Отговори
# 30
  • Мнения: 105
Благодаря за новата тема, само с хубави емоции да я пълним   bouquet

Аз пия диаспорал, магнезий на прах. Така казват, че по-бързо се усвоявал. Сама си го предписах, защото имам контракции от време на време, а краката ми се схващат яко последните нощи. Определено има ефект, вече нямам такива контракции.

Потърсих инфо в нета и има два, единия диаспорал от 300мг саше, а другото диаспорал директ 250мг,гранули с вкус на лимон. Коя пиеш ти? Май и аз ще си взема. А по каква схема го пиеш, преди или след ядене? Благодаря

# 31
  • Мнения: 33
добро утро на всички!
ние вчера си купихме количката и мисля че това е най-добрия избор от всичко, което гледахме. Спряхме се на Gusio Carera 3 в 1 за 690 лв като ти дават и карта с отстъпка с 10% от цената ( т.е. от 690лв)   Laughing  избрахме неутрален цвят тъмно и светло бежово  1stroller  
А по темата за стволовите клетки имам познати, които си имат пари и за тях тези 5000лв са нищо, но ми казаха че в България просто не си заслужава. Един вид не сме се развили достатъчно в това направление. В чужбина го правили от повече време и наистина има ефект и си заслужава. те искали да пращат от тук в чужбина,но доколкото разбрах не е възможно.

# 32
  • Мнения: 21
Момичета аз да ви се оплача, вчера ходихме до айко, всичко което бях харесала в сайта го нямаше в наличност...ядосах се, защото много си бяхме харесали креватче от там, ама...греда...  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 35
Момичета аз съвсем се обърках с избора на количка... Искам да е бежова или светло кафява бях 100% сигурна, че ще е HAUCK Malibu XL All in One светло кафявия вариант от 2014г.модел, но сега разглеждам и други марки с още по-хубави модели като Dizainbaby and Bebetto, Zippy до 850лв. търся не мисля по-скъпа да взимам, защото няма смисъл, но не знам мнение отзиви за качество и комфорт. Сподетеле вие вашето мнение или ако сте чули нещо за тях. Благодаря ви! Simple Smile

# 34
  • Мнения: 227
Моя я от 300. Четох, че дневната доза магнезий за бременни е 350 мг. А ето тук http://www.1001recepti.com/health/vitamins_minerals/show/magnesium/ има храни, които са богати на магнезии, с тях може да си помогнем най-много, защото се усвояват от организма по-лесно.

# 35
  • Мнения: 53
Аз пия Магнезиев диаспорал, сашетата два пъти по едно на ден.

# 36
  • Мнения: 227
Аз ги пия по едно на ден, преди обяд, но няма значение по кое време се пият. Аз имам повече контракции в следобедните часове и затова преди обяд пия по едно.

# 37
  • Мнения: 1 831
Добър ден и от мен   Hug
За помпите за кърма ,вчера педиатърката от болницата на ''Отворените врати'' каза да не си купуваме скъпи помпи.Нямало никакъв смисъл.Всички вършели една работа,важното е да прави хубав вакуум и да ти издърпа зърното напред за да може бебо да го засмуче,защото примерно моите като ги стисна и не изпъкват напред а се ''прибират''  Embarassed Каза,че най-хубави били на Чико,към 20 лв стрували ,ръчни.
Гледам всички сте си харесали вече колички,аз съм в голяма чуденка с тях  newsm78 Едно ,че някои са много скъпи,а и не се знае какво ще е времето ,тоя зимен (бебешки)кош колко ще се ползва 10 пъти я има ,я няма... newsm78

# 38
  • Мнения: 281
 Аз пия Магнерот 3х1, но не знам колко време трябва да ги приемам  newsm78  Изписа ми ги док. от ФМ, когато й споделих за втвърдяването на корема вечер. Също ми смени и витамините - сега съм на Pregnacare Plus. На 11.06 съм на ЖК и ще си питам моята АГ до кога да го пия тоя магнезий. Вие колко време ще го приемате?

# 39
  • Мнения: 226
Първо, Добър ден на всички! Не съм писала от няколко дена , но все пак Ви следя.

Относно Магнерот( И всичките други фирми на магнезия без Магне В 6) От опит на предишната и сегашната бременност мога да кажа, че до края съм ги взимала. Насищане на организма чак толкова голямо, не може да има, защото той се изхвърля с урината.

С малкото ми момче съм била на 3 по 2 таблетки Магнерич и всеки ден на поне една система Кормагнезин като последната седмица останах само на Магнерич, защото ме пуснаха за Нова Година и още на първи януари се видяхме с докторите в болницата да си честитим  Joy

Сега с това бебче съм на 3 по 1 таблетка Магнерот и отделно милиграмите дето има във витамините и когато се налага и вливки на Кормагнезин

# 40
  • Мнения: 226
Забравих да добавя, има един момент в който организма свиква и за това увеличават дозата на Магнезия, абе честно да ви кажа пия го , ама май ще трябва да ми се увеличи дозата, че аз го пия м/у другите хапчета и виждам, че когато съм на него си имам контракции.

Ааааа , че казах контракции, мъж ми каза, че като се роди и това бебче живо и здраво , ще забрани думата контракции да се използва нашето семейство, той милия се побърка с последните ми бременности. Стискам палци дано бебчо се задържи поне до 10 септември, та поне мъж на това раждане да е с мене, а не само да му се обадят и да му честитят  Laughing

# 41
  • Мнения: 227
Знам, че магнезият трябва да се спре в началото на 9 месец, за да не са отпуснати мускулите преди раждането.

# 42
  • Мнения: 105
Знам, че магнезият трябва да се спре в началото на 9 месец, за да не са отпуснати мускулите преди раждането.

точно това и аз щях да пиша. за сега ще си взема от тези диаспорал сашета, Благодаря ви много момичета   bouquet

# 43
  • Мнения: 226
За количката и другите бебешки неща - не бързам. Малко съм суеверна, а пък и ние имаме количка от малкия батко на Чико, която е в отлично състояние като знам колко пари дадохме тогава за нея, мъж ми каза, че спокойно кола да му е купил за тия пари  Joy ама в моето мъжко царство МАМА командва  Mr. Green  Joy

 Относно помпите , за кърма с предишната бременност имах електрическа на Авент, но не бях много доволна и си взех обикновена на Чико, която ми вършеше чудесна работа, но я ползвах само месец, защото трябваше да спра да кърмя малчо, тъй като му откриха алергия към белтъчини и др. и трябваше да давам само специално пригодено за това мляко, което след шестия месец ми стъпваше на 600 лв, но благодарение на него малчо се оправи и от една година вече дори и риба и яйца яде

# 44
  • Мнения: 226
За спирането на магнезия в началото на 9 месец- не знам! Може и така да е, ама аз само влизам в деветия и си раждам децата, така не съм стигала до там, че да ми казват да ги спирам, но сега се сетих, че момичето с което лежахме в Шейново, на нея Д-р Велев продължи да и го дава въпреки че е влязла в деветия месец, така че явно някои доктори го изписват и по- натам, абе незнам, за всеки случай си е индивидуално

Общи условия

Активация на акаунт