Цялата юлска дружина се моли да расте силна и здрава малката Екатерина

  • 29 441
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 316
Момичета, колко комплекта чаршафи мислите да вземете? Ако памперса пропуска или често се случва бебето да повръща дали 2-3 ще са достатъчни? Отделно да ви питам количката с какво ще я застилате -чаршаф или някаква тънка пелена?

# 31
  • Мнения: 17
mini_moni, вярвам, че всичко ще бъде наред и след месец, два ще си я приберете вкъщи малката принцеса, ще ви радва, ще се грижите за нея   Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 32
  • Варна
  • Мнения: 917
Мини мони, вярвам, че всичко ще е наред с Екатерина и ще се пребори като една овенка и ще бъде едно силно и здраво дете. В първият момент ми настръхна косата и не вярвах какво чета. Изпращам ви много положителна енергия.

Елпет, РД беше на 5 април, но мястото, където го празнувах, нямаше интернет и не успях да ви почерпя виртуално.

# 33
  • Мнения: 5
Mini_moni  Praynig за теб и дъщеричката ти. Пожелавам й да е жива и здрава, много силна и борбена. Сигурна съм,че ще се справи... Praynig Praynig Praynig А на теб ти пожелавам сила,вяра и кураж  Hug

# 34
  • Мнения: 10 874
Lady April, честит рожден ден на патерица! Да си здрава, щастлива и обичана и да родиш прекрасно здраво бебче през юли. bdbaloni Tada

# 35
  • София
  • Мнения: 131
Момичета, колко комплекта чаршафи мислите да вземете? Ако памперса пропуска или често се случва бебето да повръща дали 2-3 ще са достатъчни? Отделно да ви питам количката с какво ще я застилате -чаршаф или някаква тънка пелена?


2 комплекта са напълно достатъчни - докато единият се пере и съхне, ползваш другият. При повръщане на бебето, аз слагах вместо възглавничка (тя не се ползва през първата година изобщо) пеленка, или калъфчето от възглавницата. Сменях ги веднъж на 2 дена, или когато се изцапат, ако повърне. Памперс не ми е пропускал, може би  веднъж - тогава минахме на двойката. Бих посъветвала да вземеш протектор за матрака - и да пропусне пампера да не се намокри самото матраче.

# 36
  • София
  • Мнения: 558
Мини_мони, пиша ти и тук - нека Бог да е с вас и да закриля малката принцеса Екатерина! Вярвате, че ще успее и не мислете най-лошото. Помогнете й с положителни мисли и любов, защото това е, което вие можете да направите за нея! Останалото е в ръцете на лекарите и Господ, и в жаждата за живот на това малко човеченце. Ще те разберем, ако не желаеш или нямаш възможност да пишеш, но знай, че ако имаш нужда да споделиш нещо - ние винаги сме насреща и те подкрепяме силно!  Hug Praynig Hug Praynig Hug Praynig

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета,нова тема без време.Родено бебче имаме май.Не съм влизала няколко дни.Отивам да наваксвам

Мини_мони,моля за вас  Praynig

# 38
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Мини_мони , искренно се надявам вси4ко да е наред с малката госпожица.

За 4ершафите, и аз сьм на мнение 4е с два комплекта е достать4но. Аз под глави4ката слагах кальфката на вьзглавни4ката.

# 39
  • Мнения: 366
Добро утро мамчета Simple Smile

Аз днес пак се ококорих в 5 сутринта - някъде четох , че бременните будуват , защото организма се подготвя за бъдещето безсъние. Е както съм тръгнала като се роди бебето няма да имам особени проблеми хи-хих Joy Joy Joy

За чаршафите - аз имах 2 комплекта + още 2 долни чаршафа - и сега ще е така - долните много ми вървяха- подложката за под матрак непромокаемата за мен е задължителна.


# 40
  • Мнения: 766
Момичета  Cry Cry чета ви и плача.....не знаете какво правите за мен,нямате никаква представа....каква сила и вяра ми вдъхвате....плача с глас и почти не мога да пиша....БЛАГОДАРЯ ВИ !!! Дано Господ чуе думите ви,молитвите ми и даде живот и здраве не мъничето ми! Нямам думи да ви благодаря за подкрепата ,а като прочетох и името на новата тема съвсем се разтреперах...Благодаря : MAMA_SANCHO - пак го казвам,но не знам дали осъзнавате каквоа сила ми давате...бяхме се предали,подведоха ме,че няма да живее и минути,настроиха ме лошо.....сега с пълна сила вярвам,че ще живее моето мъниче
Ще ви разкажа как родих,малко да се осъзная и скоро ще ви разкажа....Като цяло причината е лошо водена консултация,недостатъчно внимание от страна на доктори и лош късмет.... Cry
Бъдете живи и здрави,Бог да ви пази- вас и дечицата ви!Прегръщам ви силно,милички !! Cry Cry
Пак ще пиша - сега ще пътувам през ден до ПЛовдив,трябва много кръв,ще плануваме транспортиране до Майчин дом след време.......

# 41
  • Мнения: 366
Момичета  Cry Cry чета ви и плача.....не знаете какво правите за мен,нямате никаква представа....каква сила и вяра ми вдъхвате....плача с глас и почти не мога да пиша....БЛАГОДАРЯ ВИ !!! Дано Господ чуе думите ви,молитвите ми и даде живот и здраве не мъничето ми! Нямам думи да ви благодаря за подкрепата ,а като прочетох и името на новата тема съвсем се разтреперах...Благодаря : MAMA_SANCHO - пак го казвам,но не знам дали осъзнавате каквоа сила ми давате...бяхме се предали,подведоха ме,че няма да живее и минути,настроиха ме лошо.....сега с пълна сила вярвам,че ще живее моето мъниче
Ще ви разкажа как родих,малко да се осъзная и скоро ще ви разкажа....Като цяло причината е лошо водена консултация,недостатъчно внимание от страна на доктори и лош късмет.... Cry
Бъдете живи и здрави,Бог да ви пази- вас и дечицата ви!Прегръщам ви силно,милички !! Cry Cry
Пак ще пиша - сега ще пътувам през ден до ПЛовдив,трябва много кръв,ще плануваме транспортиране до Майчин дом след време.......

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 42
  • Burgas
  • Мнения: 33
Момичета  Cry Cry чета ви и плача.....не знаете какво правите за мен,нямате никаква представа....каква сила и вяра ми вдъхвате....плача с глас и почти не мога да пиша....БЛАГОДАРЯ ВИ !!! Дано Господ чуе думите ви,молитвите ми и даде живот и здраве не мъничето ми! Нямам думи да ви благодаря за подкрепата ,а като прочетох и името на новата тема съвсем се разтреперах...Благодаря : MAMA_SANCHO - пак го казвам,но не знам дали осъзнавате каквоа сила ми давате...бяхме се предали,подведоха ме,че няма да живее и минути,настроиха ме лошо.....сега с пълна сила вярвам,че ще живее моето мъниче
Ще ви разкажа как родих,малко да се осъзная и скоро ще ви разкажа....Като цяло причината е лошо водена консултация,недостатъчно внимание от страна на доктори и лош късмет.... Cry
Бъдете живи и здрави,Бог да ви пази- вас и дечицата ви!Прегръщам ви силно,милички !! Cry Cry
Пак ще пиша - сега ще пътувам през ден до ПЛовдив,трябва много кръв,ще плануваме транспортиране до Майчин дом след време.......
Бъди силна с теб сме! Hug Hug Hug Hug Всичко ще бъде наред.  Praynig
Господ до я пази и нека не забравяме че чудеса се случват всеки ден! Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 770
Mini_moni, бъди силна! Пожелавам на теб и малката Екатерина да се случи чудото и всички да се приберете вкъщи! С теб сме  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Не съм влизала от много дни. Компютърът ме предаде изненадващо и след дълъг и неуспешен ремонт от вчера съм с нов. Имам да наваксвам две теми, така че се връщам да ви чета.
Ще се включа по-късно.

# 44
  • Мнения: 5
мини-мони  Hug Hug Hug Кръв за детето ли трябва?Ако е така напиши координати-ще намериме доброволци кръводарители. Аз имам познати който биха дали-включително баща ми и мъжът ми  Hug Hug Hug Много се радвам,че имаш надежда-сигурна съм, че с твоята вяра и майчина любов ще й помогнеш  Hug Hug Hug
 Praynig за вас

Общи условия

Активация на акаунт