Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid

  • 94 588
  • 896
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 7
Здарвейте,
След прочита на темата ми стана ясно, че здраво съм се прецакал с KMC 570 Chef Premier. Дано поне всичките приставки, които поръчах стават:)

# 886
  • София
  • Мнения: 11 739
Здарвейте,
След прочита на темата ми стана ясно, че здраво съм се прецакал с KMC 570 Chef Premier. Дано поне всичките приставки, които поръчах стават:)
Защо да си се прецакал, бре човек...добра си е. Вярно, че не е от най-новите и последни  модели, но както разгледах всичко си е наред...

# 887
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Здарвейте,
След прочита на темата ми стана ясно, че здраво съм се прецакал с KMC 570 Chef Premier. Дано поне всичките приставки, които поръчах стават:)

Ами зависи каква ти е целта, може и да не си се прецакал. А приставките- пак зависи какво си поръчал. Сподели. Ако не друго, поне може да ти олекне. Simple Smile

# 888
  • Мнения: 98
Дали не е време за втора част на темата?

# 889
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 890
  • Мнения: 7
Здарвейте,
След прочита на темата ми стана ясно, че здраво съм се прецакал с KMC 570 Chef Premier. Дано поне всичките приставки, които поръчах стават:)
Защо да си се прецакал, бре човек...добра си е. Вярно, че не е от най-новите и последни  модели, но както разгледах всичко си е наред...
Напротив. Най - новият модел е, но от друг клас машини.

# 891
  • Мнения: 7
Здарвейте,
След прочита на темата ми стана ясно, че здраво съм се прецакал с KMC 570 Chef Premier. Дано поне всичките приставки, които поръчах стават:)

Ами зависи каква ти е целта, може и да не си се прецакал. А приставките- пак зависи какво си поръчал. Сподели. Ако не друго, поне може да ти олекне. Simple Smile
Всичко е наред. Продадох я и поръчах КММ 020. На всичките аксесоари пише CHEF/MAJOR. Мисля, че всичко ще бъде наред сега:)

# 892
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Не е вярно, не е най-новият модел от Chef-овете. Шеф/ Майор, не значи, че ще станат и за двете машини. зависи от приставката. Ако имаш въпроси, пиши в  новата тема, моля.

Последна редакция: ср, 29 юли 2015, 13:21 от Джемма

# 893
  • Мнения: 7
Здравейте. Може ли да ми кажете, какво ви е мнението за тази машина и как е като цена? Струва ли си, или да изчакам по изгодна оферта?
http://www.amazon.it/Kenwood-KMM770-Robot-cucina-Premier/dp/B007 … ds=kenwood+kmm060

# 894
  • Мнения: 7
Може ли някой да ми помогне, как да поръчам от amazo.it. Намерих си изгоден, три пъти правя поръчка и ми отхвърля плащането.Ходих специално до банката, имам пари в картата, а никъде не ми пише защо ми го отхвърля. Какво да направя, че може да изтърва и офертата?

# 895
  • Sofia
  • Мнения: 1 061
Може ли някой да ми помогне, как да поръчам от amazo.it. Намерих си изгоден, три пъти правя поръчка и ми отхвърля плащането.Ходих специално до банката, имам пари в картата, а никъде не ми пише защо ми го отхвърля. Какво да направя, че може да изтърва и офертата?
Провери в сайта дали работи с България. Погледни в темите за пазаруване от чужди сайтове.

# 896
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Темата е стара, моля не пишете в нея!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт