открих пърхот на косата си. Никога през живота си не съм имала. Възможно ли е да се дължи на бременността?

# 701
  • Мнения: 1 028
Lulu25 ще те разочаровам. Няма понятие самотна майка докато има баща в акта за раждане на детето, държавата не би се прецакала. Единствено ако в акта за раждане на детето пише баща неизвестен. Затова циганчетата масово са с неизвестни бащи  Mr. Green

Ние с малката само до Гърция сме ходили и добре че не са ни спирали изобщо на границата, че в последствие разбрахме че моя карал с изтекла книжка  ooooh! ooooh!

# 702
  • Мнения: 931
Lulu25 ще те разочаровам. Няма понятие самотна майка докато има баща в акта за раждане на детето, държавата не би се прецакала. Единствено ако в акта за раждане на детето пише баща неизвестен. Затова циганчетата масово са с неизвестни бащи  Mr. Green

Виж, даже не съм го проверявала hahaha Въпреки че - това че един баща е припознал детето като свое, все още далеч не значи, че е почнал да се грижи за него. Но така де....

# 703
  • До морето :)
  • Мнения: 328
За брака - имаме още преди да забременя с Елена. Против съм това булката да е временна. Но всеки си решава за себе си. Simple Smile

Нинка, честит ти рожденник, да е жив и здрав! Безгрижно детство!

# 704
  • Мнения: 15
Добро утро  Nature Sunny
Честит рожден ден на малкия юнак, да е добър ученик, да слуша много и да помага на мама!
Dund1chk4, искрено ти съчуствам, важното че другото е добре Hug
Оф, те големите детски, срам ме е даже, тия неща не са актуализирани от 100 години. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт