Да се оплачем...

  • 7 272 542
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 31 515
  • Мнения: 69 263
Изморена съм....и утре трябва да ставам рано...

# 31 516
  • Мнения: 96
Боли ме главата.

# 31 517
  • Мнения: 5 172
Вече втори цикъл ми подранява - на 21-ия ден долу-горе биваше, но сега на 19-ия вече сериозно се замислям защо... Tired

# 31 518
  • Мнения: X
Тя и мойта глава ме боли. Днес съм в София, а това не е моя град. Но как да е.
Аз с моя мЕНтел, както прочетох по-горе, някой го бе нарекал така, имам само два проблема -
това с обаждането, което дефакто мога да спра, и това с обхвата. Днес баш на центъра на столицата ми се загуби обхвата! Влязох  в  техен офис, но се измъкнаха с оправданието, че телефона ми не е наред. Не е наред, защото не е някоя популярна марка, но от друга страна познавам още двама с проблемен обхват и телефони от нивото на Айфон. Те ме предупреждаваха, но аз не, та не ... А в края на август бяха ми спряли телефона, защото уж не си бях платила сметката. После и извинителен есемес ми бяха пратили.... Много се излагат.

# 31 519
  • Мнения: 460
Постоянно ми е студено, как ще я карам зимата не знам.

# 31 520
  • Мнения: 433
Скапан грип.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Писна ми преди по-лесно оздравявах, сега всеки път ме държи по 10 дена, какво е това нещо, май имунната ми системата тотално се бъгна.

# 31 521
  • Мнения: 2 536
Върнах се в родния ми град за малко и днес научих, че една моя позната е загубила баща си, а майка й още е в болница заради катастрофа. Много ми е тежко! Иска ми се да бях тук да й окажа по - голяма подкрепа. Cry

# 31 522
  • Мнения: X
Оплаквам се от съседите. Надули са музика и май няма да се спи тази вечер..

# 31 523
  • Мнения: 2 710
Оплаквам се, че.съм болна и вместо да си почивам, гледам близнаците, които също да.болни. Каката пък вятър я вее на бял кон. Пимолих я да ми помогне, че ми е зле, а тя ми заяви, че излизала.

# 31 524
  • Мнения: X
Вече втори цикъл ми подранява - на 21-ия ден долу-горе биваше, но сега на 19-ия вече сериозно се замислям защо... Tired

На мен ми закъснява. Не съм бременна, така си ми е. Като ми писне пробвам противозачатъчни и се радвам как идва и си отива като по часовник. След много време ми писва, давам му шанс да се оправи и пак почват старите номера. Прескачал ми е по 2-3 месеца. Гинеколога казва че причината не е гинекологична, ендокри казва че хормоните са в ред и така. А за мен това не е човешко просто. Не ми е ок.




Относно мобилните оператори за виваком книга мога да напиша. Не ми се разправя даже. Само да изтече веднъж сегашния договор, нямам търпение. След толкова години лоялност от наша страна, сега за няколко месеца ме направиха луда. Първо беше пак за въпросните предизвестия, обаче за нет и телевизия. Не трябвало, като изтече договора се првкъсва автоматично. Да, обаче идва смс със сметката и очевидно е включен нет и тв. ММ отива при същата служителк а, казва "не съм казвала такова нещо, естествено че трябва предизвестие". Как не я ошамари мъжа ми не знам. Колко пари вземат да са толкова безочливи някои хора?!  Предизвестието влиза в сила след месец та още една такса платихме без да ги ползваме..
После едни 300лв на една карта която не се ползва. Абе думи нямам. Пълно рязочарование са ми.

# 31 525
  • Мнения: X
Да, и при мен ми закъснява. С по 1,2,3,5 или повече дни (не в този ред непременно). А когато реши идва и по-рано. Всъщност когато ми дойде точно, умирам от болки, така, че дойде ли по различно време, се радвам. Като бях малка ми е и прескачало. Но само когато съм била  настинала.
ММ избяга преди години от Виваком, за да се върне тази година заради изгоден план с интернет, кабелна и мобилен телефон за около 37 лв. За сега проблеми няма, ще докладвам догодина ако реши да се махне

# 31 526
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз нямам и не съм имала проблеми с Ментел, освен когато трябваше да ми върнат парите за телефон, взет на изплащане от тях и впоследствие с непоправима повреда. Но ми ги върнаха с лихвите, които бях плащала, плюс ми пуснаха отстъпка от месечната такса и плащах само 6лв. на месец за период от няколко месеца.
Майка ми е на Свиваком, с телефона няма проблем, но с интернета.... И какви сметки й бяха написали, направо се хвана за главата. Не можело да й дадат фактурата и приложението, да види какво е говорила и откъде е тази сметка... Само онлайн можела да го види. Какво е това нещо, не мога да разбера. Ами, не всеки получава хартиена фактура, а може да не използва нет...

Получих "подарък" от МП, преди да замине, явно ме е заразил и сега ме боли гърлото, главата ми се мотае, хремава съм... Още по-бясна ставам, не се успокоявам.

# 31 527
  • Мнения: 12 580
Момичетата с нередовния цикъл, какви хормони сте пускали? Само по здравна каса ли? Пуснете си ТАТ и МАТ - аз съм с Хашимото, но хормоните са ми в норма, проблемът ми е ТАТ, при мен той е извън нормата, миналата есен за разнообразие той беше в норма, а МАТ завишен. Но те се пускат по каса само на бременните, вие ще си ги платите.

# 31 528
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Като заговорихте за цикъл,моят пък стана доста по-оскъден.Два дена нормално,после два почти нищо.На 37 съм..Чак пък толкова ранна менопауза 🙄 Ще ми е кофти,ако е така.
Сега се сетих ,че Маслото от вечерна иглика е хубаво.Ще започна да пия.

# 31 529
  • Мнения: 12 580
Преди това посети гинеколог и ендокринолог. Провери си щитовидната жлеза. За ранната менопауза си има причина, освен ако не е нещо наследствено, но все пак. Има и скрито протичащи заболявания, които ако не се търсят не се хващат.

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 21:40 от Mama Ru

Общи условия

Активация на акаунт