Домакини 40/Време е за коктейли, плаж и море

  • 43 838
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 21 731
Благодаря, Ма коHug
Избор на учител е решение на всяко у-ще, няма правило.
При нас, да, точно така - само децата от ПГ имат избор и първо тях приемат. То ние и затова отидохме там ПГ, за да заявим място за 1ви клас. Само дето наредбата за прием беше с друг ред на критрии, пък после се сетиха... ето я.

# 61
  • Мнения: 2 169
Опа  Hug
Родителската среща мина добре. Общо взето ни събраха, за да ни вземат по 30 лв. за материали, да се запознаем и да ни покажат занималните, в които ще да децата. Започваме на 1 септември, а през август ще има ремонт в градината, така че започваме в ремонтирана градина. Това е в общи линии. С преподавателите се знаем, защото племенниците ми бяха при тях, и мисля, че всичко ще е наред. Ще видим наесен, дано да е с песен  Flutter
Морена, честито.
Ма ко, и Ванко изпада на моменти в такива състояния. И при нас са рядкост, за щастие.
Лейдибърд, много хубаво звучи това с ваканциите. На всеки 6 седмици една седмица ваканция ми се струва супер...И в горните класове ли е така, или само при малките?

# 62
  • Мнения: 11 666
Наздраве!

Морена честито записване! За избора на учител съм доста скептична. В училището дето малкия учи до втори клас познавах почти всички учители, като и тримата директори ми са съученици. Обаче във випуска на кратун-нито една от госпожите не познавах, та се започнаха едни консултации  Joy и накрая съвсем се обърках - то хубави и лоши неща чух и за трите - и от колегите им, и от родители  Joy Та оставих на късмета  Joy Имах проблеми, но с госпожата от занималнята. Кога тръгвате за Сандански? Да - последна втора част на третия срок  Joy Ама като гледам в сайта мероприятията то няма да се учи много - другата седмица от вторнок до петък са на екскурзия, понеже в неделя е деня на бащата - в понеделник ще имат магазин за подаръци и ще правят картички и изненади  Joy След това имат седмица на световното по футбол с много спортни занимания и турнири и още куп щуротии  hahaha По-късно имат седмица на културата  Joy абе общо взето им е забавно и малкия с желание ходи.
Ма ко аз наказвам редовно  Joy че и шляпам  Joy ама ми е доста палав и своенравен кратуна  Joy
Вио наистина с такива ваканции и на детенце, и за мен е по-добре. Още две години сме така, другото ниво тепърва ще разучавам, че малкия сега е 4-та година, след 6-та минават в другото ниво, обаче за училищата с висок рейтинг се подават документи в началото на 5-та година, за класическите гимназии, които са с изпит - в средата на 5-та година...та това ще започвам да разучавам тепърва...Общо-взето трудно се ориентирам - всичко е коренно различно от нашето образование, за капак и тук започват реформи...до сега бяха на външно оценяване, сега ще го премахват - от там - вече и рейтинг на училището не знам как ще се следи - абе веселба  Joy
Айде наздраве и се насладете на ваканцията!!!
 

# 63
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
И аз отсега събирам мнения за учители, за това мислех, че е за всички, ама не съм решила от колко годишен ше го пускам  hahaha Май и за училището започвам да размислям, ще видим
Калинка, като ще има промени, я вземи направи една инициатива да влезе в Ирландия нашия модел  Joy ще те запомнят  hahaha То не, че можеш да го обясниш, де
Марче, появявай се вече, де
Вио, тънко сте минали. При нас 50лв. в началото на всяка уч. година не мърдат
Айде наздраве, аз пак чопля семки за мезе

# 64
  • София
  • Мнения: 11 749
 wavey  love001
Дзак, аз съм! Ако смятате, че съм ви забравила...много се лъжете.  Simple Smile То такова чудо като вас може ли да се забрави, ами НЕ!!!  От мен няма отърване, да си знаете, де.. Heart Eyes
Мотам се напред назад и не ми стига времето за нищо. Не мога да се погледна , ама ми е добре. Заета съм наистина.
Отивам да чета романа, дето сте го изписали.  Heart Eyes
Пускам по едно мартини, та да дойдете да се видим, а... Heart Eyes

Последна редакция: ср, 04 юни 2014, 00:31 от marchеva14

# 65
  • София
  • Мнения: 9 903
Добро утро, момичета!
В последните дни не съм се разписвала Simple Smile. Но чета.
Морена, честито ви записано първокласниче!
Ма ко, минаха ли окончателно пъпките?
За избора на учители- в повечето училища не се допуска такъв, много рядко. Ти на кое училище си се спряла, 56-то май ти е най-близо?
Марче, много работиш Hug!
Лейди, все забравям да те питам- прави ли тортата?
Смърфи, голяма красота си сътворила, обожавам така подредени маси, браво!
Люси, какво стана с брат ти, обади ли се?


 Ние завършихме училище и се отдаваме на почивка!
Мария е с отличен бележник. Не обичам да купувам подаръци по повод шестици, затова направихме друго- записахме я на едномесечен курс по рисуване. Отдавна има желание. Бях ви писала , че участва с рисунка в един конкурс на Столичната библиотека- обадиха ни се, че е спечелила и онзи ден си получи наградата книжка.
Бояна също завърши, имаха тържество  и се разделихме с вече старото и училище. Наесен- с песен в новото. Дано всичко е наред!
И аз завърших Mr. Green, при това с отличие. Честно, покрай децата се чувствам като ученичка.
Получих и подарък по случай РД, който е след двайсетина дни- електронна книга. Не знаете колко съм щастлива просто! Мислех, че като доста четящ човек няма да мога да заменя хартиените страници за нищо на света, но съм била в грешка. Голямо удобство.
И пералнята е свързана и работи с пълни сили, направо и пийвам соса.
 Имам на гости близки приятели от Плевен, дъщеря им кандидатства в школата в Симеоново, та имам неща за вършене.Дано го приемат девойчето, че голямо желание има. Изпратих ги преди малко и днес ще стискам палци за нея. Simple Smile

# 66
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119


Добро утро.
Работата на Коце не стана.ХЕИ не позволявала заради няколко см да има 2-ро работно място.Заради това не можем да представим документите пред инспекцията.
Ще готвя прясно зеле.Целувки.

# 67
  • Мнения: 843
Добро утро. И аз съм в чудене коя ясла да избера. Има доволни и недоволни родители от всички и не знам на коя да се спра. Ще мислим с ММ.
Вале, браво на щерките. Сега заслужена почивка.
Марче, добре, че се появи, че те мислех. Спорна работа.
Креми, съжалявам за Коце. Дано намерите нещо друго.
Ма ко, налага се понякога да наказваме.
Моренка, честито заспиване и от мен.
Контеска, успех за училището.
Вио, и за теб ще има на есен с песен.
За всички останали  Hug.
Майка ми е на гости и ще излезнем с ММ да свършим малко ангажименти. Трябва да мина през ЛЛ да взема бележка за ваксини за детски и бележка за алергии, че да го запиша на детска кухня. Дано да ги яде, че е голям каприз. Да минем и през нея да го запиша и през 2 банки. Абе размотаване ще има.
Хубав ден ви желая.

# 68
  • София
  • Мнения: 9 903
Ста ди, да свършите успешно многото задачки! Кога ще пускаш Гого на ясла?

Контеса, сега прочетох за училището- дано има детето късмет и да се случат нещата!

Креми, дано си намери детето друга работа!

Чакайте да ви кажа какво си купих, т не че съм открила топлата вода, но може пък някой да е непросветен като мен. Онзи ден влязох в едно магазинче за вносни перилни и почисващи препарати. Исках на Саво да си взема нещо, но го нямаше. Обаче си взех маическата гъба на Саво. П-р-е-к-р-а-с-н-а! Чисти чудно, излъсках си мивките, ваната, душове. Гъбата всъщност само прилича на гъба, но е препарат и се стопява, изчезва при ползване. Днес ще си купя още една. Има информация чрез Гугъл, ако някой се интересува.

# 69
  • Мнения: 11 666
Добро утро момичета!
Креми благодаря за кафето   bouquet Като не може второ работно място, не може ли да се води стажант и пак да работи? Загубена история...
Марче  Hug Hug Hug във вихара си!!! Ние сме тук и те чакаме! Като намалее работата ще си спретнем купон  Joy
Ма ко аз само да им кажа че в бг се събират пари за училището ще им е достатъчно  hahaha За яслите и детските градини пък ако им кажа, че са със символично заплащане...  hahaha
Вале да си починеш и ти ваканцията   bouquet Новото училище по-близо ли ти е? Много е хубаво децата да рисуват. Балета във ваканция ли е и той? Тортата ще я правя утре, че рд е на 6-ти - ще я покажа.
Стади ще започваш работа ли? Защо ще записваш детенце на кухня? Когато аз мислех да го записвам правих проучване, та шефката на кухнята ме пита - ти за в къщи от най-евтините продукти ли купуваш? - аз отговарям - не - тя ми каза - еми добре - яжте си качествените продукти, а на детето вземай кухня  #Crazy та това ми беше достатъчно да се откажа, а и сега идва сезона на пресните плодове и зеленчуци...
Хуквам на разходка! Спорен ден ви желая   bouquet

# 70
  • Мнения: 966
Добро утро, мили мои! Прочетох ви и се радвам за всяка една от вас. Не ми се пише, стегната ми е душицата. Да мине утре, ще пиша. Обичам ви!

# 71
  • Мнения: 99
Добро утро!
Приключих аз разходката, днес по-бързо, че доста духа и е предвалежно!
Креми, жалко че не се е получило с работата, ей за такива тъпи изисквания много е кофти, дано намерит друг вариант щом младежа има желание!
Вале, поздравления за успешното завършване и за новите придобивки! Многог е удобен ел.четец, аз също бях с резерви, не сега само с него чета, даже имам непрочетени хартиени книги, ще ги чета на плажа тях!
Марче, появявай се по-често, липсваш ни! Сигурно докато влезеш в работен ритъм е трудно, но ще смогнеш, ти си оправна!
За днес нямам планове, купчина дрехи чакат за гладене, ослушвам се още, но ще ги мятам!
Хубав ден на всички! Hug

# 72
  • Мнения: 2 169
Добро утро.
Дея заспа, а ние с Ванко опитваме да посвършим нещо. По - точно аз се опитвам, а той ми помага, ама неговата помощ е..... hahaha Предполагам знаете  Heart Eyes
Довечера сме младоженци с мм. Е, почти де - сестра ми ще вземе Ванко за вечерта, ще спи у тях и на другата сутрин ще ми го доставят. Хем ми е малко притеснено, хем пък имам нужда от почивка... И те така.
Целувки и поздрави на всички  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета.

След малко излизам за работата... Голям съм тарикат - към 11 отивам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Креми, благодаря за кафенцето. Жалко, че не не се получи с работата... Практически е невъзможно и аз съм търсила, трябва или много познат или да е почти нелегално... за съжаление.

Вале, поздравления за успешното завършване и честито за новите придобивки Peace

Хортензия
, стиснатио палци за утре Peace

Контеска, успех за училището.

Вио, весело изкарване младоженско довечера Wink

Калинка, приятна разходка Peace

# 74
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Добро утро
Работата на Коце не стана.ХЕИ не позволявала заради няколко см да има 2-ро работно място.Заради това не можем да представим документите пред инспекцията.
Това болднатото не го разбрах, ама жалко, че не става щом има желание
Вио, младоженци, а  Laughing Не се притеснявай за Ванко, нали обича да стои с братовчедите
Хортензия, стискам палци
Марче, много късно си се появила. Радвам се, че ти харесва работата
Ста ди, аз от нашата кухня бях много доволна. Но при нас по стечение на обстоятелствата, после тръгна на ясла, там където готвят за разносната кухня. В яслата ядеше същата храна на която беше свикнал и ми беше голям плюс, че поне добре се хранеше
Вале, честита придобивка и хубава ти ваканция
Люси, Ели, Смърфи, Контеса, Калинка, Морена, Плами,  Hug
Мастърчето и Нощни трайно се загубиха, дано са добре

Общи условия

Активация на акаунт