Добре дошли, ЮЛСКИ мами 2014!

  • 36 404
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 255
Здравейте, и аз с радост искам да споделя двете черти Simple Smile)) Още не знам какво се случва, надявам се да се окопитя скоро. За съжаление няколко часа след като разбрах ме повали грип и сега се боря вече трети ден с него у дома....пия само чайове и ям плодове и се надявам всичко да отшуми бързо. Rolling Eyes
Точно по това време миналата година аз също бях болна.Не бях правила тест още,но знаех,че съм бременна.Препоръчвам ти повече лимони,чайчета,мед и горещо препоръчвам пилешка супа.Консултирай се с лекар преди да приемеш каквито и да било медикаменти.Бързо оздравяване ти желая и честити 2 чертички Hug

# 31
  • Мнения: 0
Благодаря за подкрепата, дано успея да сваля температурата, която вече трети ден мемъч. Само едно се чудя-за дребосъка, който сега се намества това може ли да навреди? Не съм пила никави лекарства досега.

# 32
  • Мнения: 78
Аз бих те посъветвала да отидеш на лекар,за да ти предпишат нещо подходящо .Желая ти бързо оздравяване и най- хубавото бебче след 9 месеца!

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
температурата е опасна по време на бременност, особено ако е висока, посети лекар задължително...

# 34
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Моята АГ ми каза, че може да се пие парацетамол през 2 часа ако температурата е много висока и постоянна, но пак казвам при много!!! висока. По принцип тя ми обясни, че високата температура е по-опасна от пиенето на хапчета. И все пак посъветвай се с лекаря си, дано бързо се оправиш  Hug

ПП. В 5ти месец 10 дни постоянно поддържах 39 градуса, заради стоматит. Тогава ми се наложи буквално да се друсам с парацетамол.

# 35
  • Мнения: 10
Привет записвам се тук,защото след втори тест имам втора бледорозова чертичка.. EFP Надявам се идната 2014, да ни донесе много здрави и хубави бебчета...И дано всичко върви по вода за всички...

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6
Привет записвам се тук,защото след втори тест имам втора бледорозова чертичка.. EFP Надявам се идната 2014, да ни донесе много здрави и хубави бебчета...И дано всичко върви по вода за всички...

Честито!И аз се надявам всичко да е Ок. В понеделник беше моето първото посещение при АГ. Все още е твърде рано, но все пак си имам първата снимчица на бебчо  Heart Eyes А очаквания термин казаха че е 3 юли

# 37
  • Мнения: 10
Честито и на теб...Страхотно ще е да видиш бебчо....Макар и все още почти незабележим... Ще чакаме да се похвалиш понатам със снимки как ти маха.. Grinning
Като ходим на доктор ще кажа кога ще ми е очаквания термин.
Лека и безпроблемна бременност

# 38
  • Мнения: 11 747
Момичета, ето няколко калкулатора, с които лесно може да изчислите предполагаемия си термин

http://www.mamaibebe.com/calc.php
http://www.moetodete.bg/calculator/termin.html
http://blog.beboran.net/polezno/duedate-calculator/

# 39
  • Мнения: 10
Мили мами, според този калкулатор, термина ще ми е на 12.07.2013г, но докато не го потвърди доктор не вярвам....Освен това проверих и калкулатора за това какво ще бебунчо /момче или момиче/  и ми се падна заветното момиче...

# 40
  • Мнения: 11 747
O, това за пола на бебето е фантасмагория  Simple Smile не може да се изчисли. Калкулаторите за бременността са си съвсем точни. Лекаря няма да каже нещо различно, те смятат по същата формула.

# 41
  • Мнения: 168
O, това за пола на бебето е фантасмагория  Simple Smile не може да се изчисли. Калкулаторите за бременността са си съвсем точни. Лекаря няма да каже нещо различно, те смятат по същата формула.
Не не смятат лекарите по същата формула  Laughing На база на измервания на плода, то то може да е със седмици напред или назад. Моя син вървеше с две седмици назад от термина по калкулатора.
Да използвам случая да се похваля и аз плахо имам 2 положителни теста до сега, но мисля чак другата седмица да ходя на доктор и тогава ще се запиша в темичката Hug

# 42
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте и от мен! Отдавна чета форума, но пиша за първи път. Миналата седмица и аз видях двете чертички. Тази направих два кръвни теста, но мисля на преглед да отида следващата седмица, за да се види по-ясно. Иначе според калкулаторите терминът ми е 3 юли.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен! Отдавна чета форума, но пиша за първи път. Миналата седмица и аз видях двете чертички. Тази направих два кръвни теста, но мисля на преглед да отида следващата седмица, за да се види по-ясно. Иначе според калкулаторите терминът ми е 3 юли.

Честито Mar_bella! И моят термин според калкулаторите е 3 юли, а и доктора каза тази дата  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 256
Привет мили дами и аз да се запиша в темичката  Hug
след 6 години очакване най-после видяхме двете чертички и кръвен съм пускала всичко за сега е ОК, но на преглед ще ходя на 09.11.2013 и тогава ще кажа кога ми е термина по калкулаторите излиза да е на 07.07.2014, но понеже моето бебче( а може и 2) е ин витро и не съм сигурна дали се изчислява по същия начин newsm78

Общи условия

Активация на акаунт