ОКТОМВРИЙКИ - Тема 18

  • 31 447
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
ari-bari, честито! Да ти е жив и здрав големият мъж, ти бързичко да се оправяш и чакаме да разказваш като имаш време  Hug
И мерси за темичката  bouquet

# 31
  • Мнения: 91
Ари-Бари, честито!  bouquet

Днес бях на тонове, всичко е идеално, даже и безплатни Laughing Имам си и фиксирана дата - 25 октомври. Мисля, ч е крайно време да започна подготовката.

# 32
  • Мнения: 7 803
привет от нас.

честито на всички мами  Hug здраве и късмет, на неродилите леко раждане. Светлина, велика си   bouquet аз вече не можех да ходя и като се плиснаха водите разбрах защо. то адски много води бяха, пукнаха се една след друга  Laughing

прибрахме се благополучно. тези дни ще разказвам как мина, че умората е яка. с 2 думи всички сме ок, малките са абсолютно доносени и си бяха при мен в стаята. всичко мина ок, но доста преживелици  #2gunfire малко се бяха притеснили докторите, че на третия ден след секциото много ми беше паднал хемоглобина, но слава богу започна сам да се вдига та се разминах. иначе си бях атракцията на болницата с две двойки близнаци  Mr. Green а и като се заточиха всички братя и сестри на малките бяха доста озадачени. ние като едно видно печуъркфемили си имаме общо 7 деца  Whistling

# 33
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен!Да се запишем и ние Laughing
На 23.09.2013 се роди нашата втора принцеска-Росица(2550г и 47 см).
Ето и малко предистория:към 4.20 сутринта започнаха изтичането на водите.Събудих мъжа и към 5-5.30 бяхме в болницата.Водите продължиха да изтичат докъм 10.30.После почнаха контракциите и в 12.08 на бял свят се появи малката Роси.Това раждане беше коренно различно от първото с каката.Но всичко се забравя като видиш и гушниш малкото човече.Днес в 13.00 ни изписаха и вече сме си в къщи.Каката е много щастлива.Иска постоянно да гушка сестричката си Laughing
Честито и на другите мами и техните бебчета!Да са ни живи и здрави и многооо да ни радват!

# 34
  • Мнения: 740
Честита ти дъщеричка!   bouquet  Да расте умна и красива! Да се възстановяваш бързо! Ех, че хубаво имаме си ново бебче Simple Smile

# 35
  • Мнения: 0
Честито на всички мами, които вече си имат бебчета Simple Smile И аз искам вече да си видя моето момченце Simple Smile

# 36
  • Мнения: 258
desitababy, честита дъщеричка! Да е жива и здрава!

# 37
  • Мнения: 19
Бебчетата се появяват едно след друго!Май само моето не бърза за никъде и явно ще си изкара до термин  Grinning
svetlina* ще напазаруваш ли и за мен? Party

desitababy,честито бебче!Да ти е живо и здраво   bouquet

# 38
  • Мнения: 261
Ari-bari, desitababy - честити бебета! Здрави и щастливи до растат!

Отчет от днешната ЖК: бебето е вече 3600 и все още е покрито с верникс - хал хабер си няма да се ражда, околоплодните води не са започнали да намалят, имах малко по-силно изразени контракции на записа на тонове, но за щастие - безболезнени и дължащи се според мен на обиколки по паважните улици в търсене на място за паркиране. Другата седмица последна ЖК, а после ще ми стискате палци.  Wink

# 39
  • Мнения: 70
Честито на Ари Бари и на Деситабейби  bouquet Много да ви радват малките съкровища.
Херцогинньо, много хубаво, че вече сте си в къщи, честито и на теб  bouquet

# 40
  • Мнения: 56
Честити ни нови бебчета в темата. Бързо възстановяване на всички и гушкане у дома.
Благодаря за новата тема!
Момичета, стискайте ми палци - утре сутрин влизам в болница за планирано секцио. Въпреки, че ще ми е второ секцио съм кълбо от нерви, чак самата аз не мога да се търпя. Опитвам се да си давам кураж, ама май нещо не съм убедителна.
Ще се постарая да пиша от болницата и да кажа как  е минало.

# 41
  • Мнения: 7

desitababy честита ви мома да е жива и здрава .Кати ще стискаме и на ръцете и на краката  Wink

# 42
  • Мнения: 190
Честито за новите бебоци! Ари-бари, Деситабейбиbouquet да са живи и здрави!
Херцогиньо, вие направо сте супер семейство! Добре, че си се оправила и дано бързо влезеш във форма Hug
КаталонияHeart Eyes благодаря за темата! Все хубави и здравви бебчета да я пълнят!
Кати, стиска палци, спокойно и вярвай в себе си и в лекарите!
Очакваме разказите на новите мами, когато имат време.

# 43
  • Мнения: 2 850
привет от нас.

честито на всички мами  Hug здраве и късмет, на неродилите леко раждане. Светлина, велика си   bouquet аз вече не можех да ходя и като се плиснаха водите разбрах защо. то адски много води бяха, пукнаха се една след друга  Laughing

прибрахме се благополучно. тези дни ще разказвам как мина, че умората е яка. с 2 думи всички сме ок, малките са абсолютно доносени и си бяха при мен в стаята. всичко мина ок, но доста преживелици  #2gunfire малко се бяха притеснили докторите, че на третия ден след секциото много ми беше паднал хемоглобина, но слава богу започна сам да се вдига та се разминах. иначе си бях атракцията на болницата с две двойки близнаци  Mr. Green а и като се заточиха всички братя и сестри на малките бяха доста озадачени. ние като едно видно печуъркфемили си имаме общо 7 деца  Whistling




Бързо възстановяване!!! Да сте много щастливи и здравички всички!
Деситабейби, бебето да е здраво и бързо да се оправяш!!!

# 44
  • София
  • Мнения: 334
Ari-bari, desitababy, честити бебета! Прекрасни мигове заедно!   bouquet
Херцогиньо, сигурно е било весело  Mr. Green И още по-весело ще става, да сте живи и здрави!
White_Orchid, благодаря за разказа, беше ми интересно!

А как обличате бебетата? То точно вчера и днес поне тук, в София, беше почти лято, но другите дни? Блузка с дълъг ръкав, ританки и гащеризонче ли? Или само боди дълъг ръкав и гащеризон/блузка+ританки? Първото бебе беше лятно и сега нямам идея колко и какво да обличам  Simple Smile
За изписването съм купила 2 възможни гащеризончета, под тях - каквото кажат акушерките като дрешки. Не съм купувала специален готов комплект нито сега, нито за първото дете.

(...) имах малко по-силно изразени контракции на записа на тонове, но за щастие - безболезнени и дължащи се според мен на обиколки по паважните улици в търсене на място за паркиране.
bebe dj, на какво казваш по-силно изразени контракции? Колко ги отчете апаратът като сила и честота, ми е любопитно?  Thinking

Kati_Skarlet, спокойно, всичко ще бъде наред. При доста жени второто секцио минава някак по-леко от първото, понеже вече знаят какво и защо се случва, раздвижват се по-рано и в крайна сметка по-бързо се възстановяват. Нали знаеш, че много бързо вадят бебето, като го видиш, вече ще се успокоиш!  Hug

Тази вечер ми мина мисълта, че вече всичко като вещи (е, без ваната) е готово, направила съм вече 37 г.с. и карам 38ма и... вече може да се ражда Simple Smile За първи път си казах спокойно: "може пък и да е още тази нощ" и ми стана леко любопитно и трепетно  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт