Домакини-24/отброяваща дните до Коледа

  • 37 381
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 9 903
Хора, аз не мога да разбера кое къде и какво става....ако остане така направо не знам как ще чета и пиша във форума.

# 691
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Оф, мислех, че са приключили с промените  ooooh!

А честита ни ЛЕВА визия! Mr. Green ooooh! ooooh! ooooh!
Joy

# 692
  • Мнения: 966
Щом е за теб - 1 ч.ч. вода с 1 к.л. сол. Вместо да капеш в носа, заставаш над мивката и смръкваш. Трябва да го изплюваш през устата. Първо едната ноздра, после другата. Не е много приятно, особено докато схванеш как става, но има ефект. По този начин се прочиства и третата сливица, докато с накапване това няма как да стане. Ако ти е трудно да смъркаш от ръката, вземаш 5 или 10 кубика спринцовка и църкаш с нея рязко в ноздрата. Не е толкова страшно, щом Миша ми дава откатк стана на 3 г.

# 693
  • Мнения: 644
Щастливка тук съм .Ако искаш обади се като заспят децата да дойдеш да пием по-кафе.На среща съм!
Аз си поръчах сушилня от дядо коледа.Ама незнам дали ще ме отрази.
Магнолия колко хубаво звучи дъщеря ми ми е най-добрата приятелка.
Виви недей така и те трябва да излизат .Иначе ще изтрещят само с работа.
Мм рядко излиза и е имало случай да се чувства едва ли не виновен.
Морена и аз поддържам твоята теза.Поставям ги под елхата.Едно време майка ми така правеше.Някак си усещах коледния дух и трепета от празника.Сгарая се сега и Емо да е щастлив по-този начин.
За хрема правя физиологичен разтвор със сребърна вода.

# 694
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Айдеееее У ЛЕВОООО  Joy

Кака Дака, за синузит много силно препоръчвам възглавничка със семена, затоплена, или ако откриеш едни самозатоплящи пликчета (преди години бяха страшен хит). В краен случай като те заболи правиш инхалации с лайка или просто вдишваш колкото можеш пара. Облекчава веднага  Peace

# 695
  • Мнения: 11 578
Мерси, Хортензийка, гадно звучи, ама ще пробвам. Така ме събори че нямам сили да излизам. Иначе лекарства и хапове не пия, но това ще си го причиня.
Мен форума не ме бърка, всичко си намирам, ама аз съм и темерут.

# 696
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
То и аз го намирам, ма у левооооооо...хахаха Flutter

# 697
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Момичета, можете ли да ми кажете дали "Юлиево" е краве сирене или растителен продукт? Брат ми твърди, че е растителен продукт, а в магазина твърдят, че е истинско сирене? Цената е 4.80, т.е. може и да е малко по-скъп растителен и малко по-евтино краве...

# 698
  • Мнения: 3 855
Добро утро, красавици? Значи заради това снощи нямахме нет, а? Сега вече аватарите са малки и моят изглежда несъразмерен, ще го сменям май... newsm78 Снощи изкарахме много добре, хапнахме, пийнахме, разходихме се, тук тази седмица МОЛ-евете работят до 12 часа. Момичета, тези хора направо ми скриват шапката - пазаруват все едно идва краят на света, изнасят магазините. Party Огромни опашки, всеки с поне по една количка, пълна с играчки. И да им имам търпението. Повечето магазини за играчки предлагат и безплатно опаковане на покупките, като видях опашката на един такъв магазин за играчки и  Shocked. Преброих малко над 40 човека, всеки с по две торби тип чували с играчки.. и си чакат чинно за опаковане. Аз такова търпение нямам, продават хартии за опаковане навсякъде, сама ще си ги опаковам, ама на такава опашка не чакам.  ooooh! В магазините за хара е същата работа, ще кажеш, че от утре започва световния глад. И като си помисля, че в петък започва масовото преселение на народите, дано успея да си хвана такси и да стигна навреме до летището... Peace

Отивам да разглеждам из форума!

# 699
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
За 4.80 колко да е краве .Мисля, че сама можеш да си отговориш.За да го продадат и от Марс могат да кажат , че е.

# 700
  • София
  • Мнения: 2 265
Не ми харесва видът на форума.

Полито, можеш да разчиташ на мен за превод руски и украински

Марче, готови са изненадите, днес трябва да ги взема. Не съм ги видяла още..., дано да са хубави Praynig

Ама така намръзнах на вън, трябва и да се боядисам, че утре Петьо има тържество, няма да се излагам...

Смърфи, ще се справиш с опаковките. Аз вчера направих 4 букети от бонбони, личи си... аматьорско е, но колкото - толкова...

Ангелче, моята рецепта за бьофчета е лесна. Нарязвам месото на лентички. Нарязвам лук - 2 глави и го запържвам. После слагам тези лентички. Посолявам и слагам подправките. Пържа месото 5 минути. Поръсвам с 1 супена лъжичка брашно и пържа още 1 минута. В чашата смесвам половин кофичка кисело мляко+ 1 суп.л. червен пипер. Добавям към бьофчетата и бъркам непрекъснато още 7 минути - готово е!

# 701
  • UK
  • Мнения: 5 999
За 4.80 колко да е краве .Мисля, че сама можеш да си отговориш.За да го продадат и от Марс могат да кажат , че е.

Абсолютно съм съгласна, по-скоро е някакъв продукт, но сирене НЕ Naughty

Смърфи и тука народа уж беден, пък пазари, като за последно ще кажеш, че не празници идват Crazy а настъпва края на света Crazy

# 702
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Абе зачудих се аз, защото магазина е само за млечни продукти и месо. Има и растителни "сирена", но са си на отделна витрина и са на цена двойно по-ниска. Например тип Дунавия е на 2 лева килото. Може би все пак ще помоля да ми покажат кофичката, на нея трябва да има съдържание на продукта  Thinking

# 703
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Ориентирах се. Като нямаме избор ще свикнем.
Коконче честита ти 36та седмица  Hug ще си изкараш докрая, но когато и да родиш вече е безопасно  Hug
Вио прибрахте ли се?
Смърфи ти ще ни навестяваш ли докато си там или чак след нова година, като се върнеш?
Славче кога заминавате, че пропуснах
Ангелче аз взимам сирене от едно магазинче което предлага продукти само на една мандра. Т.е, няма прекупвачи, сами си зареждат и т.н. и е 5.80. По-скоро е смес, това което си взела

# 704
  • UK
  • Мнения: 5 999
ма ко Hug
При нас, има една верига, която предлага млечни продукти от град Елена и само оттам вземаме сиренето и маслото (предлагат насипно едно такова на кг, мандраджийско). Не  е евтино изобщо, по спомени сиренето е над 10 лв кг, а  маслото и то там някъде newsm78, е така е, като не ги пазаря аз, така и не им знам цените Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт