Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 348
Сандалке, не става тая работа с миенето, защото сме с миална. Аз ги нареждам, за да са подредени така, че да се измият, аз ги и прибирам в шкафовете ( и на 10г да станат, шкафовете пак ще са им високи). Той Никола е първи помощник в тая дейност де, но само ми подава, за да не се навеждам.
 Вчера експериментирах. Туткаво ми се вижда, но не се отказвам за сега Simple Smile Но ако някой се нуждае да се научи на търпение, идеален вариант е да спре да ползва микровълновата  Laughing

Новата тема ще преглеждам после.

 Честит празник, дами!   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 802
Грозданке, спокойно, спокойно  Laughing Виж ся, 2-3 процента са неизмеримо малко по сравнение с 98  newsm53 Те, всички докита така се застраховат, с някакви процентчета за тях си, та после да не можеш да им кажеш: "Ама ти ми обещаааа!"
Влязохте ли в междукрачието? Влагалище видя ли се между устничките? Ако да, то дишай свободно  Hug
Аз нали отглеждам хермафродит в мен, та всеки док на всеки преглед го подпитвам. Последния път той ми обяснява: "Ето, тук се вижда една срамна устна. А ето я и вторатааа, дааам." И аз: "А трета няма ли?"  hahaha Та той, горкичкият док, едва ли не навлезе вътре в бебето през влагалището му  Mr. Green
 
Илю, мнооо готин подарък бре! Ще разказваш, чу ли. Май и аз искам таквоз. Но да работи.

Ахи, ами правим, естествено  Twisted Evil През ден-през два. На всички прегледи бебето си е с две очички и без дупки по черепа  Mr. Green А майката не мрънка, щото е...на...ана  hahaha
Виж сега, ако сме сериозни, след закрепването на плацентата (след средата на 4 месец) сексът дори е полезен - пуска към плацентата за храна на бебето целия набор от полезни витамини и вещества Wink Хем без парабени  hahaha Би било леко опасно само в случай, че правиш прекалено експанзивни оргазми... но това ти си го знаеш и можеш да си прецениш, предполагам. А позите, които ще са ти най-удобни, приятно ще изненадат милото ти  Sunglasses

Роси, не знам...малко за 150 лв за двоен матрак ми се вижда... съвсем пък малко парА, като за някой боклучав, с пружини и дядко, който криво-ляво го е щракнал  newsm78 Аз също предпочитам да спя на съвсем твърдо, на дъска ако може. Но мъж ми е с голееееми претенции, затова при мен положението е наистина такова, че се спасих с тоя матрак само за 444 лв! Големи караници бяха, че не отстъпваше - Дормео, та Дормео!  #Cussing out Да, ама аз 1500 лв за матрак ще дам чак тогава, когато си отгледам и изуча децата  Crossing Arms Лигльо! Казах му любовницата да му взима Дормео, поне някаква полза от нея да има  Crossing Arms И затуй се отървах с тази 'тънка' за нас цена.
 
Весе, лошият пример е зарАзен, а ти явно си поддатлива  Laughing

Ох, тия миялни  Thinking Аз цял живот си мечтая за миялна и сега, когато вече можем да си позволим и мъж ми натиска да купи, аз вече не ща  Crossing Arms Ами по-добре слугиня да си вземем  hahaha Че това подреждане след измиването ще ме влуди, а пък тепърва да гоня пубертети за нов порядък... не е лесна тая.

# 32
  • Мнения: 115

Честит празник, Мацки! Бъдете най-добрите и най-обичани майки на света!  Hug Hug



# 33
  • Мнения: 425
Честит празник мили дами! Да сте живи и здрави, много щастливи, усмихнати и обичани!   bouquet
Ние тая година ще празнуваме, мъжа ми се трогна, че нося сина му и ще ме води на кръчма  Mr. Green Цветята ги нямаше сутринта ама се надявам като се прибере от работа да се поправи. Иначе същинския ми подарък бе страхотен годежен пръстен, който си бях харесала от много време  Heart Eyes

Кате, заглавието на темата е прекрасно! Благодаря за страхотната тема!   bouquet

Честито на мамите научили пола!  Hug

# 34
  • Мнения: 92
Момичета,аз да попитам някоя от вас дали е имала до сега контракции.Немога да разбера дали е конракция или е самото бебече.Сега съм в 20 г.с. и снощи както си лежах на една страна корема ми имам чувството ,че от едната страна се втвърди за малко и едно такова стегнато го усещах.Като се изрлавих тая тежест някакси се размина newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 802
eveto78, Върни се в предната ни темичка да почетеш, там момичетата точно обсъждаха в големи подробности контракциите. Много от тях имат и може да ти е полезно като информация.
Мисля, че ненужно се притесняваш. Това, което аз разбрах е, че нищо опасно няма в инцидентна контракция, стига да не е повече от 10 пъти на ден.

# 36
  • София
  • Мнения: 377
Честито момиченце адашке!

Сандалка, ами викам да ги изпреваря тез със "ЗАПИСА". Щот много съ дразнъ.

Охо честито Океан, май ще се вдига още една сватба в нашата група.

Ама какво става с Пеперудка и Таничка? Къде сте момичета, дайте отчет от вчерашните прегледи.

п.п. Сандалка и сега във вас на Дормео ли спите, или само той когато не е вкъщи? Joy

# 37
  • Мнения: 425


Охо честито Океан, май ще се вдига още една сватба в нашата група.



А нееееее  Naughty Аз съм категорична, няма да се женим, поне в близките 10 години  Mr. Green
А пръстена просто много ми хареса, а и майка и свекито така са по-спокойни, че те още не могат да преглътнат факта, че няма да имаме брак  Mr. Green

eveto78 за контракциите, не се притеснявай, аз си ги имам постоянно. Наистина е много гадно, но ако не са прекалено силни и постоянно не са опасни. Обърни се към твоя лекар да ти предпише магнезий и така. Много лежане се иска също така  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 802
...

п.п. Сандалка и сега във вас на Дормео ли спите, или само той когато не е вкъщи? Joy
Весе, не ме гъделичкай така, момиче! 
Не знам, наистина не знам, къде се е въргалял той по Дормео.
Твърди, че в приятеля му. Правя се, че вярвам.
Уж любовника и любовницата са едни такива същества у нас, дето никой не ги е виждал и все опират пешкира. Или обратното - служат за добър пример ("Сега, ако любовника ми беше тук, той щеше да ми направи едно кафенце, а аз да го цункам горещо" или "Много ти е мръсна колата, поне заради любовницата изчисти, направо ме е срам от момичето" - "Ааа, няма проблем, тя ме знае, че съм голям мръсник.")

# 39
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит празник, момичета!   bouquet  Бъдете най-щастливите и обичани жени!  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 377
Добре, добре спирам Сандалка. Аз се майтапих! Знаеш.
Аз съм ужасно ревнива, и за това няма да се майтапя повече. Но и аз това за любовницата го ползвам, (естествено, щом ти значи и аз, щом аз значи и ти) аз го ползвам обаче за дрехите, "къде си тръгнал с тоя анцуг да ме излагаш пред жената, ще си рече "тоз пък няма кой да се грижи за него""или "купих ти нови слипове като се събуваш на вън да не береш срам".

А за матрака, като го видях твоя колко е 2 метра и 30 сантима висок, много ясно, че ще си търси човека удобство за тези осанка. И аз съм така, при мен обаче ширината а не височината е водеща. Пу, пак се помайтапих обаче нали имам болен кръст и много държа на удобството по време на сън.

# 41
  • София
  • Мнения: 802
Знам бе, и аз се майтапех  Hug
Щом ти, значи и аз! (Глей-глей обаче какво е нашето астрално близначество - чудна работа! Може би трябва да си завъдим по-близко приятелство...)

С дископатия съм и аз. Ала при мен болки след сън има единствено, ако хлътвам в матрака. Когато обаче повърхността е сравнително равна (твърда, в някаква степен), нямам си проблеми. А инак си спим на дивана от много години. Нали дадохме стаите си на чаветата, та хола ни е всичко  Grinning Ама колко дивани е изпотрОшил. Та ще купуваме сега желязна спалня - абсолютно съм непреклонна!

# 42
  • Мнения: 4 255
Честит празник мили дами!Бъдете много щастливи и обичани и не спирайте да се усмихвате! 
   

# 43
  • София
  • Мнения: 790
Честит 8 март, бъдещи майчета!!!  Да сте много обичани и уважавани от мъжете си, а и от юлските дечиня!  newsm51 smile3525 balloon

ИришкаHug

Аз днес говорих за аритмията с док и ме праща на кръвни изследвания за щитовидната жлеза, пълна кръвна картина, както и натрий и калий. После с изследванията - на кардиолог. Интересува ме, някоя от вас знае ли как се процедира с посещението при кардиолог? Препоръчаха ми д-р Чилингирова от св. Екатерина. Не знам как става - със записване на час ли е?

# 44
  • Мнения: 4 708
Ахи, да не те разочаровам ама секс и ние не правим, но пък вече не ми прави впечатление, мисля че свикнах.
VesetoGrozd честито, радвам се че мечтата ти за розови гащи се сбъдва при това на 8 март.
oceanlab май не трябва да честитим, но все пак, годежен пръстен предполага и брак.
Моя пък нищо не се беше сутринта, та обеща да се върне по-рано от Дупница, и да ме води по градо, да си харесам подарък. Дано се измъкне, че ей сега ми мрънкаше колко много работа му дали за днес.
За матраци сте се разприказвали, ние преди мнооого години - 2005 беше когато си купихме спалня и матрак Тед - двулицев, ако не се лъжа е сан ремо, много е удобен, и няма да сменяме матраци скоро. Само столове си нямаме, та не знам кога ли ще се сгромолясам от сгъваемия, че с тези килограми  newsm78 трябва да почна да опявам, и да ми се навие на акъла моя.

Общи условия

Активация на акаунт