Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~8

  • 38 746
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 286

  Здравейте, момичета!!!

 Аз понеже съм много нетърпелива ,когато някой сериал ми хареса и има възможност бързам да го изгледам. Така стана и с този сериал. Има нещо което не ми стана ясно свързно с "любимата" ми Гюлизар...
Та въпроса ми е - коментирате ли серии напред или само тези кото са давали по тв?

# 736
# 737
  • Мнения: 7 044
Моя набор къде е бил до сега....Зехра обаче не се уплаши много....Щастливка е Зехра.... Peace


...предполагам ,че при този от кабарето ...има пръст в това ...
И аз така мислех още когато собственика на кабарето плати гаранцията на Меджит....Но нали Мериемдже каза, че с Мустафа са се запознали в едно кабаре в Истанбул....Техническа грешка на екипа или нещо съм пропуснала......
Момичета, аз как го разбрах...къде е бил Самур ага.

Тази жълтата къща, в която живее леля Зехра е на Давуд Самур.....или...на двамата....нали той преди да се оженят е бил беден.

Планът на къщата е такъв - отпред на лицето - юга е парадният им вход. От там влизат и излизат всички.
От дясната страна на този параден вход...след като завърши зидът има градина и  двор, ограден с оградна мрежа. И нашите дворове  са били такива, когато е имало домашни животни. Днес никой не гледа домашни животни. Спомнете си "Гераците" по Елин Пелин.  Там леля Зехра отвори една врата и премина отзад - или от северната фасада на сградата....Там имаше  врата на самия зид, която се отваря с ключ.
Леля Зехра, понеже чу шум... попита  оная прислужница, която стоеше прид южната фасада: "кой има клуч на къщата отзад?" Жената отговори - Никой, само Вие и Самур ага.

Тогава леля Зехра така многозначително гледаше и особено напрегнато  мислеше кой е в къщата отзад. Тя се досети, че може да е Самур ага, тъй като един път спомена, че не е имало труп или кости - всичко е изгоряло.  Значи тя е поставила дрехи и тях са закопали, защото му каза, че му е направила погребение.

Може и оня от бардака /забравих му името/ да е помогнал за спасяването му, но със сигурност знае Мухетин.който му слугува. А Меджит нищо не знае.

Отзад от другия вход беше склада....В този скрад за стари вещи и мебели стоеше Самур ага.

# 738
  • Мнения: 7 044
 Бардака се намира в Истанбул.

Спомнете си снощи Мустафа нали гонеше и стигна автобуса, който отиваше в Истанбул.

Ами Азис също отиваше в Истанбул.  Значи, че бардака е в Истанбул.

А че разстоянието  между Адана е голямо....да голямо е, но това е филм. Има си режисьорски хрумвания, както  писателите в романите.

Общи условия

Активация на акаунт