Юлчето се движи ха наляво, ха надясно, коремчето на мама става тясно

  • 23 973
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ола, мацки! Честита нова темичка. Аз като блонди-пак не разбрах, освен ходенето на педиатър заради болест, не се ли налага бебето да се води на прегледи за да го мерят и следят /каквото там му правят/? На мен идеята ми беше  такава- ако се запиша на частно да не ходя по ЗК, тоест личния педиатър /ако така се нарича/ да е от частната клиника... В София така или иначе не познавам никакъв педиатър по държавните болници и пак ще  е стрелба в тъмното. Но ако знам, че в частната клиника ще ни обръщат повече внимание, ще прежаля 38 лева на месец. Незнам дали си изразих ясно въпроса..

Да,разбрах.Ами,щом ти се дават 38 лв всеки месец,то за две деца си е изгодно,давай така.Пък винаги може да прекратиш договора с Вела или успоредно да си избереш педиатър по касата.

alek_stz   Hug

За спането-подпирайте си корема,слагайте и възглавница между краката.Също да спите на по-висока за главата може да ви е по-удобно,за да дишате по-леко.Опитвайте различни варианти.А една бира преди сън е сигурен лек за безсънието  Laughing

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 11:25 от ♥Elfita♥

# 16
  • Мнения: 12
Запис  Hug
  bouquet за мимето

# 17
  • Мнения: 43
И аз да благодаря за новата темичка   bouquet  На 01.05. съм на трета ФМ в МЦ "Фемина" и тогава ще дам отчет. Иначе бебчо не съм го виждала от близо месец, но пък съм много спокойна за разлика от началото на бременността. Аз си го обяснявам с ритничетата, който получавам всеки ден, и който ми показват, че бебо е добре. След празниците сме решили да търсим ново жилище, след което ще започнем да се оборудваме и с нещата за бебо. На всички мами желая спокоен ден и без бележки.

# 18
  • Мнения: 57
здравейте и от мен Kissing Heart

# 19
  • София
  • Мнения: 199
VeryMe, благодаря за инструкциите  Hug ще пробвам и там скоро, няма начин Simple Smile месцата са ми на изчерпване  Mr. Green

ето и един поздрав за теб специално, а и за другите мами, да се повеселят - https://www.youtube.com/watch?v=IQbYc7qLgBc

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Аз свикнах да ме преглеждат всяка седмица и сега ми е тегаво, че няма да го видя до другата...

# 21
  • Мнения: 58
VeryMe, благодаря за инструкциите  Hug ще пробвам и там скоро, няма начин Simple Smile месцата са ми на изчерпване  Mr. Green

ето и един поздрав за теб специално, а и за другите мами, да се повеселят - https://www.youtube.com/watch?v=IQbYc7qLgBc
О, мерси!  Hug Уникални са  Laughing Нищо не разбрах от разговора, но съм сигурна, че беше съдържателен  Laughing

# 22
  • Мнения: 143
Уж всичко е наред ама ми едно тегаво, неврозно, занимават ме с хиляда и една глупости и явно не ми е ден  Confused Благодаря , че попитахте  Hug

# 23
  • Мнения: 10 874
Благодарности на Мимето за поредната прекрасна тема!  Hug Дано я напълним само с хубави новини! Heart Eyes

Ния_Нико, честита количка! 1stroller

Авенсис, аз също бих се обадила. Дано имате късмет и се нанесете в тази квартира. Hug Flowers Four Leaf Clover

Лейди Април, честит слинг! sling

Локосфф, успех на прегледа! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Юлианка и и444и, успех с търсенето на жилище! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

алек_стз, дано нещата се оправят. Ако искаш, сподели с нас какво те мъчи, за да ти олекне малко. Прегръдки! Hug

# 24
  • Мнения: 17
Хоп и аз в новата тема на всички мами с болежки бързо оправяне и прибиране в къщи а на всички други леко бременеене още малко остана стискайте крачетата поне до юни  Grinning  newsm51 preggo  pregnant

# 25
  • Мнения: 50
Запис и от мен  Hug

# 26
  • Мнения: 54
Запис и от мен.Приятен ден на всички.

# 27
  • Мнения: 613
Здравейте Simple Smile

Миме   bouquet

Относно клниката/избор на педиатър - Не знам за вас, но аз съм толкова наплашена от нашите лекари, че по-скоро гледам човекът, при който ще сме. Преди да го избера събирам куп информация, мнения от познати и от форуми и тогава се решавам. Не бих се доверила на някой случаен,колкото и удобства и предимства да има тази частна клиника. Но това съм си аз, просто съм изпатила много както казах вече.

Ния Нико: Честита ти количка ! Дано ти допадне и много да си я ползвате

Иначе и при мен бебко буйства много като си легна. Имам чувството, че му е неудобно ама какво да направя...седнала като съм му е неудобно. Легнала също. Освен да стоя права   Laughing Но знам, че е защитен и нищо му няма. Просто като се обърнем се съпротивлява и намества. Като се намерсти всичко си е наред.

mama@cvety: И аз се чудя кога ще почна да ходя на 2 седмици...засега нищо не са ми споменавали, хем се водя вече рискова. А съм си 8 месец. Ама той моя АГ много лежерно го дава нещо.

Днес следобяд ще си взимам резултатите за гест. диабет. Стискайте палчета тумбачета, много ме е страх !  Praynig

Хубав ден на всички, макар и мрачен и на момичетата с болежки да им минава бързо!

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 11
Да се запиша и аз,Monik@ стискаме силно палци,но всичко ще е добре  bouquet

# 29
  • Мнения: 55
Мен ме питаха дали искам час след 3 или 4 седмици и записах след 4,но предполагам,че после ще почнат по-чести

Общи условия

Активация на акаунт