Живот за Ани! Да помогнем сега и да не позволим на рака да я победи!

  • 6 741
  • 28
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 545
По молба на близките на Ани публикуваме техния зов за помощ. Надяваме се с общи усилия да успеем да помогнем на Ани да се пребори с коварната болест.



"Тя е само на 32 години, с топли очи, слънчева усмивка и голямо сърце. Тя се казва Ани, страхотен човек и майка, която отглежда сама своя 4-годишен син.
Животът я е научил да се бори, да преодолява предизвикателства и да понася всичко с вдигната глава. И успяваше… до днес, когато е изправена пред най-голямото предизвикателство – да се бори за живота си!
Най-съкровенното желание на Ани е да живее, да отгледа своя 4-годишен син и да се радва на живота, както беше до скоро! До скоро, защото преди 2 месеца откриват, че има рак на стомаха, който е в много напреднал стадий. Коварната болест парализира Ани, но тя продължава да таи надежда! Твърдо решена, че ще се справи и с този удар на съдбата, тя и семейството й проучват всички възможности за лечение и след като разбират, че в България диагнозите са песимистични, търсят помощ навън. Навън, където, за съжаление, химотерапията е непосилно скъпа…
Въпреки това, с общи усилия, с помощта на близките си, Ани преминава през първи курс за химиотерапия в турска клиника. Разказът продължава с надежда! С надежда, че има шанс, защото ракът се оказва лечим! Само след първата терапия тя е на крака и дори сама изкачва стълбите до дома си. Резултатите са наистина добри, Ани има програма за лечение и по-голяма надежда, че ще победи болестта. Но, както често става, винаги има едно пестимистично „НО”, което поражда съмнения. В тази ситуация те са фатални!
Необходимата сума за възстановяването на Ани е 45 000 Евро. Непосилна за нейното семейство, но постижима, ако всеки, прочел това прояви хуманност и загрижие към непозната, но крещяща за помощ жена.
Вярваме в силата на доброто! Вярваме, че тези редове ще те докоснат и ще помогнеш. И въпреки, че не познаваш Ани, че не си виждал нейната жизнерадостна усмивка и нейният упорит характер за живот…вярваме в доброто… в теб!
"

Банкови сметки за набиране на средства:

Обединена Българска Банка
BGN BG37UBBS80021001367840
EUR BG21UBBS80021444697510
USD BG08UBBS80021112092310

BIC CODE: UBBSBGSF

Анна Апостолова Чириду

PayPal:  save_annie@abv.bg



Сайт: save-annie.net
ЕПИКРИЗА
ОФЕРТА ОТ БОЛНИЦАТА

# 1
  • Мнения: 2 803
Изпратих малко, надявам се по-късно да успея с още един превод.

# 2
  • Мнения: 336
Успех, Ани! Hug
 Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 211
Хора, помагайте!!! Кой - с колкото може! Познавам тази жена, дечицата са ни в 1 група в градината! Сърцето ми се къса!!! Моля ви, нека всеки се отзове - капка по капка прави вир! Аз вече помогнах, направете го и вие, моля ви... Ани, успех - не си сама!!!!

# 4
  • Мнения: 390
Аз днес направих своето добро дело, а ти?

Успех Ани! Бъди здрава!
 

# 5
  • По света и у нас! Най - често у нас!
  • Мнения: 69
Успех Анни, ние сме с теб!

# 6
  • StZ
  • Мнения: 223
Успех в лечението и не се предавай, Ани! Ще отгледаш твоето съкровище!

Нека се отзовем днес скъпи съфорумки и съфорумци и да пожелаем успехи и на науката за да овладеят тези заболявания  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 4 097
Ани, успех! Направих каквото можах.

# 8
  • София
  • Мнения: 211
Благодаря на всички! Дано повече хора помогнат!!!!  Praynig

# 9
  • Мнения: 250
Ще преведа днес 5лв.,съжалявам че са малко,ако имах повече бих дала цялата сума. EmbarassedСрам ме е че живея в такава държава!Тук не може,но в Турция всичко може,съответно срещу солени суми които хората нямат.Резил,резил-нямам думи!

# 10
  • София
  • Мнения: 211
5 лв - 5 лв - и те са нещо... Хора, сумата не е важна - пращайте спокойно, дори и малки суми... капка по капка наистина прави вир... и мен ме е срам, че живея в такава държава...

# 11
  • Мнения: 250
О Боже съвсем съм станала разсеяна Embarassed нямам думи,сега видях номера на смс Embarassed Това ще помогне днес да накарам мило всеки когото срещна да пусне смс,и няма да приемам отказ-пред мен,пък дано помогнем,проблемът е че минава време а то е решаващият фактор Sad

Последна редакция: пн, 30 сеп 2013, 04:23 от oponent

# 12
  • София
  • Мнения: 5 196
Събрани средства към: 15-10-2013 – 13 572 €
Копирах информацията от сайта.

Всъщност влязох в тази тема, защото мислех, че е за едно мъничко детенце, за което снощи едни мили деца събираха пари.
Колко съм разочарована, че това е още една съдба, белязана от такава трудност.
rossykv , пиши, поддържай темата   bouquet

# 13
  • Мнения: 615
А аз защо не виждам СМС номер  Rolling Eyes
Успех Ани  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 211
SMS с текст DMS ANI на номер 17 777
Ани, с теб сме, мила! Дано повече хора се отзоват. Призовете, моля ви и вашите приятели да пускат смс-и. Благодарим ви от сърце!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт