?Въпроси всякакви?

  • 5 272 520
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 65 925
  • Мнения: X
О, при мен няма само принидително спиране. Но пък телефона ми е друга марка.  А от долу средното копче, като се задържи появяват  ли се последно отворени приложения? Изчистила си ги оттам?

# 65 926
  • София
  • Мнения: 8 148
Някой знае ли колко струва билета за автосалона в София?

# 65 927
  • Мнения: 12 408
Тинити, възстанови фабричните настройки, иначе няма оттърване. И при мен лятото започна с един такъв дразнещ изскачащ прозорец "паметта е пълна, освободете място иначе приложенията няма да работят правилно" или нещо подобно. Оправи се чак след като мина през фирмения сервиз и го преинсталираха (таблета).

# 65 928
  • Мнения: 4 943
О, при мен няма само принидително спиране. Но пък телефона ми е друга марка.  А от долу средното копче, като се задържи появяват  ли се последно отворени приложения? Изчистила си ги оттам?
Да всичко съм изтрила. Явно е нещо друго.

# 65 929
  • Мнения: 205
Някой знае ли колко струва билета за автосалона в София?
10 лв. за възрастни, 6 лв. след 17ч.

# 65 930
  • Мнения: X

Да всичко съм изтрила. Явно е нещо друго.
Аз не разбрах само какво е това приложение facebook  catana.... Тук има тема http://m.bg-mamma.com/?topic=622657.msg35686906#new Мама Ру е права. Може и да се наложи да нулираш телефона или да изтриеш приложението.

# 65 931
  • Мнения: 4 943

Да всичко съм изтрила. Явно е нещо друго.
Аз не разбрах само какво е това приложение facebook  catana.... Тук има тема http://m.bg-mamma.com/?topic=622657.msg35686906#new Мама Ру е права. Може и да се наложи да нулираш телефона или да изтриеш приложението.
Не знам и аз какво е, сега ще видя темата. Изтрих папка с такова име, спрях приложението принудително и пак. Виждам, че бързо пада батерията. Явно наистина влияе, както пише.

# 65 932
  • Мнения: 318
На 10.10 е бил последния срок да платя един ток, но забравих. За Енерго - про, става въпрос.
Спрян ли е вече тока, според вас, или дават някакви дни аванс?

# 65 933
  • Мнения: 69 090
Аз получавам смс при просрочие. Подсещат ме.. Енерго про.

# 65 934
  • Мнения: X
EVN го спират десет дни след датата за плащане. Ако не е платен.

# 65 935
  • Мнения: 1 822
ЧЕЗ (на майка им в *******) дават 10 дена. Не вярвам да са го спряли. Дните след това което са написали като срок обаче са с малка лихва.

# 65 936
  • Мнения: 318
Благодаря на всички. Явно всяко дружество има различни срокове, токът не е на мое име, правя услуга само, никой не живее там.

# 65 937
  • Мнения: 10 081
За Енерго-про срокът за спиране на тока за неплатена сметка беше удължен от 10 на 20 дни.
Това ми го бяха казали преди 2 години на гишето, където се подават документи за смяна на
партиди, жалби и др.
Надявам се все още да е така.

# 65 938
  • Мнения: X
[quote author=тинити link=topic=761541.msg35687932#msg35687932 date=15080701
Не знам и аз какво е, сега ще видя темата. Изтрих папка с такова име, спрях приложението принудително и пак. Виждам, че бързо пада батерията. Явно наистина влияе, както пише.
[/quote]
Значи си нулирай телефона. Т.е. върни към фабричните настройки.
Но първо си запази всички снимки прехвърли на настолен компютър, а контактите ги прехвърли в сим картата. После възстанови фабричните настройки от Настройки >> Лични >> резервни копия и нулиране >> нулиране.
Така ще се възстанови батерията характеристиките си частично. След това е добре да пречистиш и сд картата, защото там може да остане някой досаден файл, който пак да тормози джиесема. В никакъв случай не си прави резервно копие! Той ще запамети и проблемните файлове!

# 65 939
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 243
До колко часа върви метрото? Ще ми трябва само делничните дни към 22-23 часа?

Общи условия

Активация на акаунт