Колко мъничко остана за среща с ЮНЧЕ тъй мечтана- тема 16

  • 22 284
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Шумен
  • Мнения: 330
Хиляди благодарности за темата иииии мисля че бебевалежа ще започне точно от тази тема  Hug

# 16
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Скай, за оплакването в големите държавни болници си има официална форма - попълнените бланки се пускат в нещо като пощенски кутии, разположени на определени места в болницата. По принцип болниците имат въведени системи за управление и клиентската (пациентската) удовлетвореност при тях е с ключово значение. Това е принципната постановка, иначе ясно е, че както на всякъде - най-нисшестоящите се изявяват с най-просташко поведение.

Това за аналния секрет не е задължително, но желателно, така да се каже. Идеята е именно да се предотвратят инфекции и за бебето, и по болницата.

Тhe same, благодаря и този път!!  Simple Smile

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 110
The same myselfbouquet 

# 18
  • Мнения: 4
  bouquet Честита ни нова тема  newsm44 и дай боже здрави и красиви бебчета  newsm30

# 19
  • Мнения: 1 067
Бая сте изписали  Party
Тhe same благодаря за новата тема,чудесна е както винаги  Hug

Магнезия и аз ще го пия с идеята да изкарам до секциото,защото контракции си имам отдавна Peace
Комплектчето за изписване го взех 56,ама 'щото е с клинче и се притесних да не и стяга на бубулечката  Whistling
За бебевалежа викам да изчакат още малко мъниците ,поне 15.05 да мине.

Ванче теб те прибраха в МД за наблюдение ли?

# 20
  • София
  • Мнения: 384
Прекрасна темичка!Благодаря
На мен искат да ми спрат магнезия седмица и половина преди секциото.Малко мее страх да го спирам,ама доктора ми настоя

# 21
  • Мнения: 224
The same myself  благодаря за темата    bouquet
Еееееей,  червенокоса вещица щастлива Simple Smile  ето къде си зачезнала....недей така. Я да си измислиш хубави занимания и никакви депресии повече. То нормално, ама не им се връзвай много.
Днеска си взех за първи път в живота ми обувки с леко токче. Е ОК, леко е ама имам чувството, че от 2 метра ставам 5   ooooh!  Но това е положението.... ще си ходя по улиците и ще всявам страх   Mr. Green  Благодаря ви момичета за съветите за злощастния ми свод    bouquet
Bellisima82  страхотнооо   Hug 
Аз не съм от вярващите и за това момента с погачите ще го оставя на майка ми... нека се порадват. Но до там. Понеже имаше изказване...и ще го кръстим като стане на 40 дена..... МОЛЯ.... Аз нямам нищо против, но нека си порасне човека и да прецени сам какво ще прави..
Цитат
Pati, само ме притеснява, че ако си вдига една родилка нервите с тия субекти, най-много да намалее/спре кърмата.
  точно това се е случило с майка ми като родила брат ми. Ако не си перде, а изживяваш нещата по - емоционално, явно може да се стигне и до спиране на кърма.
Магдалена Величкова  моля те кажи, че се шегуваш   #Shocked
ju_to  добре дошла.... не знам какво да те посъветвам обаче. Аз лично ще раждам в Тина Киркова... освен по форумите да проучиш за мнения....
Запис на тонове и на мене не са ми правени още... то авно ако сама не се натисна няма да стане...

# 22
  • Мнения: 39
Много ми харесва заглавието на темата Simple Smile Аз днес бях на тонове-всичко е добре,много подвижен беше бебчо,така,че след 2 седмици съм на преглед.Днес купих ританки и боди с къс ръкав за изписването,а гащеризонче,ръкавички,шапчица си имам.Купих всичко по списъка за болницата,само дето аз ще раждам в Полша(май по-рано трябваше да го спомена newsm78)-семейно раждане с таткото-ако изтрая близко до термина,защото мъжът ми ще се прибере другият месец.Много ще ми е интересно раждането извън България.Дано да устискам до началото на юни!

# 23
  • Мнения: 369
The same myself, благодарности за хубавата тема   bouquet
Белисима, страхотни новини!

# 24
  • Мнения: 5
Страхотно заглавие на темичката ! Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 4
запис и от мен, тоя път се вредих още на 2ра страница....о, чудо Simple Smile)))
Строхотна тема, дано я напълним само с хубави новини !  Hug

# 27
  • Мнения: 84
Хайде честита да ни е новата темичка Благодаря за труда The same myself..
Дано се напълни с много положителни емоции и хубави новини.. Heart Eyes
Gabrielitka06 благодаря за отговора..и мойто мило не разбира много много и като му казах и той  newsm78 'е нали апарата й е нов модел би трябвало да може всичко'  Grinning ох незнам надявам се само заради нейна грешка да не стане некой фал  Praynig и бебка да си ми е добре и здрава  Heart Eyes мисля че малко или много си разбира от работата и трябва да знае кога какво е необходимо да се направи..

# 28
  • Мнения: 58
Хайде честита да ни е новата темичка Благодаря за труда The same myself..
Дано се напълни с много положителни емоции и хубави новини.. Heart Eyes
Gabrielitka06 благодаря за отговора..и мойто мило не разбира много много и като му казах и той  newsm78 'е нали апарата й е нов модел би трябвало да може всичко'  Grinning ох незнам надявам се само заради нейна грешка да не стане некой фал  Praynig и бебка да си ми е добре и здрава  Heart Eyes мисля че малко или много си разбира от работата и трябва да знае кога какво е необходимо да се направи..

даа, даа съгласна съм, трябва да имаме доверие на наблюдаващите ни лекари и да сме по уверени и позитивно настроени  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 46
Запис и от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт