СЕПТЕМВРИЙСКА мама се чеши по корема, дали и тя августинче няма да си гледа. №23

  • 28 300
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 327
Пинки , честит син! Да е жив и здрав!
 Туитито , добре дошла отново!
 Танище , как е Ясен?

# 706
  • Мнения: 0
Честити бебчета на мама Мончии и мама Pinki 81 да са живи и здрави и много да ви радват  newsm30

# 707
  • Мнения: 0
Добре дошли на господата Симеон и Георги! Желая им много здраве, а на мамчетата - бързо възстановяване и спокойни нощи!   bouquet
 Joy Сега мернах предложението за новата тема! Мноого ми харесва - хуморът си ни стана стил, браво, момичета! Но трябва да е с пълен член отзад - Stuck Out Tongue "За да продължи септемврийскияТ бебевалеж, ...."
Туитито, добре дошла отново! Радвам се, че сте си у дома! Йоанка, привет и на теб тук!

Последна редакция: ср, 28 авг 2013, 09:07 от ushana

# 708
  • Мнения: 3 233
Но искам да се похваля, че тази сутрин в 8:43 се роди нашата дъщеричка Магдалена. Тежи 3,150 кг. и е висока 51 см. Секцио беше. И двете сме просто в отлично състояние Heart Eyes
Честита ти радост!  Hug

tuitito,
добре завърнала се! Хвърлях вече боб да разбера как сте с мъниците  Mr. Green

Да е здрав и силен малкия Симеон и на мама Pinki! А на нея бързо възстановяване!

# 709
  • Мнения: 29
Добро утро  Hug
Колко хубави новини от сутринта, леле кеф  Hug
Мончи да ви е жива и здрава девойката!
Ейййй Туйти страшно много се радвам, че успя да се включиш и да ни информираш как сте! Когато имаш повече време ще те чакаме с подробен разказ  Hug
Pinki 81 не ме изчака да сме заедно в болницата  Hug Жив и здрав да ви е малкия-голям Мъж и многоооо да ви рада Simple Smile
На Мария Балабанова - malka_maimunka /не видях да има постта й, и за това слагам и тук от ФБ/
Мария Балабанова
Айдееее време е да се похваля с бебе Георги Simple Smile)) сладък, малък и рус с доста косичка, тежи 2740 и е висок 50см:)))) всичко мина съвсем нормално, и двамата сме добре бебока даже ми се оплези Simple Smile)) като минахме покрай него. Бях с епидурална упойка, но си имаше болка когато се роди ехеййй, какво облекчение настъпи Simple Smile)) направо все едно нищо не е било момичета, пожелавам ви успех в раждането! Определено всичко се забравя на мига, просто все едно е било сън... Да сме живи и здрави и бебоците покрай нас и така дъъълги и щастливи години Simple Smile))) това пожелавам на всички ни и нашите празнични подаръци Simple Smile)) нека Богородица ни закриля занапред и да ни напътства и бди над нас

ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ДЕВОЙКИ И ГОСПОДИНОВЦИ!!!

# 710
  • Мнения: 15
Честито на всички мами, който имат всоите дългоочаквани подаръци в ръцете си вече  bouquet

Аз мисля, че организма ми се подготва вече, имам едни фалшиви набези за тоалетна и срязвания, скоро ще е според мене Embarassed
Обаче тая нощ разбрах що е крампа....големи болки, голямо чудо, не спряха докато не отидох до ВЦ ooooh!
Времето май ще се захлади и моите планове за разходки като се родим май ще станат само мираж Confused

# 711
  • Мнения: 0
Честити бебоци на всички !!!!!Да са ви живи и здрави и много да ви радват....Много хубави новини тази сутрин само така...

# 712
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Честити Магдалена на Мончи, Симеон на Пинки и Георги на Малката маймунка - да растат здрави, диви и щастливи деца  Heart Eyes

# 713
  • София
  • Мнения: 64
Честита Магдалена на Мончи!

Честита ти радост, Пинки!

Честит Георги на Малката маймунка!


Да растат здрави, умни и красиви дечица!

# 714
  • Мнения: 7
Добро утро

Ей колко бебоци имаме пак.  Hug
Честито на мамите , да са живи и здрави дечицата и мноооого да радват всички около тях   love001

# 715
  • Мнения: 8
Здравейте Simple Smile Да се запиша и аз към Септемврийските мамчета Simple Smile Да са живи и здрави новородените бебоци !

# 716
  • Мнения: 66
Добро утро  Hug
Ех, че хубави новини  Simple Smile

Честити рожби на Мончи, Пинки , Малката маймунка! Да са живи и здрави бебчовците  Heart Eyes

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Честити бебчета на мама Мончии,мама Pinki 81,мама malka_maimunka да са живи, здрави и много да ги радват и слушат. На мамите бързо възстановяване и много щастливи мигове с бебоците желая!
tuitito, вече се бях притеснила какво става с вас. Гледайте се сега с малките душички. Ние с по едно вероятно няма да имаме време за компютър, пък с две...Ти си герой! Hug

# 718
  • Мнения: 15
Честито и на мама Пинки! Да и е живо и здраво детенцето!  Hug
Вече не мога да смогна да честитя тук и във фейсбук,колко е сладко  Heart Eyes Тръгнаха едно по едно малките мъници  Hug
Туитио ,добре дошла отново и на теб.МНого се радвам,че вече сте си вкъщи и си се гледкате с бебчовците   bouquet

# 719
  • Мнения: 260
Здравейте и от мен пупици   bouquet
Туитито  Hug
И тук да честитя на мама Пинки сладката рожба да им е жив и здрав малчугана   bouquet
Аз от сутриннта съм в кофти настороение скарахме се с ММ, вече взе да ми писва нещо от капризи  Crossing Arms Вместо аз да съм капризната и бременна, той е с тази роля  Mr. Green
, но няма да ви натоварвам излишно с това.
Лек и успешен ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт