След деветмесечен растеж, настана ЮЛСКИЯТ бебевалеж! - Тема 23

  • 26 842
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 676
sweetpie, ММ ми купи някакъв български за 15 лв. Аз му се скарах, че е бабешки, но сега ми върши чудесна работа. За излизане ще си купя по-нормален де Simple Smile)

# 46
  • Мнения: 212
За сутиените аз си купих такива за кърмене, за когато не съм си вкъщи. Иначе за вкъщи едва ли ще ми трябва сутиен, ако пък ми трябва имам ето тези, които ми ги купи една приятелка по 0,50лв. бройката от някакъв шивашки цех. Памучни са. Аз с тях си ходех в началото на бременността понеже тогава не можех да търпя нищо всичките ми сутиени много ме дразнеха. тези не

Само да добавя че аз съм със много скромни възможности откъм гърди. Но си ги харесвам бай дъ уей!  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 322
Честити нови бебчета юлски майчета! Скоро да ви изпишат и да си се гушкате вкъщи  baby
Аз както бях аха, аха "за вчера", комай ще почакам наистина юли, пък и нямам нищо против. Имам си безболезнени стягания. Направих една репетиция престой в ТК, та ми се поизясни ситуацията там. Да видим .... Само пуснах едно запитване и в друга тема за плащането дали при спешно секцио се плаща и какво, аз ще съм планирано. Ако някоя от вас е наясно моля да ми кажете  Praynig

# 48
# 49
  • Мнения: 147
Петя, аз бях със секцио с първото рожбе. Не ми се е бавила кърмата изобщо. Ама всичко си е индивидуално предполагам. Но и тричките, които си бяхме секцио в стаята си закърмихме без проблем.

# 50
  • Мнения: 142
Това със свалянето на кърмата след секцио си е малко индивидуално- аз успях след много усилия и нерви да закърмя на трети или четвърти ден.

# 51
  • Мнения: 5
josi_josi, имах предвид като бременна  Grinning После жз с бебетата нови теми, разбира се

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 421
dona_78 честито и от мен
ЛЛЛ супер аз ще имам нужда от вас със сигурност   bouquet
Лале темичката е супер браво  Hug
Avencis сутиените ти много ми харесаха дали има по-големи и дали и аз мога да си взема няколко Simple Smile

# 53
  • Мнения: 212

Avencis сутиените ти много ми харесаха дали има по-големи и дали и аз мога да си взема няколко Simple Smile

ами не знам ама моята приятелка е с доста по голям бюст от мен а ги носи същите. Кофтито е че не винаги може да си купиш а само като отворят за посетители или нещо от сорта. Аз отдавна съм и казала като отворят да ме вика, понеже там продават и бикини и боксерки (най обикновени изчистени) и исках да си взема понеже като ми се разшири таза и моите ме дразнят. Ако каже че отварят ще ти свирна  Whistling

Последна редакция: вт, 24 юни 2014, 16:17 от Avencis

# 54
  • София
  • Мнения: 3 447
Нова тема сме имали... Simple Smile Айде да видим дали ще я изпишем до моя ден  Flutter

Явно на всички днес ни е ден за разкрасяване, след малко потеглям към козметичката за кола маска, ама така ме мързииии!

Последна редакция: вт, 24 юни 2014, 16:30 от ToHu_

# 55
  • Мнения: 615
Уж само болки в гърлото и ми е хремаво ,а не минава бързо ,а си пия лекарствата 4 ден  Sad,
Нищо чудно и аз да се включа с бебевалежа и в другата тема Wink
Много се радвам на родените вече бебчета,честито майчита  bouquet

Последна редакция: вт, 24 юни 2014, 18:09 от Titanka

# 56
# 57
  • Мнения: 99
Да може би е индивидуално, да се надявам като съм секцио и при мен да стане бързо кърменето.

Момичета, аз откакто съм бременна нося само спортни сутиени, но такива твърди, не от най-меките, а по принцип съм с голям бюст. Мисля си и за кърменето да продължа с тях. Иначе си купих един за кърмачки от H&M преди време и както се опасява Пайчето, вече ми е малък и не мога да го закопчая даже.

# 58
  • Мнения: 36
Цоп и тръти в новата тема.
ЛЛЛ очаквахме ви с нетърпение

# 59
  • Мнения: 143
И аз да се запиша

Общи условия

Активация на акаунт