Отговори
# 30
  • Мнения: 4 708
Добро утро!
Близначе  bdbaloni hbdayЖелая ти много здраве, много щастие и лично удовлетворение от всичко, с което се занимаваш! Наслаждавай се с  душата и сърцето си на прекрасните мигове, които те очакват!
Пина, не предният път бях с много стабилни даже обувки тип кубинки, този път наистина бях с маратонки, но са ми леко широки и може да е от тях.
nellva разбрала си основната идея, което може само да ни радва  newsm10

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте, мамита  Hug
Позагубих се аз последните 2 теми, защото започнахме ремонта  newsm44 ...

Близначе  newsm59 да си жива и здрава, много силна, много, много щастлива и обичана и от цялото сърце ти желая едно здраво и красиво бебче, което да грее като слънчице във вашия дом...  Hug

Като цяло съм добре- бебчо си расте и лудее  newsm32 в коремчето ми  smile3521
Приготвих си чантата за родилното, с почти всичко необходимо  smile3503 
Ева, моите пижамки също са на тази марка- и аз съм доволна  Wink

Целувам ви всичките и ви желая весели празници   love001

# 32
  • Мнения: 49
добро утро  Hug
близначе  newsm59

# 33
  • Мнения: 100
Добро утро и от мен,честита ни нова тема-само с хубави новини да я изпишем!
Близначе newsm59,желая ти много здраве,щастие и успехи!
Мисти съжалявам за крака,много се пази от сега нататък!
Аз днес съм  newsm10 след 2 дена лежане и мъжото почива днес и ще отскочим до Русе за покупки.Мисля да си взема матрака,който го капарирах-с кокосовата вкожка,да си избера и дрешки за изписване за сезона и най-накрая да си избера някоя по-стабилна количка,че тази на която се спрях Malibu на Hauck нещо взе да не ми допада.

# 34
  • София
  • Мнения: 216
Добро утро и от Чирпан, то за мен отдавна е утро де, тук ставам в 6:30 Simple Smile

Близначе, честит рожден ден, бъди жива и здрава и много, много щастлива и обичана, пожелавам ти леко раждане и най-страхотния син на финала   bouquet

Мисти, стискам палци бързо да минава този път навехнатото, браво, че не счупено, ще си починеш още малко вкъщи и така Hug А си права, че Стани беше малък, 3030 гр. се роди.

Аз пък съм 89 кг, +8 от началото, така че не се оплаквайте мили дами, вие поне си имате оправдание, ами аз Simple Smile))) Малко ми става тъжно като се сетя колко свалих след като родих Стани и как почнах работа и си прецаках и диетите и движението най-вече и се превърнах в това, но само стискам зъбки и чакам да родя и после пак ще си стана на кг. от преди 2 години и половина: , дай Боже! Simple Smile

Пожелавам на всички в болницата и лежащите вкъщи да устискат максимално дълго и най-рано средата на юни да пристигнат първите ни попълнения Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 1 318

А дали някоя от вас знае дали трябва да полагаме предварително някакви грижи, за да "увеличим" шансовете си за успешно кърмене? Или просто някаква предварителна подготовка за това?  Thinking
Ева, аз съм последният човек, който може да даде компетентен отговор по този въпрос, но мое мнение е, че няма за какво да се избързва. С първото раждане, още не бях видяла бебето, както се казва, и започнаха да прииждат акушерки и лекари, които да ми мачкат гърдите, да ме водят на някакъв нагревателен уред за стимулиране на кърма и темподобни хореографии. Аз май от там намразих кърменето newsm78
cveti-dp , завиждам за започнатият ремонт. Аз снощи за пореден път питах мъжа ми кога ще боядисаме и той учуден попита за къде съм се разбързала Confused
Междодругото покупките са много хубави!Вчера с замислих,че няма много време до появата на бебо,а аз все още нищо не съм купила дори не съм си и набелязала! newsm12 Изпаднах в тих ужас и трябва да се ориентирам вече,защото са си доста неща!!
И аз нищо не съм купила, но и не мисля да купувам. Само шишета, лигавници и един матрак за количка, като на Близначето, че много ми хареса идеята.
Иве, ти си висока и на теб килограмите не ти личат. Обаче наистина изглеждаш перфектно на тази снимка.
Аз продължавам със сортирането на дрешляците и ви желая прекрасен ден!

# 36
  • Мнения: 86
Момичета, вие намерили ли сте си педиатър?

Bliznache честит рожден ден.

# 37
  • София
  • Мнения: 216
О, Джина, мерси за комплимента, ама 80 кг, са си 80 кг, а 90 с корем са още по-добре Simple Smile))) Приятно сортиране ти пожелавам, ама най-вече да приключва по-бързо щом вече ти е станало досадно  Laughing

За покупките, аз си напазарувах половината списък вече, дрехите са почти готови и аз планирам да купя и матраче за количката, даже за столчето за кола мисля да го ползвам. Поръчах от намалението на Хиполенд шишета и биберони и био козметиката на Чико, подложка за ваничката на Стани, която ще използвам и за бебето и ел. стерилизиатор, сметката беше към 320 лв, а платих 248, голяма далавера Simple Smile Така или иначе щяха да ми трябват тези неща, имах си ги в списъка, а цените и по другите магазини не са по-ниски, еднакви са, та така с намалението добре се получи. За тези пеленки тънките и аз от Карфур си купих, 3-те бяха за 12 лв. някъде, даже съм ги показала в снимка.бг. Оказа се, че понеже Стани беше зимно бебе нямам много дрешки от него, но купих и малко и няма да купувам особено много, те първите бързо се израстват и няма нужда от толкова много, а пелени си имам от Стани, толкова красиви има за момиченца, ама аз ще си ползвам старите, но и те не са само сини, аз обичам шаренко Simple SmileРРРР Количката и леглото ще купувам след 1-ви юни като изляза в болничен, така съм си решила, за да имам повече време да се организирам, а не да тичам в работно време Simple Smile

Мартина, за педиатъра, аз не съм питала още този на Стани, ама мисля при него да бъде и бебето, обаче помня, че предният път го питахме горе-долу месец-два преди термина, хубаво е по-отрано да попиташ поне и да имаш обещание от някого, защото повечето казват, че са много заети, имат много пациенти и доста често и отказват, та да не се лутате в последния момент

# 38
  • Мнения: 4 255

 Близначе,бъди щастлива!

# 39
  • Мнения: 2 237


Момичета, благодаря на всички ви от сърце за пожеланията  Hug Hug Hug Да ви се връща тройно ! Почерпете се тортичка. И не се бутайте, пишчица ще има за всяка  Mr. Green

Аз днес май ще лежа, че вчера до един магазин отидох и сега съм с болки и контракции от снощи. Та лично себе си ще почерпя с папаверинче....

# 40
  • Мнения: 726
Хайде едно "запис" и от мен в новата тема!  Wink Чудесна, както винаги - адмирации за Катето.   bouquet

Gemavar, виждам те онлайн Simple Smile Пиши как си Simple Smile

Luisa, мерси за вниманието. Добре съм. И малкия е добре, само дето е решил да става акробат още преди да се роди.  Laughing
blizna4e, честит рожден ден!!  newsm59 пожелавам ти да изкараш спокойно остатъка от бременността без повече проблеми и един прекрасен подарък на юли!!

 easter  Пожелавам ви прекрасен празник с много светли и хубави емоции!!! easter

# 41
  • Мнения: 317
Близначе, ЧРД! От всичко по много, но най-вече здраве и пуфкав бебок НАВРЕМЕ Simple Smile Прекрасно изкарване на празника!

Отивам да боядисвам яйца, нищо че е Разпети петък!
Слънчев ден без болежки, на онези, които лежат - да ви е приятно и почиващо и да не се сдухвате, скоро вс ще бъде наред 


Гемавар, радвам се, че се разписа Simple Smile, да не те мислим теб. Чакаме и останалите да се появят.
Цвети, браво за ремонта, на чистичко си е друго!
Ива, страшна мацка си! Накрая на тази авантюра Simple Smile дано всички да изглеждаме като на твоята снимка!
Джине, ти поне от опит мразиш кърменето, а аз като нямам такъв и някак си ми е мн гадно... Няма да мрънкам, дано да стане, ще дам вс от себе си Simple Smile


# 42
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Добър ден  Hug

Близначе, честит рожден ден  newsm59 С пожелание за всичко най-най   bouquet

Тази сутрин махнахме остъклението на балкона и сме готови да слагаме итонг и нова дограма  Heart Eyes Най-накрая тръгна тоя ремонт  Crossing Arms

Желая ви хубав ден. Ние отиваме на разходка в Пловдив, че времето направо си предразполага за далечни разстояния  Mr. Green

# 43
  • Assenovgrad
  • Мнения: 60
Близначе честит рожден ден!   bouquet

# 44
  • Мнения: 89
Здравейте момичета , много бързо изписвате темата , не мога да смогна да ви изчета .
Кате,мерси за темичката и дано да се напълни само с хубави новини (но не по-рано от средата на юни )
Близначе  newsm59 много здраве , щастие , късмет и на финала едно сладко  smile3504

Общи условия

Активация на акаунт