Със букет лалета и зюмбюли, всяка мама чака юли - Тема 13

  • 31 011
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 366
Гледам - опустял е форума. Сигурно всички сте по разходки в това хубаво време! Завиждам ви!Точно до нашия блок има прекрасен парк, обаче мен така ме боли кръста, че не мога да ходя почти и си седя вкъщи. За сметка на това пък изпрах всичко, каквото можах да събера на простора. И се сещам да питам мамите, които ползват или са ползвали колани за бременни- облекчават ли болките в кръста наистина? Аз имам дискова херния и напоследък доста ме боли, но не ми се дават пари за колан, защото не знам дали ще помогне, предпочитам да купя нещо за бебето.

Да облекчават и аз бях със страшни болки в кръста преди да почна да си нося колана и сега откакто си нося колана нямам проблеми. Препоръчвам го .

Благодаря ти, MAMA_SANCHO, може ли да ми пуснеш линк да видя какъв е твоя колан?

http://kasida.bg/anita-kolan-za-bremenni-babybelt-cheren-323-12771.html- вземи си черен - белия и телесният много се захабява.

# 47
  • София
  • Мнения: 71
Още веднъж ти благодаря, MAMA_SANCHO. Ще си поръчам.

# 48
  • Мнения: 90
Днес обикаляхме да гледаме колички. В Хиполедн, този които е в хита на Младост, ни казаха, че чакат нова доставка на Hauck Malibu колекция 2013 във вторник, които ще пуснат с 20% намаление до краят на Март( към 480лв). Ако някой си я харесал. Аз май се спрях на кличка, чакам само намаление някъде Simple Smile Hauck Malibu XL обаче.

# 49
  • Мнения: 26
Привет скъпи мамчета!
Толкова ми се иска да ви чета редовно и да се включвам често, но все не ми остава време, а и малката е обсебила таблета и не ми дава да го пипна даже.
Нина, честит рожден ден! newsm67 Жива и здрава и много щастлива!  bouquet
За кърменето - кърмих до скоро (декември я отбих каката - на 2 годинки и 3 месеца) и наистина помпата и бебето извличат млякото по съвсем различен начин. Аз с помпа повече от 20 мл не можах да изкарам и то от двете гърди и я зарязах към 2-рия месец, че много ме боляха гърдите от нея. Малката до 6-ти месец беше само на кърма. Иначе първите 30-40 дена докато се регулират нещата беше много трудно - тя не иска да суче, а е гладна, (силиконовите протектори помогнаха много), гърдите ми разранени, после се запушваха - ту едната, ту другата, обаче в крайна сметка всичко се нареди. Много помагат момичетата от ЛЛЛ. Като родим, те сами ще се включат в темите ни и наистина съветите им са безценни и всичко обясняват.
Ние двете, т.е. трите ( и госпожичката в корема ми) сме без татко този уикенд и днес цял ден обикаляхме Бургас. Направо каталясах. Ама друго си е като пекне малко слънчице. И настроението се променя. А вчера тук беше ужасен студ. Хайде да спирам вече работа и да миткосвам по магазините... Остават ми още 3 седмици и вече броя часовете до края  Laughing
Миме, благодаря за темата и поздравления и от мен за разкошния гоблен. И може пък поверието да е вярно за този гоблен - поне при теб така излиза  Peace
На болните мамчета и дечица - да се оправят бързо! За сиропа - мисля, че може и Гринтус. Най-много ще помогнат според мен чести инхалации, почивка и разходки на чист въздух.
Хубава вечер от мен!  bouquet

# 50
  • Мнения: 0

Аз ги уших с размери -

- долен чаршаф: 150/110

- плик: 150/110

- калъфка: 45/35

, но след горчивият ми опит със скапаното хасе което купих,....

Благодаря, аз имам останали парчета крепон и за това искам да си ги ушия.  Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 3 447
Много слаба активност във форума този уикенд Wink

Аз да кажа, че открих сезона с покупките. В Комсед имаше 40% намаление (някой и по-напред го беше спомена) и не издържах на изкушението да си купя помпа за кърма на Томи Типи, комплект с шишета, залъгалки, подплънки за кърмачки, контейнерчета за съхранение и стерилизираща кутия, каквото и да означава това  newsm78 Утре ще отворя кутията да ги разгледам по-подробно, че ще имам нужда от повече време и спокойствие и искам да съм сама  Mr. Green А купих си и 2 сутиена за кърмачки, много изгодно. Понеже каката беше с нас и гледаше като гладно сомалийче, получи и тя един подарък. Прибрахме се всички щастливи и доволни.

# 52
  • Мнения: 92
Мами здравейте кажете за водата за уста която става за бременни Simple Smile

# 53
  • Мнения: 366
Много слаба активност във форума този уикенд Wink

Аз да кажа, че открих сезона с покупките. В Комсед имаше 40% намаление (някой и по-напред го беше спомена) и не издържах на изкушението да си купя помпа за кърма на Томи Типи, комплект с шишета, залъгалки, подплънки за кърмачки, контейнерчета за съхранение и стерилизираща кутия, каквото и да означава това  newsm78 Утре ще отворя кутията да ги разгледам по-подробно, че ще имам нужда от повече време и спокойствие и искам да съм сама  Mr. Green А купих си и 2 сутиена за кърмачки, много изгодно. Понеже каката беше с нас и гледаше като гладно сомалийче, получи и тя един подарък. Прибрахме се всички щастливи и доволни.

честити покупки- а до кога е това намаление знаеш ли

# 54
  • Мнения: 370
Запис от мен. Днес ходих до Малечко да разгледам Солата, хубава количка, но персоналът ме издразни. Има много хубави дрешки в този магазин, влюбих се в една жилетчица на Мамас&Папас, изобщо дрешките са супер. Крайно време е да почвам и аз да пазарувам, за сега количка, креватче, ваничка, спално бельо, хавлиики, одеалца, пелени и дрешки. Помпи, шишета, залъгалки, козметика и др. само при нужда, ще взема. Надявам се да не ми потрябват.

# 55
  • Мнения: 500
  bouquet   bouquet  bouquet  за  Мимето!Цял ден се разхождахме,а сега съм с ужасен зъбобол Sad ,но поне да се запиша в темичката

# 56
  • Мнения: 1
запис и то мен:)Момичета много ми натежа корема от седмица- две насам и нямам наяждане  Grinning честно,иска ми се вече да идва и великден Simple Smile easter easter

# 57
  • Мнения: 12
Запис  Hug  bouquet за Миметооо

# 58
  • Мнения: 212
Ехо и от мен Simple Smile купувате вече със страшна сила гледам  Wink много готино скоро почвам и аз. Много съм харесала в Mothercare комплект спално бельо ама са безумно скъпи. Надявам се в английския да са по евтини. Иначе и аз си взех такива бодита George от продавалник за 26лв. - 8бр. и с доставката станаха 30 абе по 3,50 парчето горе долу добре ми се струва. и като бях на лекцията на 9 месеца и там имаше представяне на AngelBaby марката и подариха на всяка мама по 1 боди или поне на мен ми се падна боди и късмет синичко се оказа Simple Smile много мило ми стана понеже това ми е 1вата дрешка за беб  baby_neutral и така и сега само чакам да снесат пари и почвам със страшна сила.
Абе исках да ви питам. Имам разни болки тук там ама все се местят никога не е само на едно място и примерно много ниско долу ама съвсем долу и моята лекарка казва че може да е от движението на плода. На вас така ли ви е?

# 59
  • София
  • Мнения: 3 524
цоп
вчера двамата ми мъже според мен много им дойде от моята шопинг идея  Laughing и е реванширах с малко джънк фуд и разходка с колелото, дребния беше щастлив, мм не обича такава.
в резултат, вече към комплекта шишета за новородено на авент от айко, имам стерилизатор, предния беше назаем, както и легълце от икеата с матраче. ето го, макар че като е "облечено" с матраче чаршафки , изглежда по-симпатично, ще го снимам като го наместим и го наглася, сега няма да е Simple Smile http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=88615 (на две нива, маха се и решетката като е по-голямо, много хубаво описание) и матрачето - http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=7132 (с пяна и bonell).
снощи рових из нещата, които съм запазила, направо не виждам какво да купувам, то всичко си имам - дрехи един болюк (хем яко раздавах без връщане), чаршафи, летни и зимни чувалчета за спане, които дори не помня да съм ползвала, сигурно са ми подарък, нещо което май се казва порт бебе за количката, като чувалче пак, играчки, хавлийки, пелени тензух и памук, кенгуру, одеалца, олектоени звивки, просто се омагьосах какво съм запазила. дребния се овърташе и искаше да пробва бебешките дрешки, искал пак да е бебе  Laughing Laughing мамина мишка и той се вълнува Heart Eyes

delizabeth
защо ще те бодат?
лилак се губи и не само, плежър и тя забегна....
днес почваме ремонта, стискайте палци да стане по-бързо, а от мен успешен ден  bouquet

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 06:59 от elpet

Общи условия

Активация на акаунт