?Въпроси всякакви?

  • 5 270 481
  • 96 496
  •   4
Отговори
# 65 850
  • Мнения: 2 695
Може ли линк към темата за аватари? Peace
Заповядай
http://www.bg-mamma.com/?topic=971541.420

# 65 851
  • София
  • Мнения: 9 590
А как ще се изперат, ако са без препарат?! 🙄


Същият въпрос си зададох и аз първият път, но се изпират много добре. Миришат свежо, на чисто, няма петна. Програмата е специално  за обувки и може би са предвидили нещо в самото въртене на барабана, което се различава от въртенето на други програми. Първият път с майка ми дори се уплашихме, че нещо с пералнята не е наред. Единствено не ми хареса как ми изпра едни еспадрили и другият път ще ги търкам с четка и препарат на ръка.

# 65 852
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 405
Това е меко казано странно, а и със сигурност стандартните перални не разполагат с подобни екстри!

# 65 853
  • София
  • Мнения: 10 825
По маркучите и от външната страна на барабана се отлага достатъчно препарат, че да могат да се врътнат 1-2-3 пранета и без препарат и всичко да е ок.
Моята пералня също има програма за обувки, доволна съм как ги пере. Аз слагам препарат, не съм чела книжката, обаче, може и в моята да пише да не се слага

# 65 854
  • Пловдив
  • Мнения: 40 835
Някой да е ползвал за пиене сок от нар?Търся мнения...

# 65 855
  • Мнения: 22 458
Някой да е ползвал за пиене сок от нар?Търся мнения...

Чудесен е! Ако говорим за прясно изстискан, това в кутиите е бог знае какво.

# 65 856
  • Пловдив
  • Мнения: 40 835
Някой да е ползвал за пиене сок от нар?Търся мнения...

Чудесен е! Ако говорим за прясно изстискан, това в кутиите е бог знае какво.

за пресен знам,но как се изтисква newsm78 то е мн.трудоемко...
питам за концентрат от нар,100%,който се разрежда и е без примеси.

# 65 857
  • plovdiv
  • Мнения: 522
Изпълнителен лист не вадихте ли...принципно, ако има осъдително решение - Х се осъжда да изплати на У сумата от....лева, се вади изпълнителен лист и с него се образува изпълнително дело. Взискател там е страната, а не адвоката...и самата страна си посочва банкова сметка /своя/ , по която да й приведат събраните пари...

Да не би доброволно да са решили да ви изплатят парите, без изпълнително дело, и така устно да са се договорили?

А хонорара на адвоката би трябвало предварително да е изплатен...
Вчера беше делото в съда,адвоката така е казал на мойте близки.Жертвата е възрастен човек и няма банкова сметка.Синът му не е много наясно и ,при въпросът ми,дали е направил сметка на баща му,той ми каза това,което питах.Стори ми се много странно и затова попитах,дали има такава практика.

# 65 858
  • Мнения: 6 008
Момичета, някоя с впечатления от Valeo Travel?

# 65 859
  • Мнения: 22 458

mystic woman, защо да е трудоемко. Режеш на две и изстискваш в чаша .
За 100% концентрат само от турски магазин, там има далеч по-голяма възможност да е истински, отколкото в БГ.

# 65 860
  • Пловдив
  • Мнения: 40 835

mystic woman, защо да е трудоемко. Режеш на две и изстискваш в чаша .
За 100% концентрат само от турски магазин, там има далеч по-голяма възможност да е истински, отколкото в БГ.
Peace да,точно такъв ще взема.

# 65 861
  • Мнения: 14 497
И аз на съдебна тема-има ли такава практика,изплатено обещетение за нанасяне на телесна повреда при ПТП,сумата да се преведе на адвоката,за да си вземел той хонорара, и той да я преведе на пострадалият?Бях изумена вчера, като ми го казаха.Според мен,това е безумие.

Има, разбира се, ако такова пълномощно е дадено на адвоката.

# 65 862
  • Мнения: 5 307
Благодаря, момичета! Изпрах кецки, че и с центрофуга. Цели са  Joy .

# 65 863
  • Мнения: X
Има ли гратисен период за техническия преглед на колата?Мислех,че е до 10.11.,но сега видях че е до 10.10.Данъка и застраховката са платени.Confused

# 65 864
  • Сф
  • Мнения: 10 681
За сока от нар и аз ще попитам.Какъв турски магазин? Това къде? Искам и аз да си купя концентрат, по истински.За Сф питам.

Общи условия

Активация на акаунт