Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Добре, че я има тази тема.  Hug
Оглеждах се и аз за подобна оферта за ММ, вече му закупихме ваучер, сега остава да изберем при кой от двамата доктори да отиде.
Nikta, доволна си от д-р Якова, но тя, за съжаление е с по-кратко раб.време. Д-р Станчев добър ли е?

# 46
  • In transit
  • Мнения: 11 859
Здравейте, искам да ви питам за студио Refresh, по скоро за масажистката или масажиста? Взех си ваучер за антицелулитни масажи, но имам още малко време докато го платя и мога да се откажа.
Това е офертата: http://www.dalavera.bg/samo-6-90-za-antitseluliten-masazh-ot-stu … -refresh-51-d5348

# 47
  • Мнения: 311
Добре, че я има тази тема.  Hug
Оглеждах се и аз за подобна оферта за ММ, вече му закупихме ваучер, сега остава да изберем при кой от двамата доктори да отиде.
Nikta, доволна си от д-р Якова, но тя, за съжаление е с по-кратко раб.време. Д-р Станчев добър ли е?

Нямам никаква представа за Д-р Станчев. На мен ми беше удобно раб. време на Д-р Якова и затова отидох при нея, съвсем случайно. Както казах по-горе много съм доволна от нея. Кабинетът е хубав и чист. Друго не се сещам...

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 768
Някой да е купувал ваучер за ламиниране на косата?Искам да си взема в момента има 3 бр.,но се чудя точно кой да купя?И дали с това ламиниране косата стои права без да се начупва после/след миене/,или по скоро ефекта е за подхранване на косата,а не за временно изправяне newsm78

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 062
Ефекта е за подхранване на косата, няма ефект на изправяне след това. "Ламинирането" е просто вкарване на някаква масчица и толкова, не е "бразилското", което е много скъпо и е за изправяне на косата.

# 50
  • Мнения: 0
Някой пробвал ли е храната тук ? Мисля да поръчам няколко порции от някъде ,защото ще имаме гости,а няма да имам никакво време да се занимавам в кухнята.

# 51
  • Мнения: 4 595
Не съм пробвала , но живея наблизо и съм влизала  вътре мирише на стара кръчма , едни такива неугледни уф...а и за ваучер много скъпо, нереална цена, ще ти порепоръчам нещо изпитано малко по нагоре на брегалница срещу капитан немо , след пицария венеция точно срещу общижитията  има храна за дома , много са чисти , цени нормални , готвят разкошно , вече години си храня детето и мен от там.

# 52
  • Мнения: 66
Здравейте Simple Smile! Днес за първи път открих тази тема и мога само да съжалявам, че не се случи по-рано Confused. Имам ваучер от миналия месец за почистване на вежди с конец от Varna Beauty Studio: http://grabo.bg/varna/pochistvane-i-oformiane-na-vejdi-s-konetz- … ka-tehnika-08m3dv , който скоро изтича. Моля да споделите по-пресни впечатления, ако някой има такива. Върнах се в предишната тема и изчетох всичко от датата на поръчката ми до днес, но напразно. С търсачката намерих стари коментари от миналото лято за това студио и конкретно за козметичката Диана Париси, които са доста противоречиви Thinking. Трябва ми по-скорошна информация относно персонала и качеството на тази услуга и дали според вас мога да се доверя на тази оферта Praynig? Преди години си опропастих веждите, много бързо ми израстват косъмчетата от пинсетата и мечтая за професионално оформени вежди Rolling Eyes.

# 53
  • Мнения: 4 595
Почистването с конец сякаш не е за всички вежди , особено риска да попаднеш на някой който се учи, аз съм правила , но не на вежди , омаях се от техниката , но не виждам смилъл и разлика от пинсета.
За Varna Beauty Studio, ходила съм там и на козметик и на фризор със смесени чувства съм , това беше преди повече от година , не съм повторила.

# 54
  • Мнения: 66
Почистването с конец сякаш не е за всички вежди , особено риска да попаднеш на някой който се учи, аз съм правила , но не на вежди , омаях се от техниката , но не виждам смилъл и разлика от пинсета.
За Varna Beauty Studio, ходила съм там и на козметик и на фризор със смесени чувства съм , това беше преди повече от година , не съм повторила.

yasmina , благодаря ти много за споделеното  bouquet! Реших все пак да опитам и вчера вечерта си записах час за понеделник при същата козметичка, за която питах в поста си Peace. После ще споделя впечатленията си. Ако ефектът не се окаже по-добър, отколкото с пинцета, дано поне не е по-лош и да не съжалявам после Praynig. Разчитам на това, че козметичката явно е опитна, тъй като за нея четох в по-старите теми още отпреди година някъде.

# 55
# 56
  • Мнения: 246
Взех си ваучери за козунаците на Лагард по тази оферта http://grabo.bg/varna/paket-kozunatzi-lagarde-grabo-exclusive-pack-0m5m5gm. Като отидохме да ги вземем от посоченото място, се оказа, че цените там са съответно 1,99 и 2,49 лв за двата вида козунаци  - съвсем свободно продаващи се - топли и пресни. За ваучерите обаче дават опаковани незнам кога. За мен това е абсолютно некоректно, тъй като ми отоговориха, че цената там била такава, защото била фабриката им, а в търговската мрежа си стрували 8 лв двата козунака. Да ама аз не си ги взимам от най-удобния за мен магазин, а от тяхната база, която са посочили, тоест с ваучер или без ваучер, отивам на едно и също място, плащам едно и също, с тази разлика, че ако съм без ваучер мога да си купя колкото искам броя - 1 - 2 - 3 и то топли. Козунаците не са лоши, но не ми хареса откровената лъжа за намалението!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Взех си ваучери за козунаците на Лагард по тази оферта http://grabo.bg/varna/paket-kozunatzi-lagarde-grabo-exclusive-pack-0m5m5gm. Като отидохме да ги вземем от посоченото място, се оказа, че цените там са съответно 1,99 и 2,49 лв за двата вида козунаци  - съвсем свободно продаващи се - топли и пресни. За ваучерите обаче дават опаковани незнам кога. За мен това е абсолютно некоректно, тъй като ми отоговориха, че цената там била такава, защото била фабриката им, а в търговската мрежа си стрували 8 лв двата козунака. Да ама аз не си ги взимам от най-удобния за мен магазин, а от тяхната база, която са посочили, тоест с ваучер или без ваучер, отивам на едно и също място, плащам едно и също, с тази разлика, че ако съм без ваучер мога да си купя колкото искам броя - 1 - 2 - 3 и то топли. Козунаците не са лоши, но не ми хареса откровената лъжа за намалението!
Знаех си, че има нещо гнило в тези козунаци. Мисля че в по-предна тема пак беше обсъждано точно това лъжливо намаление Crossing Arms

# 58
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте. Мисля да взема ваучер за подарък на маникюр и педикюр или някакъв масаж.
Моля, да ми препоръчате студио или някои от актуалните оферти, от които сте доволни. Благодаря предварително!  Simple Smile

# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Взех си ваучери за козунаците на Лагард по тази оферта http://grabo.bg/varna/paket-kozunatzi-lagarde-grabo-exclusive-pack-0m5m5gm. Като отидохме да ги вземем от посоченото място, се оказа, че цените там са съответно 1,99 и 2,49 лв за двата вида козунаци  - съвсем свободно продаващи се - топли и пресни. За ваучерите обаче дават опаковани незнам кога. За мен това е абсолютно некоректно, тъй като ми отоговориха, че цената там била такава, защото била фабриката им, а в търговската мрежа си стрували 8 лв двата козунака. Да ама аз не си ги взимам от най-удобния за мен магазин, а от тяхната база, която са посочили, тоест с ваучер или без ваучер, отивам на едно и също място, плащам едно и също, с тази разлика, че ако съм без ваучер мога да си купя колкото искам броя - 1 - 2 - 3 и то топли. Козунаците не са лоши, но не ми хареса откровената лъжа за намалението!

Ужас, набутвация.  Close

А къде се намира пекарната им, да си купим на място от вкусните им козунаци?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт