?Въпроси всякакви?

  • 5 266 050
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 65 865
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Някой да е ползвал за пиене сок от нар?Търся мнения...
Сокът от нар е много полезен,силен антиоксидант .За да се получи сок,необходимо е да се разреже нарът по средата и след това да се изстиска сокът посредством цитрус преса/изстисквачка за цитруси/,/както се изстискват лимони и портокали./

# 65 866
  • Мнения: 1 822
Май няма никакви гратиси за прегледа. Което не значи че имаш глоба сега де. Просто караш без преглед.

# 65 867
  • Мнения: X
Утре като ида ще разбера,как съм се заблудила така не знам.Хем се правя на самостоятелна и сама си оправям колата,моя има сега да ми пили Rolling Eyes

# 65 868
  • Мнения: 1 822
Глоби няма. Има глоби като те спрат само (май)
http://www.autoreview.bg/advice/technical_information/read/184/g … iskvaniq-i-globi/

# 65 869
  • Мнения: 5 001
В пункта няма да те глобят, ако си закъсняла, но КАТ ако те спрат, да.

# 65 870
  • Мнения: X
Отговориха ми компетентно,да споделя,може да е полезно.Глобата е 50 лева,ако ме спрат и при инцидент ми отказват застрахователите полицата и трябва на платформа да се закара до пункт за преглед.

# 65 871
  • София
  • Мнения: 6 142
На мен лятото ми написаха фиш за 30 лв за изтекъл преглед.

# 65 872
  • София
  • Мнения: 3 988
В пункта няма да те глобят, ако си закъсняла, но КАТ ако те спрат, да.

Също, ако настъпи щета и не си минала преглед застрахователя може да откаже да изплати щетата.

# 65 873
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
И аз на съдебна тема-има ли такава практика,изплатено обещетение за нанасяне на телесна повреда при ПТП,сумата да се преведе на адвоката,за да си вземел той хонорара, и той да я преведе на пострадалият?Бях изумена вчера, като ми го казаха.Според мен,това е безумие.
услугите на адвоката са до приключване на делото. след това , то може да се обжалва или не.
ако делото не се обжалва (ако има период на обжалване), то тогава може да се извади изп.лист.  това може да се направи лично или чрез адвокат (няма смисъл да се дават излишни пари). изп.лист се вади след ВЛЯЗЛО В СИЛА  съд.решение. след като получи пари по някакъв начин съдия-изпълнител първо си заделя дължимото към него и след това изплаща на изискващия. значи първо съдия-изпълнителя си взема хонорара , а не адвоката.  адвокатите по принцип си взимат парите преди да са започнали работа. Simple Smile

# 65 874
  • София
  • Мнения: 3 754
Как се прави проверка на думата "мокър"?

# 65 875
# 65 876
  • София
  • Мнения: 6 173
Трябва да направим пълномощно за излизане на децата в чужбина. Могат ли двамата да са в едно общо или трябва да са две отделни?

# 65 877
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Могат.
Пиши и/или между данните на децата. Така пътуват моите.

# 65 878
  • Мнения: 34
Здравейте, детето е чуло реклама на събитие, свързано с птиците в София, в събота. Знае ли някой повече подробности?

# 65 879
  • София
  • Мнения: 6 173
Благодаря, ЕлиТ!

Общи условия

Активация на акаунт