АПРИЛКИ 2013 - тема 21

  • 27 422
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 475
nelly_24, зависи от политиката на болницата. Но дамската ти чанта поне ще си е при теб и в нея телефона.
На мен и багажа ми беше при мен, но по принцип стоят в една стаичка и чак когато те преведат в нормална стая вече ти го носят.

# 46
  • Мнения: 34
Хора, чудя се след секцио-то до като съм в реанимация дали ще е възможно GSM-a да си е при мен???  Thinking И къде ли ще е багажа ми по време на операцията...?
Всичко зависи първо в коя болница ще раждаш,но телефона ако не е с теб със сигурност ще ти го дадат след кто родиш,а за багажа съм почти сигурна,че ако не са те настанили в някоя стая предварително,то багажа ще ти го донесат след това.Доколкото знам багажа върви заедно с родилката,но пак казвам,зависи от болницата.

# 47
  • Мнения: 24
aisynkata Раждането в Надежда пак ще си е 1750лв, но с малката разлиак, че 350лв от тях ще се поемат от ЗК,а останалите 1400лв си ги плащаш ти. Цената на нормалното и секцио е еднаква.
Ей коремчета пазете се, че сега с тия студове и грипове хич не си е работа да се разболяваме Simple Smile  bouquet

# 48
  • Мнения: 923
Леле, цял ден по пътищата днес.....Щом днес не родих значи няма да е скоро. Направо съм скапана!
Някой питаше за адресите. Не мога да кажа на кой адрес се регистрира детето в този случай, може би на майката. За социалните молбите се подават по постоянен адрес на майката. Ако майката се е подписала на молбите и например мъжа й носи личната й карта като ги подава не би трябвало да има проблем тя да не е там.

# 49
  • Мнения: 61
Леле момичета, вече болките и мъката са нетърпими при мен. Нито легнала, нито седнала, нито права съм добре. Боли. Нервя се. С една дума: ад!  Weary

# 50
  • Мнения: 520
супер е новата темичка  bouquet

заинтригувахте ме и мен с адреса, на който се записва бебето. ние нямаме брак и не съм си сменяла постоянния адрес, но имам и временен, който е същия като постоянния на таткото. в такъв случай детето с какъв адрес ще бъде записано? newsm78

# 51
  • Мнения: 54
zonichka, Mirama благодаря за отговорите, много ми бяхте полезни Wink Надявам се всичко да мине добре!  Praynig Лаптопа нямам намерение да го мъкна в болницата, но ще си взема "сапунерчето" (малкото дигитално любителско фотоапаратче), ако не го забравя. Ако не - с телефона, пък професионалната фото сесия ще е в къщи.  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 481
  bouquet запис и от мен   bouquet страхотна темичка   bouquet   bouquet   bouquet

# 53
  • Мнения: 56
Леле момичета, гърлото така ме боли, че се събудих и не мога да заспя, относно всички тези разправии с адресите, смятам да не си обърквам допълнително нещата и засега да не сменям личната карта, тъй като при мен се очертава  поне 5 месеца да стоя в Карлово. За тези, които имат опит с това, биха ли казали кога се започва да се  кандидатсва за детски държавни ясли, понеже тогава вече няма как да сме с карловски адреси, трябва вече да сме ги сменили, но ни предстои и местене в друга квартира и затова ви пиам кога се кандидатства, за да не се налага да си сменяме документите два пъти, един сега и вторият - когато се преместим на друг адрес. Отново Ви се извинявам за постоянните въпроси, но много ми помагате с обесненията, аз отивам да се опитам да заспя отново, до утре Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 410
Леле момичета, гърлото така ме боли, че се събудих и не мога да заспя, относно всички тези разправии с адресите, смятам да не си обърквам допълнително нещата и засега да не сменям личната карта, тъй като при мен се очертава  поне 5 месеца да стоя в Карлово. За тези, които имат опит с това, биха ли казали кога се започва да се  кандидатсва за детски държавни ясли, понеже тогава вече няма как да сме с карловски адреси, трябва вече да сме ги сменили, но ни предстои и местене в друга квартира и затова ви пиам кога се кандидатства, за да не се налага да си сменяме документите два пъти, един сега и вторият - когато се преместим на друг адрес. Отново Ви се извинявам за постоянните въпроси, но много ми помагате с обесненията, аз отивам да се опитам да заспя отново, до утре Hug Hug Hug
не си сама по нощите Winkза ясли и градини вече е електронно и се подава в годината на приемане-така,че имаш време да си смениш адресната регистрация.Аз моята я смених и временната и постоянната и сменяш и лична карта,а ако смениш само временната-не сменяш ЛК.Зависи колко ще сте в Карлово,че после акта за раждане,док.за детски и всичкоще ти се води там,аз отначало така бях-после всичко ми се прехвърли тук в Пловдив,но пак заимания де.
Снощи си варих чайове за кашлица,а за гърло смуча цяла седмица какво ли не-сега съм на небет-шекер.

# 55
  • Мнения: 3 181
Ани, какви са тези напрегнати аспекти? По принцип 10 април е най-силното новолуние за годината, а новолунието е много добро време за раждане.
Не мога да ти отговоря, не я разпитвах. Никога не съм подлагала думите и на съмнение, просто смятам, че е от най-добрите астролози в Бг, да не кажа най-добрата. Днес и звъннах, след като лекарката ми каза да си избера още една дата, за всеки случай. А. Вотей ми се обади  след няма и час с новата дата, обикновено е доста заета, и ми е неудобно да и отнемам от времето с допълнителни въпроси и т.н.. Просто ми го каза, като съвет, да внимавам и не се претоварвам тези дни, че има напрегнати аспекти и го написах, за да го имат и другите предвид, който иска естествено.
Синковецът не се роди на плануваната дата, а по-рано, по спешност, намирам Embarassed че и да бях си го поръчала, не би бил толкова съвършен Crazy/ нали ми е дете/. Е, тогава малко се пазарих с лекарите, те мислеха на другият ден, на мен не ми харесваше нито деня, нито датата, исках на по-следващият , било късно, накрая стигнахме до консенсус на същият ден, след 2 часа.........

# 56
  • Мнения: 19
Леле колко много сте изписали.
Темата е супер, нека и новините в нея са така.
Ние вече си събрахме багажа, че ако слуша тати трябва да излиза, само я припира, аз предпочитам,ако ще е по раничко поне да дойде април.
Оффф свикнах да ходя по разходчици, какво е това скапано време дето излезе Sad
За болницата, ще чакаме тати да ни донесе нещо да се наснимаме и после му го връщам,че да не останем без фотоапорат или каквото и друго да е Simple Smile))

# 57
  • Мнения: 4
записвам се да не ви изгубя, ще наваксвам четенето др. седмица, че събота и неделя нямам време като ММ си е вкъщи

# 58
  • Мнения: 1 350
добро утро Simple Smile
аз от 1 до 3 будувах  #Crazy взе да ми става навик тия дни.

за гърлото - направи изварен компрес и си го наложи.
дано минава бързо.

Devil Queen, за данни пиши на АПРИЛ2013 да те добави!

# 59
  • Мнения: 3 181
Забравих да добавя, че от 15.04 след 10.30 часа Венера влиза в Телец, което е нейна много добра / най-добра/ позиция, там е на трон по знак. Преди това е в Овен, по знак е в заточение, т.е. планетата не може да изяви на макс качествата си. Синковецът е с Венера в Овен, т.е. взел е моята позиция на Венерата по заточение, нищо че моята е в Скорпион, там е пак в заточение. ММ има Венера в Телец, дано щерката прилича на него.
Венера е планетата на любовта, парите, красотата, какви партньори привличаме и т.н. Венера в картата на мъжа показва какви жени ще харесва.
Днес да е някакъв празник, или може да се чисти и пере?

Общи условия

Активация на акаунт