Жега иде, зной, ЮЛИ месец бебета ще имаме безброй. - тема 29

  • 27 735
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 105
Роси, радвам се, че вече всичко е зад гърба ти и крайния резултат е отличен!
Пина и другите с проблеми с НАП и НОИ успех  Praynig
Джина, и аз от днес съм с много силни болки в междукрачието. Последните десетина дни имах чат-пат леки.
Кате, мерси за поредната прекрасна темичка   bouquet
Е, вече гордо мога да се "похваля", че съм достоен член на групата на юлките. Днес отивайки в дъжда за 45 дневния болничен, се хлъзнах на калта върху мраморните плочки на центъра и се размазах в мръсотията. Добре, че паднах на коляно и се подпрях с едната ръка, а после се килнах настрани, а не по корем. Една жена дето чистеше, така се притесни като ме видя и каза, че съм десетия човек, който се претрепва там от сутринта. Единствения, на който можех да се обадя беше зет ми, който е полицай и е на смени, та дойде за 5 минути и ме закара до нас да се преоблека изцяло, че бях с дебел слой кал по дрехите и в обувките даже, и после до АГто. В резултат бях качила кръвното. После пих кафе, бебето се размърда и се успокоих. Сега имам огромна синина на коляното и леко ми е подуто. Но ще мине.... Иначе и на мен АГто ми даде само болничния и направление за кръв и урина. Влагалище секрет на 27.06. щяла да ми вземе , а аз мислех, че повече няма да ходя на прегледи при нея. Обменна карта и направление ми заяви, че било рано сега.

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте, маминки  Hug
Аз само ви чета, нищо не изпускам  Naughty
Това с главата и краката и на мен ми се струва индивидуално- нашия малък мъж пък още в началото излиза, че е с дълги крачета, но докато не се роди всичко е относително  Wink само живи и здрави да са ни  Praynig
Татяна, бебчетата са като бонбончета  Hug
Роси, радвам се че всичко е с прекрасен финал  Hug

Да се похваля и аз , че вчера цял ден бях на гости в моята приятелка (кума), която ми изсипа 2 чувала с дрешки да си избирам за моя бебчо- толкова мънички и сладички  Embarassed и съм ги връчила на мама да ги пере и глади  Laughing

shushi_13, радвам се че не си пострадала по-сериозно  Hug

# 32
  • Мнения: 2 381
Роси, благодаря за разказа. С тази огромна киста, все едно си била с близнаци. Бързо възстановяване ти желая.
(да ти кажа също, че без да е срязана пъпната връв бебето няма как да проплаче).

Мен са ме накачили нервите, защото имам много работа още в офиса, а време не остана. Шефът ми замина на почивка и не е говорил още с мен за излизане поне седмица преди термин.

# 33
  • Assenovgrad
  • Мнения: 60
Запис!  Simple Smile

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
току що се видяхме с Росито и искам да ви кажа че е много свежа и изглежда супер Simple Smile

# 35
# 36
  • Мнения: 14
Хубава тема, както винаги Simple Smile Кате  Hug

Честито на Роси, Елица, Татяна, Моргана и компания !   bouquet
Желая ви здрави бебета, обичащи да поспиват повечко  Mr. Green , а за вас -бързо възстановяване!

Аз още съм 2в1 ... Тъкмо ми мина притеснението , че ще раждам скоро и взех да се успокоявам , и .... ето на- днес пак съм в стрес  Cry След микробиологията се оказа , че си отглеждам гъби - Кандида . Не съм ги сяла , как са поникнали .... сигурно е от дъжда  Close Изписа ми Гино-Певарил - свещи , да си светна , че нали е мрачно  Mr. Green за 5 дни . Моля , ако има и други съкооператорки , нека споделят опит !  Mr. Green

Поста ми е ироничен, ама пак изпадам в дупка .... Хелп !

Преди седмица , доки каза : имаш 7 дни , максимум 10 ... Събота е хубав ден   Mr. Green , ама "а дали, ама надали ? " дето имаше една песен .

Целувам ви , и пак се качвам на балкона да чета Simple Smile

# 37
  • Мнения: 61
Ники, ти си права катъо се замисля. Аз цитирам докторката какво каза. Обаче да ти кажа и аз така го чух, все едно от вътре проплака. Цялата тази случка обаче за мен има един сериозен проблем. Бях си подготвила караваната на 100 % за бебето - количка, кошарка и т.н. и багаж за Бургас за около 2 седмици. Само че нали тръгнах по спешност и Петър на следващия ден отиде да прибере Кара и е взел всичко. сега аз няма как да се замъкна с целия багаж или поне няма как да стане на един курс, а и Петър е против да ходя на Арапя с бебето. Пък аз съм се разбрала с майка ми да отидем за 2 седмици. Ще има сериозни разправии в къщи. Пък и разни приятели на Петър му говорят да сме махали кучето и съм бясна, защото той ми се връзва.
Иначе аз съм като цистерна за кърма. Става нещо страшно. Тече ми нон стоп.
В стаята сме 3 момичета (другите 2 също са секцио но от предния ден) и преди малко им донесоха бебчетата, а моята Далийка докато са й сменяли памперса е било голям бой и рев за манджа и след като хапна заспа блаженно. А пък те не искат да ми я дават за да не се натоварвала физически да суче.
И благодаря на всички ви за пожеланията. Факт е че всичко лошо се забравя пък и си заслужава. Хайде сега на мен ми остава да се радвам на вашите успехи, но недейте да бързате.
А относно темата, тези момичета с които сме още от първа тема би трябвало да си спомнят че юлки 2012 ни я създадоха защото те още пишеха тук. И чак когато ние подхванахме новата тема те се преместиха в родени. А според мен това означава че е редно и ние да стоим тук до октомври когато ще прехвърлим топката на юлки 2014 и ще си спомняме за моментите когато видяхме двете чертички

Аз май трябва да си сменя лентичката  newsm62

# 38
  • Мнения: 4 841
Кате   bouquet

Роси радвам се, че сте добре двечките  Hug

моргана стискам палци бързо да мине всичко.

шуши умната ей  Naughty пази се

Аз щях да пиа нещо ама забравих  newsm78

Гери Добрева е добре. Предполагам скоро ще се разпише самата тя.

флай стискам палци  Hug

Аз продължавам да отказвам да раждам  Crossing Arms преди да си свърша всичките задачи.

# 39
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Благодаря, момичета  Hug

Роси, браво, че всичко е минало добре.  Hug Сега се отдай спокойно бебка, пък разправиите остави за по-натам. А и като се прибереш с малката, Петър може да омекне и сам да те заведе на чист въздух  Simple Smile За кучето - ако си го къпете редовно и има всички ваксини, не виждам причина да го махнете. И тихичко ви казвам - оставете си го, защото навремето аз махнах моето за малко, докато свикна с бебчето и някой ми я открадна, та вече година и половина се чудя добре ли се грижат за нея и изобщо жива ли е.  Hug
Между другото, ти си второто майче, което казва, че бебето е проплакало още в корема, така че сигурно издават някакви звуци, които приличат на плач.  Rolling Eyes

Пина, много тъпо това с НОИ и въпросните декларации  Crossing Arms Как може сега да ви разкарват и да ви оставят неосигурени точно пред раждане, заради техните грешки не разбирам  Tired

# 40
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Привет и от мен!!!Нямах нет 2 дни и ми отне доста време да ви изчета,но успях все пак!!
Честито на Роси и Татяна нека ви носят малките само положителни емоции!!
Аз днес си взех 45 дневния болничен и направлението за хоспитализаия!Изследванията са ми перфекти само дето хемоглобина ми е паднал и сега ще пия и желязо!Днес беше първия ми ден в който не съм на работа и вярвайте ми се побърках,а милото настоява вече да си остана вкъщи Naughty и сега се пазаря с него да си ходя на работа поне още малко!
От няколко дни съм в много кофти настроение ,но понеже не е свързано нито с бременност,нито с раждане,а една много кофти тема ще го сложа в скрит текст!
Скрит текст:
Имам една приятелка израстнали сме заедно,която от доста време се бори с рак и сега се оказа,че е много зле положението!Лекуваше се тук а от скоро я одобрижа за лечение в Турция,където и казаха,че ако до две седмици не започне лечение ще има фатален край Praynigта сега се мъчат да съберат парите,за да започне с лечението по бързо  Praynig дано не се окажат прави и се оправи..........има си детенце на 5 години .......та тя е на 30 млада е..........офффффф.Извинявайте,че ви натоварвам точно сега в такъв хубав период на всяка от вас,но ми е адски гадно и много я мисля!Дано не се отразява това на бебо!

# 41
  • Мнения: 2 237
Роси, честита малка принцеса ! Да ви е жива и здрава !!!   bouquet

Най-сетне се добрах до компютър. Дългоочакваният майстор изведнъж се сети да дойде, махна всичко от стаята и два дни - ремонт. Оказа се, че за съжаление от земетресението стаята е пострадала много тежко и не просто мазилката, а цялата стена е разцепена на две. Та много разправии. Днес вече измазахме - стаята е в три различни цвята - зелено, прасковено и жълто. Шарения до шия, ама аз так си исках  Mr. Green Все пак е детска.
Иначе всичко е ок, аз си мътя. Доки ми се обади, че имам бактерии във влагалищния секрет и ми даде Полижинакс, та сега и тая щуротия ще си ръгам  ooooh!
Вече много ми тежи, а дребния е супер активен и не спира да мърда и да подскача на всички страни.
И...все повече ме хваща страх  newsm43

# 42
  • varna
  • Мнения: 871
Честита ни нова тема - мерси, Кате  bouquet
Роси, то твоето цяла сага, добре, че е с щастлив край. За кучето няма да му даваш на мъж ти - никакъв проблем няма, питали сме вета! Добре, че с мъж ми сме на едно мнение, как така ще си махаме първото "дети", че сме ние срещу ордата баби, лели и прочие всезнаещи хора.
Близначе, няма да се страхуваш, ние сме с теб, още малко остана  Hug
Ани, не искам да те плаша, обаче:
Скрит текст:
чичо ми, бог да го прости, точно така скоростно го засилиха баш за тая турска болница спешно, щото нямало кой тук да го оперира от тоя рак и после там и си замина. Татко ми беше с него през цялото време там и много тежко го преживя, защото де факто операцията мина, а после не можа да се възстанови нещо. После разбрахме, че имало и други варианти и таз болница не е все пак толкоз прехвалена, ама от бързане...

# 43
  • Мнения: 61
И за Кара и за Тирас се бяхме разбрали че няма да има проблем както съм го измислила, но сега като не съм около него и разни други хора му пълнят главата колко било опасно и дрън дрън други глупости. Няма да отстъпвам нито за кучето нито за Арапя.
Оле, цялата съм в коластра омазана

# 44
  • Мнения: 2 237
Роси, няма да се даваш ! Кучето не пречи !

Ани88, ако искаш ми пиши на лични по-подробно. Моята шефка е в комисията за лечение в чужбина. С нея заедно разглеждаме молбите. Сещам се за коя болница става дума. Не знам как да ти помогна, но мога да те изслушам  Hug

Забравих да поздравя Катето за темата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт