Баба Марта тук е вече, пролет чака ОКТОМВРИйското човече!

  • 17 659
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Според милото редовното ходене до WC идва с налягането - като съм ядяла колкото мишка, как съм била искала да ходя всеки ден hahaha Та винаги съм си била така, на 3-4 дни - сега съм си взела сушени сливи за всеки случай и ги хапвам чат пат на гладно с променлив резултат. Но не се чувствам зле, тъй че смятам засега всичко е наред.

Ние бебчето сме го сътворили като спряхме да броим дни и да се взираме. Аз ударих спирачка на всякакви О. тестове и т.н., понеже адски се бях стресирала вече и много ме потискаше, че не става. Първия месец като пробвахме, ми закъсня с 6 дни, а съм редовна като часовник - според доки е било от шаш и паника, бебе всъщност не е имало. После няколко пъти се следих с тестове за О., но много досадна и напрягаща работа. Накрая си взехме почивка, махнахме се от града за няколко дни, то и съвпадна с правилните дни, и е станало Heart Eyes Усетих го още след седмица, а тестовете 2-3 дни след закъснението даваха все бледи чертички. Няколко дни по-късно видяхме точицата и оттогава чакаме за сърчице Crazy

ГоКо, стискам палци всичко да е наред с бебчето и да се похвалиш със сърчице довечера Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 297
Привет момичета,
днес е големия ден за мен, на преглед съм от 16ч, но вчера късно прокървих с ярко червена кръв, после не се повтори, но сега имам кафеникаво зацапване. Много се надявам ембриона да си е на мястото и да няма големи поражения, но каквото сабя покаже.  Praynig
За теста да кажа, че аз направих първия преди да ми закъснее и отчете ясна втора черта
Благодаря на авторката за хубавата темичка, дано продължа да я следя и оттук насетне  Hug

ГоКо, сигурна съм, че всичко ще е наред, стискам палци и след прегледа да пишеш  Hug

При мен тестчето отчете на 11-12 ден след овулацията, 2 дни преди закъснението, но аз си бях сигурна, защото три дни подред температурата ми се повиши и се запази висока, гърдите ме боляха и нямах никакви симптоми, че ще ми идва Simple Smile Стана на 2рия месец след като 6 месеца се пазехме след абразиото.

 Hug

# 32
  • Мнения: 142
GoKo   Hug и силино се надявам всичко да е наред!!!

Благодаря за хубавата темичка!Дано само с хубави новини да я изпълним!! Мен ме има в списъка - благодаря много   bouquet
Бебето въобще не мога да кажа кога е станало , но според калкулаторите излиза че е станало на 27 - 28 януари . Възможно е и друг ден  да е станало , защото пък не знам и кога ми е овулацията...та така!  
За теста - направих го в деня , в който се очакваше да ми дойде и ми показа две чертички !  Grinning Heart Eyes
Аз вчера цял ден бях с едни пробождания в левия яйчник (док каза че от него се е отделила яйцеклетката ) , но си спомням че и с предната бременност също имах такива пробождания! Днес пак имам , но доста по-рядко! Надявам се че е в нормалните граници , а като си помисля че чак на 11 март съм на преглед направоооо ми иде да smile3511
Ами това е засега   Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 297
Аз вчера цял ден бях с едни пробождания в левия яйчник (док каза че от него се е отделила яйцеклетката ) , но си спомням че и с предната бременност също имах такива пробождания! Днес пак имам , но доста по-рядко! Надявам се че е в нормалните граници , а като си помисля че чак на 11 март съм на преглед направоооо ми иде да smile3511

и аз имам такива пробождания, понякога и изтръпване за около 10-15 секунди...дано да е нормално, че и моят преглед е чак на 14ти март... от 3 дни започнах да пия но шпа 3 пъти по 1 за всеки случай Hug

# 34
  • Мнения: 142
Ох не знам , дали и аз да взема да пия но шпа.... поне няма да навреди...май  newsm78
Аз си мислех и друго - дребния тръгна на градина тази седмица , а като знам какви красоти може да донесе от там , та се чудя дали да не пия и аз нещо превантивно , че да не се тръшна и аз от нещо болна... newsm78
Оф голяма паника ме обзема от време на време... Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 190
и аз имам такива пробождания, понякога и изтръпване за около 10-15 секунди...дано да е нормално, че и моят преглед е чак на 14ти март... от 3 дни започнах да пия но шпа 3 пъти по 1 за всеки случай Hug
И аз имам малко болки от време на време. Вчера си мислех, че е от мн.лекото разстройство, и започнах НоШпа профилактично - по 2-3 на ден, забравих да питам доки за него, дано не е проблем. newsm78 И моят преглед остава за 14.март  Praynig нямам търпение, дано видим тогава сърчице!!!
ГоКо - стискам палци, обезателно пиши след прегледа  Peace Всичко ще е наред!

# 36
  • Мнения: 0
здравейте и от мен. записвам се с термин 22.10.2013

# 37
  • София
  • Мнения: 297
90 % от лекарите изписват но шпа, а и само то е позволено по време на бременност заедно с парацетамола, затова си мисля, че не е вредно...(семейството ми са лекари и тях също попитах без да им казвам че е за мен  Laughing) а и аз съм страхлива и предпочитам да направя всичко превантивно, а не когато е късно...но това съм си аз Simple Smile в неделя пак ще пусна ЧХГ и прогестерен, за да не изперкам до 14ти...

Добре дошла ,silvaaaaa  Hug

# 38
  • Мнения: 7 803
мерси за темичката  Hug

аз днес изперках тотално. вчера цял ден ми беше зле, бях адски уморена. днес обаче ми изчезнаха абсолютно всички симптоми. чуствам се добре, гърдите почти не болят, а преди 2 дни не можех да ги докосна, не ми се гади, не ме боли нищо. направо не знам какво да мисля. не се чуствам бременна  Cry

# 39
  • София
  • Мнения: 297
мерси за темичката  Hug

аз днес изперках тотално. вчера цял ден ми беше зле, бях адски уморена. днес обаче ми изчезнаха абсолютно всички симптоми. чуствам се добре, гърдите почти не болят, а преди 2 дни не можех да ги докосна, не ми се гади, не ме боли нищо. направо не знам какво да мисля. не се чуствам бременна  Cry

и аз съм така и почти нямам симптоми...много ме е страх, но нека да мислим позитивно, сигурно сме от късметлийките, на които няма да им се гади и нямат неразположения!!!  Hug

П.С. то е и рано още май...едва 5та седмица сме...

# 40
  • Мнения: 7 803
иска ми и на мен да е така, но някакси имам лошо предчуствие. ако никога не бях имала симптоми, нямаше изобщо да се тръшкам, но така да изчезнат изведнъж .................
аз веднъж вече го преживях това нещо и сега не знам дали старах ми е голям или наистина става нещо.
стискам палци при теб всичко да е ок  Praynig

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 962
Херцогиня фон Дж-то аз бях 1 седмица с ужасно гадене после изчезна за 3 дни и аз естествено се паникъосах-ходих на лекар и видях малкия човек как мърда и след 2 дни пак се почна адското гадене, така че предполагам , че е в рамките на нормалното да не се чувстваме всеки ден ужасно. Само не се паникъосвай. Ако искаш върви доки да те види и да видиш малките съкровища Simple Smile

Slynchitse, нош-па не е проблем да се приема, даже напротив-доки него изписват. Аз лично приемам 3х2 от 7г.с.

# 42
  • Мнения: 42
радвайте се , че ви дава почивка за няколко дена. Мен ме е подкарало от началото на 5-тата седмица и досега всеки ден повръщане и гадене. Какво ли бе бих дала за 2-3 дена да ми няма нищо, вместо да спя с лигена  newsm78

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 962
ох аз поне не повръщам и се моля да си остана само с гаденето(дори и денонощно)

# 44
  • Мнения: 7 803
и аз се чудих да ходя, ама то няма да види кой знае какво, 5г.с. +2  Sad
ако утре няма промяна ще ходя пък каквото види
Dessy_Emilova, да ти кажа честно предпочитам легена, но така е суигурно че всичко с бебо е ок.
не искам да плаша никого, но преживях един мисед по същия начин. просто се събудих една сутрин и не се чуствах бременна  Cry после доки потвърди подозрението ми. та затова сега не знам дали от страх така се чуствам или наистина се повтаря кошмара

Общи условия

Активация на акаунт