Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35
Има ли вече ходили през 2015 г. във Фабриката в Равнища?
Да споделя как е в момента положението.
Обмислям почивка една седмица там с мъжа ми и детето ( на 10г.).

# 61
  • Мнения: 104
Има ли вече ходили през 2015 г. във Фабриката в Равнища?
Да споделя как е в момента положението.
Обмислям почивка една седмица там с мъжа ми и детето ( на 10г.).

Не бях влизала в темата от миналата година. Днес тъкмо срещнах една реклама във facebook за това място и като видях, че има нови мнения реших да вляза и да я постна. Дано да е полезна, защото от снимките всичко изглежда наистина много добре, дано и на живо да е така... http://izgodni.bg/off/181844

# 62
  • София
  • Мнения: 35
Аз междувременно им писах да проверя дали имат свободни места. Имат.
Питах и дали ще пускат ваучери само за басейна - Руслан ми отговори:
"В момента има пуснати ваучери за басейна които са за цяло лято".
Това ме отказа.

# 63
  • Мнения: 104
Има ли вече ходили през 2015 г. във Фабриката в Равнища?
Да споделя как е в момента положението.
Обмислям почивка една седмица там с мъжа ми и детето ( на 10г.).

Не бях влизала в темата от миналата година. Днес тъкмо срещнах една реклама във facebook за това място и като видях, че има нови мнения реших да вляза и да я постна. Дано да е полезна, защото от снимките всичко изглежда наистина много добре, дано и на живо да е така... http://izgodni.bg/off/181844

Пух, най-вероятно имат предвид тази същата оферта, защото е и с басейн.

# 64
  • Мнения: 60
Ще посетя фабриката на 27.06-28.06 (въпреки лошата прогназа за времето)- ще споделя мнение в понеделник.

# 65
  • Мнения: 261
Ще посетя фабриката на 27.06-28.06 (въпреки лошата прогназа за времето)- ще споделя мнение в понеделник.
Ще сме ти благодарни ако дадеш пресни отзиви от мястото.  bouquet
Мужду другото забелязах че тези ваучери нямат никакво намаление -нищо че са от сайтове с намаления.В техният сайт цената е същата.

# 66
  • Мнения: 60
Здравейте отново. Бяхме във фабриката,  времето беше хладно - неставаше за басейн. Съответно не беше и пренасено, но всички стаи бяха заети. Стаите - облицовани  с дърво, без телевизор и без климатик. Излизаш от вратата и си веднага на басейна (между другото вратата не прелепва добре, имайки предвид че беше хладно ползвахме печка през ноща). Банята е огромна, има излищно пространство.
Децата се забвляваха - имаше организирани игри, поход, колела, приготвяха хляб - както е описано в страницата им.
На нас лично ни хареса, но ние не търсихме лукс, а спокойствие и тишина.
Не съм от хората който обесняват всичко подробно, дано съм била полезна

# 67
  • Варна
  • Мнения: 380
Здравейте, искам да попитам посетилите фабриката, къде може да се разходи човек наоколо. Има пред вид пеш, има ли добри пешеходни маршрути?

# 68
  • Мнения: 60
От фабриката организират поход в гората, но при нас времето беше лошо. Може да се разхождаш в гората

# 69
  • Мнения: 7
В момента ви пиша от Фабриката Simple Smile тук е уникално място за почивка и най- вече за децата.Вярно че има дни в които е пренаселено,но тези хора са временни за деня и това се случвай събота и неделя.Тук сме вече 5 ден и не ни св тръгва.Храна е вкусна и прясно готвена сутрин,обед и вечер.Ако има нещо останало от обяд само ако попиташ ще ти предложат.Цените са нормални.Закуската:мекици,пържени филийки,баница (С домашни кори току що направени),палачинки.Почти всичко е домашно и прясно,включая и хляба(прави се на момента)На обед има поне 3 вида готвено и скара,супи.Вечеря пак различно включая и готвено.Има ценоразспис.8 човека обяд вечеря ракии и т.н. 60-70 лвМного занимания и забавления.Тръгнах със свито сърце от четеното,но не ми се прибира.А. хигиената е на много високо ниво,постоянно се чисти и лъска!!!! Стаите свежи,цветни врати,прозорци,голяма баня и четри легла.Хавлии за баня,лице,плаж.Има три плазми под всяка шатра и в закритата механа.Има интернет(не wi-fi),обхват на всички оператори.
Цял ден си на джакузито и навън така ,че е достатъчно!!!!!Уникално място,свежо,чисто и вкусна храна!!!!На мен лично много ми харесва и бих идвала всяко лято докато ми омръзне Simple Smile

# 70
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
За 2-3 дни бива, ама за повече .... , иначе и мен ми се иска да де върна отново на това място, има нещо магнетично в него. Уж имахме някакви разочарования, обаче вече не ги помня, а само един хубав спомен за там ми сгрява сърцето Simple Smile

# 71
  • Мнения: 7
Ние сме вече 6-и ден имаме още 1 ден да стоим,но не ни се тръгва Simple Smile

# 72
  • Бостън
  • Мнения: 13 605
Прибрахме се преди няколко часа (аз, децата, майка ми), бяхме 5 дни във Фабриката. Беше много приятно с малки, незначителни забележки, но безкрайно добро впечатление ми направи колко бяха отзивчиви и съпричастни всички - от собствениците през целия персонал до доставчика - когато дъщеря ми се разболя и се наложи да се вика лекар (линейка в 6 сутринта), да се ходи до аптека (бяхме без кола, закараха ме да купя лекарства за детето си!), да се прави специално меню за детето! Рядко съм срещала толкова мило и лично отношение към клиенти!

# 73
  • Мнения: 33
Бяхме преди две седмици,препоръчвам с две ръце!Невероятно,все едно бяхме без деца,толкова забави,Руслан не ги остави дъх да си поемат.Наистина храната е малко скъпа,ама нали трябва да избият отнякъде всички тия атракции там,на всичкото отгоре е ужасно вкусна и разнообразна.Има хорс обаче,дето все си мрънкат за нещо,където и да отидат!

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 9 744
Търся отзиви от тази година, но не намирам.
Искам да заведа децата и се надявам на програма, с която ще се забавляват.

Общи условия

Активация на акаунт