Априлче, покажи на мама - дали си пич или мадама :)

  • 35 465
  • 687
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 395
А, до колкото знам зависи от продавача дали има доставка до БГ, примерно от немския амазон, нали?
Точно така. Другият вариант е посредник. Гапко например доставят от Англия и Германия.

# 676
  • София
  • Мнения: 869
момичета аз да се оплаче че от вчера ми е излязъл ужасен херпес на устата. Направо не мога да повярвам.Много рядко ми се е случвало преди и то дори не успяваше да излезе съвсем , а си се прибираше от само себе си.Но сега....Като ухапана от пчела по устата съм Joy

# 677
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Simple Smile Чак сега откривам темите  Embarassed  Embarassed опитвам се да насмогна и да прочета всичко, но е трудно с наваксването  Sad много неща съм изпуснала, а като чета подобни проблеми или симптоми като моите много се успокоявам. Покрай мен няма никоя бъдеща майка и няма с кого да обсъждам  Sad Иначе за протокола съм на 24 години, първа бременност с термин 17.04

# 678
  • София
  • Мнения: 1 408
Hadzhiyska, добре дошла! Форумът е много хубав и винаги се научава нещо ново.Можеш да питаш за каквото се сетиш-момичетата са отзивчиви, любезни.

Bunnie, херпесът може да е резултат от понижен имунитет ( вече сме в сезона есен – зима),
настинка, стрес, излагане на студ, хормонални промени (например бременността), неправилен режим на хранене...Намажи с малко вазелин или цинков крем.Повлиява се доста добре.

# 679
  • Мнения: 15
Добре дошла!
За всички мадами, които скоро ще стават за първи път мами, намерих един сайт на софийска педиатърка, която има доста интересни теми и информация за бебоците. Алена , ако смята за полезна може да добави в началото на дискусиите Simple Smile
http://www.drkostova.com/

Последна редакция: ср, 20 ное 2013, 15:35 от mushmolina

# 680
  • София
  • Мнения: 1 408
mushmolina, със сигурност този сайт ще е интересен.След като се публикува обстойно ще чета информацията оттам.

# 681
  • Мнения: 18
Принципно и ние бяхме решили да събудим баткото и да отидем всички заедно, а после те да се приберат да си доспят. Но свеки като скочи "Каааак ще будите детето?!" май виждам на къде бие....иначе и на нас болницата ни е на 5мин с кола от излизането от гаража до паркирането пред нея  Grinning

Зъболекар знам до 6-ти месец, след това не е препоръчително.

Нищо няма да купувам за бебето, особено ако е момченце. Всичко си има от баткото. Кошара няма да ползва поне до втората годинка ще спи при нас. Баткото сега тепърва го приучаваме да си спи в неговото легло, още малко и ще стане. Само малко пелени съм си харесала и евентуално ново столче за колата, но това е под въпрос.

Май вървя към оздравяване и антибиотика ще се размине, стискам палци  Peace Приложих всички бабини рецепти за лекуване на хрема и температура, дано съм убила гадния вирус!!

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
момичета аз да се оплаче че от вчера ми е излязъл ужасен херпес на устата. Направо не мога да повярвам.Много рядко ми се е случвало преди и то дори не успяваше да излезе съвсем , а си се прибираше от само себе си.Но сега....Като ухапана от пчела по устата съм Joy

Съчувствам  Cry приложи ли ацикловир? Действа моментално - особено в началото ликвидира изявата  Peace

Аз съм в близко състояние - вчера внезапно ми се появиха няколко афти - ей така изведнъж  Crazy имам си под ръка - тантум верде водата - уникална е в това отношение и днес вече няма никой, но ще продължа - още няколкио дни с нея  Heart Eyes

# 683
  • София
  • Мнения: 869
За раждането не съм мислила още как ще процедираме. Но ми се вижда безумно да вдигам детето по нощите.Това си и вид стрес за него. Взимам си едно такси в най-лошият случай и готово.
Може би и така да стане при нас. Не искам като тръгна да раждам майка ми и свеки да знаят, щото само ще се притесняват, а това притеснение несъмнено се предава и на мене /или вас/.

За сега херпеса го боря с хомеопатия и едно билково кремче. Надявам се това не е проблем за бебо.

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Така е  Blush багажът може да се донесе и после .... аз имах такива контракции, че едва ходех сгъната на две  Blush мъжът ми само страдаше наоколо, но като ме взеха в предродилна  - си тръгна  Blush реално беше само транспорт и присъствие  Blush

# 685
  • Мнения: 87
Да ви питам някой от вас дали има сърцебиене? Много често, особено следобедите, след като обядвам получавам мнго неприятно сърцебиене, което продължава околоч ас и след това изчезва от самосебе си Sad newsm78 Днес пак имах чувството, че ще припадна.. а в същото време ми се спи, което в комбинация със сърцебиенето е много странно!
Отделно да ви питам ползвали ли сте крема против стрии на Pregnacare? Мажа се от 2рия месец със Палмерс, но странното ми е, че дори и с сутрин и вечер след душа мазане кожата ми изглежда суха! А използвам по-мазната версия в кутийката! Днес купих за тест и това кремче на Прегнакеър и се надявам да е по-добро..

# 686
  • Мнения: 46
Здравейте,момичета!Вчера бях на преглед,разбрахме,че е момченце,а бях почти сигурна,че е обратното  Simple Smile Но нищо...По-странното беше,че доктора не каза нищо по време на прегледа,но след това просто написа рецепта-Магнерич х 1 таблетка и Гинипрал х 1/2 вечер.Учудено попитах да не би да е усетил контракции,защото аз отскоро усещам бебо и някакси не мога да преценя дали е контракция или то.В 20 г с тежало 500 г стори ми се много,но щом казва...Някой от вас пил ли е този Гинипрал,смятах че магнезият би бил достатъчен при контракции.Мерси предварително.

# 687
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Момичета, пускам НОВАТА ТЕМА няколко странички по-рано, за да редактираме списъка, в настоящата тема е невъзможно, заради промените във форума  Peace

Моля, прегледайте къде сте в списъка - дали сте на правилното място (дата), дали са добавени - пол, град, поредно дете или друго, което желаете да се впише и ако има за добавяне, моля - указвайте го или в ЛС до мен, или в темата, но не просрто сбутано някъде в общия текст, а отделено или така, че да не се затруднявам перкалено  Peace

Благодаря, че помагате активно  Peace Отново да напомня, че в последните дни - опцията за редакция беше залючена, заради преструктуриране и архивиране  Peace

Линкът към новата тема е горе, но за удобство го помествам отново - чукнете върху снимката  Peace

Общи условия

Активация на акаунт