Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Avencis ние наскоро си купихме нова пералня с програма за бебешки дрешки, и когато започнах с прането на бебка се оказа, че програмата е на 95градуса/2:45мин. Shocked не мисля, че ще я използвам някога.

# 16
  • Мнения: 33
Monik@ браво ,добре наддава ,пу-пу

# 17
  • Мнения: 62
Здравейте момичета само да се похваля вчера набързичко се появи и нашата дама  Simple Smile малко е мъничка само 2кг но не сме в кувьоз което е супер  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 556
Е Лаленце, всичко по вода да мине и утре да се похвалиш Hug

# 19
  • Мнения: 33
Честито момиченце на мама malka,и бързо възстановяване!

# 20
  • Мнения: 370
Malka честито бебче   bouquet

# 21
  • Мнения: 547
Avencis ние наскоро си купихме нова пералня с програма за бебешки дрешки, и когато започнах с прането на бебка се оказа, че програмата е на 95градуса/2:45мин. Shocked не мисля, че ще я използвам някога.

Имаме пералня със същата програма, може да намалиш градусите, само трябва да видиш от къде.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 913
MrsRaven,  Щастлива жена, malka честити бебчета! Да растат здрави и засмяни!   bouquet
Knick_knack, Лале в дъжда ще чакаме добри новини от вас утре! Еххх, че вълнуващо!
Monik@ то обикновено така става. И аз много се притеснявах стига ли не стига ли пустата кърма, до ЛЛЛ се допитвах и на края на първия месец бууум 1100гр. горница. Та, така.
Елфита ммм много неприятно това със зъба. Хубаво е поне, че е възможен някакъв лек. Дано вече не те боли.  Hug

Аз днес бях на ЖК и тя какво мери какво прави изкара дребосъчка 2600, при все, че преди 2 седмици беше 2400-2500гр. Еее викам си какво пък някакви мерки, апарати, обаче пък като ми каза, че пъпната връв била преметната малко се притесних. И на фона на вчерашните ми тревоги предиобед относно липса на активност от страна на бебка и като цяло последните дни е една мудна(като знам какъв бяс беше до скоро), се вкарах във филма. Викам явно има притискане на пъпната връв, потока към беба не е добър, тя не се храни, страда и затова такава ленива...  #Crazy А бе филм ви казвам.  Mr. Green И хоп следобед при доктора на частно. Еее той измери беба около 2900гр. , пъпната връв действително е около главичката, но реално не омотана около вратлето и на този етап се храним чудесно. Тоновете са добри и човека вика да дишам спокойно. Grinning Главичката се е наместила ниско, ниско долу. Малкия не спира да пита кога щяло да излезе бебето.  Heart Eyes Нали все му казвам, че като порасне достатъчно ще излезе, а като ходя на лекар знае, че отиваме да видим колко е пораснало.

# 23
  • София
  • Мнения: 199
MrsRaven,  Щастлива жена, malka, честити бебоци! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Да са ви живи и здрави, да ви носят много радости и да растат щастливи деца!

Лаленце, стискам ти палци всичко да мине бързо и безболезнено и да се гушкате скоро с бебка! Спокойствие и само позитивни мисли!

# 24
  • Мнения: 46
Здравейте момичета! Да са живи и здрави новородените бебчовци!  newsm30  ylinfant и много много да слушат и радват майките си  smile3541

Пожелавам много много късмет на всички които ще раждат утре и здрави бебоци!!!

Утре е и моят термин и честно казано малко ми е притеснено. По принцип утре по обяд трябваше да ходя за запис на тоновете,но доктора ми каза че няма да може наобяд и за това ми каза да отида в 20:15 вечерта,когато му започвала смяната. Съмнявам се че ще ме оставят в болницата , или най-много да предизвикат раждане.. Но знам ли?! Чак да ми го предизвикат на термина.. newsm78 newsm78

Понякога имам болки подобни на предменструалните,надявам се всичко да е ок!

Пойелавам ужасно много късмет на всички бъдещи и вече станали майки! Целувам ви всичките Hug preggo pregnant baby

# 25
  • Мнения: 46
О забравих да ви попитам нещо! Когато тръгнеш да раждаш преди раждането те гледат на ехограф,нали? Дали всичко е наред,дали може да се роди по нормален начин..? newsm78

# 26
  • Мнения: 33
Гледат в болницата където ще раждаш ,тонове всичко ,спокойно ,всичко ще е наред .Стискаме палци за утре!

# 27
  • Sofiq, Bulgaria
  • Мнения: 17
Честито на всички мами,да са им живи и здрави бебоците.Много е готино какъв бебевалеж настана само,всеки път като отворя сайта или форума и хоп по 2-3 новородени  Heart Eyes


Да дам и аз един бърз отчет от днешния преглед.Малко съм със смесени чувства,термина ми е на 10 а бебо няма ни най-малка идея да се ражда.Водите ми били в норма,плацента добра все още-яде си ,плува си и си живее живота.Измериха го 3400гр,таза според доктора ми позволявал да го родя,а аз не съм мн едра.Казаче според него ще се справя,а ако не винаги било най-лесното да ме срежат. Ох и ме прегледа вагинално и ми направи разкритие-1,5см-2см,до преди това нямах никакво.Доста ме заболя,но кръв за сега нямам.Препоръча ми секс,изкачване на стълби и чай от босилек.От къде по дяволите да търся босилек сега,защото другото съм го пробвала и никакъв ефект !

# 28
  • Варна
  • Мнения: 917
delicious*, гледат те на ехограф като те приемат за раждане. Не се притеснявай.

Мира, добре, че си отишла и на втори преглед, а не си се оставила на страховете. Надявам се сега си по-спокойна.  Hug

Knick_knack, успех и на теб утре. Ще чакаме хубавите новини.

MrsRaven, Щастлива жена, malka, честити бебоци! Да са ви живи и здрави!  Hug Hug Hug

Авенсис, предполагам, че бебешката програма има и повече изплаквания. Но не мисля, че е кой знае каква екстра, ако заради това си я харесала.

Аз днес вече си изпрах всички дрешки на бебка. Две перални са. Малко множко са ми сякаш дрешките, но нищо. Важното е да ми е кеф.  Peace

Онзи ден бях при педиатърката заради сина ми. Пита ме какво чакаме този път и като казах момиче и последва изречението "Абе друго си е да се връзват панделки". Честно ви казвам вече се изприщвам от подобен род изречения, което идва от много хора вече. И аз се радвам страшно много, даже пазарувам повече този път, защото има много избор за момичета и т.н. Ама все едно сина ми е половин човек, като се изкажат така. Де да знам, кофти ми става. Обожавам си момченцето.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 256
ехе аз докато миткосвам улиците, нова тема сте пуснали ....
Лаленце стискаме палци! Hug

Общи условия

Активация на акаунт