Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 109
  bouquet и от мен

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile чудесна нова тема.
Мен защо ме няма в началото на списъка кои кога ще ражда? Да не би да не съм записала нещо където трябва като съм се регистрирала.
За ФМ  - аз в 12 г.с. ходих във Варна при др. Марио Давидков - измери бебчета супер обстойно дори ноздрите му мериха, което ме изуми все пак цялото бебе беше 6 см., а после давах кръв за биохимичен скрининг. Резултатите ми бяха хубави в такъв случай трябва ли да правя ФМ?
Имам и друг въпрос - аз съм студент задочно и уча магистратура, но смятам да запиша втора магистратура редовно за да се възползвам от помощите за майки студентки. Приема на документи е Септември месец, което означава, че ще отида в социалното осигуряване с документи, че съм записана след като съм родила, а мислех, че по време на раждането трябва да съм вече записана!!! Някой запознат ли е???
За морския магнезии никъде но този вид магнезии не пишеш дали е за бременни или аз не видях.
Аз пия магнерот и си има изрично подчертано, че за магнезиев дефицит при бременност.
За натискът долу - и аз от време на време имам чувството, че бебчо стабилно ми е сплескало пикочните пътища и изпитвам лека тънка болка сякаш точно по пикочната тръба, като мръдне и едвам не се напишквам и ми се пишка и до в доста големи количества през 20 мин. , че имах и няколко такива пикливи нощи даже. Мисля, че имах някакви песачинки. Но след като бебчо се премести от тази поза веднага всичко е ок.

# 17
  • Мнения: 50
Хубава тема,хубаво заглавие,само хубави новини да има Simple Smile
addy_1 аз също имам такива подобни усещания,по мои наблюдения от самото положение на бебето.При за скъсяването на шийката-получава се и без нищо да усетиш.Предполагам че и при теб бебчето така е разположено ,че предизвиква тези усещания Hug
Ще си купя и аз морския магнезий,благодаря за мнението елхичка. Grinning

# 18
  • Pb
  • Мнения: 1 183
 bouquet за My self и Tyra

linsmalins, условието е документите да се подадат до навършване на 6 м. на детето и да си редовен студент/ докторант. Това е! Оказа се, че и аз ще мога да я ползвам тази помощ  Whistling

# 19
  • Мнения: 0
 елхичка  Значи не е от значение, че когато сме родили не сме били записани въпроса е до 6 месеца да се запишем и да пуснем документите нали? Благодаря ти за отговора. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 64
Не е и аз мисля да се пробвам да я взема Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 16 691
Запис

# 22
  • София
  • Мнения: 109
И мен ме заинтригува морския магнезий, но може би трябва да се има предвид, че съдържанието на магнезий при различните препарати е различно и вероятно приеманата доза трябва да се съобразява с това. На мен ми смениха магнерича с нутри маг и после видях, че нутри магът е няколко пъти по концентриран.  
 

# 23
  • Мнения: 915
И аз да се запиша да не ви изпусна
Благодаря за хубавата тема   bouquet и сте много полезни.Толкова много неща научих от вас Simple Smile

# 24
  • в Кошера
  • Мнения: 2 231
Мерси за темата!   bouquet

Радвам се, че ви харесва заглавието.  Party За първи път ми е, току виж съм прописала стихове.  Laughing

# 25
  • Pb
  • Мнения: 1 183
елхичка  Значи не е от значение, че когато сме родили не сме били записани въпроса е до 6 месеца да се запишем и да пуснем документите нали? Благодаря ти за отговора. Simple Smile
Точно така, може да си родила и след това да си записала  Peace

За първи път ми е, току виж съм прописала стихове.  Laughing
Laughing лошо няма

# 26
  • Варна
  • Мнения: 68
Запис и от мен, и заглавието е супер  Peace
Аз също гледам дрешки,обикалям магазините,но не купувам още,макар че се изкушавам Simple Smile Първо количката и кошарата,че да ги отметна и да съм спокойна и после малко по малко по моя си списък тругвам по борси и магазини Simple Smile  Peace

# 27
  • Мнения: 1 355
Да не ви изпусна:)

# 28
  • Мнения: 121
Записсс! Благодаря за хубавата темичка! Добре дошли в трети триместър на по-ранните юнки, а по-късните явно в тази тема ще сварят третото тримесечие Simple Smile Още малко остана мами  newsm68

# 29
  • Мнения: 46
Юпиии  newsm44 хайде и аз в новата тема  Grinning Grinning Заглавието е супер и е много подходящо. Незнам коя мама беше писала в предишната тема, че много се е радвала в началото на ритничетата пък сега "ох, боли".... та да кажа и аз - напълно я разбирам моя мъник както не мърдаше в началото сега е като подивял - само да се излегна и почва с едни ритници.....
Делфинче сега видях адреса на нощничките вярно са ми бая близо  Hug Hug та ще мина и аз оттам.

Общи условия

Активация на акаунт