?Въпроси всякакви?

  • 5 273 505
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 65 805
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 342
Налага ми се утре в 9ч да съм на Съдебна палата, идвам от Пловдив. От къде да мина за да стигна най- бързо? Казаха ми, че имало паркинг уж, но като гледам, че е точно в центъра и се плаша дали ще има и къде да паркирам.
сипи си повечко бензин в колата за да може да обикаляш в търсене на място. Simple Smile

# 65 806
  • Мнения: 1 209
Налага ми се утре в 9ч да съм на Съдебна палата, идвам от Пловдив. От къде да мина за да стигна най- бързо? Казаха ми, че имало паркинг уж, но като гледам, че е точно в центъра и се плаша дали ще има и къде да паркирам.
сипи си повечко бензин в колата за да може да обикаляш в търсене на място. Simple Smile
Мда, предвидила съм го, заедно с храна и вода. Grinning

# 65 807
  • София
  • Мнения: 10 825
Глупости! Места на синята зона - бол.

# 65 808
  • Мнения: 13 431
Синята зона е до два часа, та ако ще се бавиш повечко по-добре платен паркинг

# 65 809
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
На гърба на Съдебната палата има един мини паркинг, май  беше 3 лв/час.

# 65 810
  • Мнения: 817
Момичета,имам нужда от помощ.Днес забелязах,че ми се е спукала едната система на маратонките Nike air max.Много ме е яд,любими са ми.Преди дни ги взех от обущар за нещо незначително и не знам дали там са ми я спукали по невнимание или аз съм го направила.Та въпросът ми е  знаете ли дали може да се оправи?

# 65 811
  • София
  • Мнения: 10 825
Фейсбук зарежда ли ви се?
При мен уж да, но само до чисто бял екран. Връзката ми е добра и не е в нея проблема

# 65 812
  • Мнения: 1 822
зарежда се.

# 65 813
  • Мнения: 13 606
Паркинга пред Халите е безплатен 30 Мин. После 2 лева на час.

# 65 814
  • Мнения: 36 085
Фейсбук зарежда ли ви се?
При мен уж да, но само до чисто бял екран. Връзката ми е добра и не е в нея проблема

на телефона всичко е наред, на десктопа е като при теб

# 65 815
  • Мнения: 10 086
Фейсбук зарежда ли ви се?
При мен уж да, но само до чисто бял екран. Връзката ми е добра и не е в нея проблема
https://www.24chasa.bg/novini/article/6491995
Фейсбук се срина в Европа, има проблеми и в България

# 65 816
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 760
Не разбрах въпросната боя пробвана ли е за пластмаса? Да не съсипя нещо. Че я пише само за метал.
И друг въпрос - някъде във физически магазин - примерно левчето или друг за китайски стоки да сте виждали калъф за дръжка на бебешка количка? Ето такъв https://ru.aliexpress.com/store/product/Pram-Stroller-Accessorie … _32749947173.html

# 65 817
  • София
  • Мнения: 1 036
Приятел ще ни черпи, че му се роди бебче, подарява ли се нещо и какво?

# 65 818
  • София
  • Мнения: 4 549
Не разбрах въпросната боя пробвана ли е за пластмаса? Да не съсипя нещо. Че я пише само за метал.
И друг въпрос - някъде във физически магазин - примерно левчето или друг за китайски стоки да сте виждали калъф за дръжка на бебешка количка? Ето такъв https://ru.aliexpress.com/store/product/Pram-Stroller-Accessorie … _32749947173.html
Спрей-боя съм взимала от тия големите китайски магазини, в които продават дрехи, обувки и дом. потреби. По 3-4 лв.

# 65 819
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 760
Благодаря, тогава боя мога да търся и там, но питането ми беше за калъф за дръжката на количка. Знам, че са китайски и се чудех има ли ги в техните магазини...

Общи условия

Активация на акаунт