"Селски" номера и пинизи

  • 5 106 651
  • 49 908
  •   2
Отговори
# 31 080
  • Мнения: X
Демек ,ако няма лимузини не би  било весело?

 В лимузините ли е проблемът? Повечето абитуриенти не взимат лимузини под наем. А и твоя работа ли е с какво се придвижват, демек?

# 31 081
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Демек, къде го прочете, чукча?

# 31 082
  • Мнения: 4 186
Демек ,ако няма лимузини не би  било весело?

Точно така, всеки, който не е отишъл с лимузина страда цяла вечер и не спира да плаче. За това лимузината е задължителна, за да няма страдащи.

# 31 083
  • Мнения: X
Не е задължителна лимузината, алтернативи има

# 31 084
  • Мнения: 807
Ето ви пресен....дори не знам как да го нареча. Съседът ми от ляво прави ремонт на коридора вкъщи, съответно вратата входната е широко отворена, негови приятели баш майстори прелитат насам натам из коридора на етажа,подвиквайки си на разни диалекти. Ок , само че екшънът започна в 20.30 и продължи до 00.00.
Аз тази вечер си бях сама вкъщи /слава богу/ и съм си пуснала на компа разни нови епизоди на сериалите, които следя. Пуснала съм си ги силно ,защото не чувам нищо от машинките на съседа. Вратата на спалнята ми е отворена, стените тънки.....знаете как е, пръднеш и целия вход е разбрал.
По едно време към 22.30 ми се звъни на вратата и милият ми съсед /който е и домоуправител от миналия месец!/ ми НАРЕЖДА да си намаля звука на телевизора, защото се чувало из целия етаж......
Аз стоя и гледам ококорено...думи не излизат от шок....
Затворих вратата без отговор  и реших да се проява като абсолютната селянка - включих си колонките на лаптопа и пуснах Game Of Thrones.....

# 31 085
  • Мнения: 6 303
Чукча се опитва да влезе в дискотека с котка под мишница.
– А това животно защо го мъкнеш?
– Казаха, че без мацка не пускат.

Дoнecъл чyĸчaтa cвoй poмaн в eднa peдaĸция. Peдaĸтopът гo пpoчeл и мy ĸaзвa: – Paзбepeтe, cлaбo e. Tpябвa дa чeтeтe ĸлacиĸa. Чeли ли cтe Дocтoeвcĸи, Toлcтoй, Typгeнeв?
– He! Чyĸчa пиcaтeл, нe читaтeл.

Как да потопим подводница, управлявана от чукчи?
Изпращаме един водолаз, той чука по люка, и те отварят да видят кой е.

Касиерът в киното пита:
– Защо си купувате вече пети билет за този филм?
Чукчата отговаря:
– Ами някакъв идиот на входа все ми ги къса.

Haeли чyĸчa дa бoядиcвa oceвитe линни нa eднo шoce. Πъpвия дeн чyĸчaтa нaпpaвил 200 мeтpa oceви линии и шeфoвeтe мy били възxитeни. Ha втopия дeн нaпpaвил 150 мeтpa, нo шeфoвeтe мy пaĸ били дoвoлни. Ha тpeтия дeн нaпpaвил 100 мeтpa oceви линии и нaчaлницитe мy cи ĸaзaли, чe щoм пъpвитe дни ce e cпpaвял дoбpe, пaĸ щe мoжe. Ho нa чeтвъpтия дeн чyĸчaтa нaпpaвил caмo 50 мeтpa oceви линии и шeфoвeтe гo пoвиĸaли в oфиca: – Kaĸвo cтaвa c тeб – ĸaзaли – пpeди paбoтeшe тoлĸoвa бъpзo и тoлĸoвa мнoгo – пъpвия дeн 200 мeтpa, втopия 150, пocлe 100, a ceгa… A тoй oтгoвopил: – Ceгa чyĸчa cъщo paбoти дoбpe, нo ĸoфa дaлeчe!

# 31 086
  • Мнения: X
Ето ви пресен....дори не знам как да го нареча. Съседът ми от ляво прави ремонт на коридора вкъщи, съответно вратата входната е широко отворена, негови приятели баш майстори прелитат насам натам из коридора на етажа,подвиквайки си на разни диалекти. Ок , само че екшънът започна в 20.30 и продължи до 00.00.
Аз тази вечер си бях сама вкъщи /слава богу/ и съм си пуснала на компа разни нови епизоди на сериалите, които следя. Пуснала съм си ги силно ,защото не чувам нищо от машинките на съседа. Вратата на спалнята ми е отворена, стените тънки.....знаете как е, пръднеш и целия вход е разбрал.
По едно време към 22.30 ми се звъни на вратата и милият ми съсед /който е и домоуправител от миналия месец!/ ми НАРЕЖДА да си намаля звука на телевизора, защото се чувало из целия етаж......
Аз стоя и гледам ококорено...думи не излизат от шок....
Затворих вратата без отговор  и реших да се проява като абсолютната селянка - включих си колонките на лаптопа и пуснах Game Of Thrones.....

 От цялата работа само не разбрах защо си гледала ококорено и си затворила вратата без отговор. Странна реакция. Аз веднага бих го насмела нахалника.

# 31 087
  • Мнения: 807
ако си бях отворила устата, щеше да се стигне до викане на полиция.....

# 31 088
  • Мнения: X
И аз бих затворила вратата бързо и без отговор. В противен случай, ще ми трябват адвокат и алиби.

# 31 089
  • Мнения: X
 Оооо, значи сте прекалено сдържани и деликатни с простаците  Laughing

# 31 090
  • Мнения: X
Оооо, значи сте прекалено сдържани и деликатни с простаците  Laughing
Да, иначе ще се наложи да ги лежа като за човеци.

# 31 091
  • Мнения: 2 751
В късния следобед ни викат с колегите да разпишем документи в друг отдел. Половин час преди края на работното време отиваме и едната от дамите, които всъщност ни извикаха, многострадално изохка как днес трябва да сложат табела с удължено работно време(и ние сме със същото като тях). Като ни викат в края на деня не знам какво очакваха...



# 31 092
  • Мнения: 4 430
В лимузините ли е проблемът?
Да.
Убедено вярвам ,че този разход е редно да бъда направен едва когато всеки сам да може да си го позволи. Имам в предвид със свои пари и след като е постигнал определен стандарт съответстващ на него.
Вярвам ,че родителя трябва да плати за обучението, забавлението и пълна издръжка докато младия човек си вземе живота в свои ръце, но ...лимузина под наем НЕ.
Трябва да има граница на щедростта на родителя точно защото обича своите наследници.
Проблема не е във възможностите на родителите ,а в това че давайки всичко на готово и безусловно убиват амбицията  на децата си.

ANONIMEN_3
http://www.emag.bg/clushalki-s-mikrofon-serioux-srxs-h900mv/pd/EFTD2BBBM/
Няма да реши проблема ,но значително ще облекчи страданията ви.

# 31 093
  • София
  • Мнения: 5 965
Да ви кажа вчера много се ядосах. Приложиха ми онзи номер с кликването по телефона, за да върна обаждането. Мислех вече, че тия селски номера са отминали. Операторите предлагат всякакви планове със стотици минути и все си мисля, че ако на някой му е толкова важно да говори с мен, все ще може да си позволи 3-5 минути. Буквално държах телефона в ръцете си докато ми звъняха и вдигнах почти на секундата, а отсреща ми затвориха. После пак така. Е, няма да върна обаждането, знам кой ме търси и за какво. Във всеки случай не е, за да ме пита как съм, а за да му помогна с информация, която му е нужна на него. Мразя използвачи Crossing Arms

# 31 094
  • Мнения: X
Цитат
Здравейте, предлагам коментари в bg-mamma от активен профил на 10+ години с над 2 хил. мнения.
Цена на коментар: 20 лв.
За повече информация, пишете ми лично съобщение.
  ooooh!
www.predpriemach. com/threads/Коментари-в-бг-мама.68649

Общи условия

Активация на акаунт