Каква сокоизстисквачка да взема - марка, функции

  • 17 127
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 618
Днес бях тръгнала да купувам тази на Таурус показана по горе, но в крайна сметка като я видях на живо се отказах и Тефал ми се видя по надежна с 200 вата е по мощна, ножовете и са по добри, пробвах я прави уникален сок с 15лв е по скъпа, има контейнер за отпадъци, тази на таурус май се чисти след всеки сок, защото се събират вътре т.е. няма как да направя цяла кана.http://www.technomarket.bg/products/09138645/tefal-ze-350b38, съвсем малко място заема.

# 16
  • Мнения: 6 583
Скрит текст:
Звезден прах, много ме зариби с тази машинка, особено след като я препоръча. Цената е супер и излиза, че е 2 в 1.  Blush

Но и аз като yasmina, тръгнах (само че по сайтовете) да разглеждам и погледът ми се спря на тази на Тефал. Все пак гледам и цените, не мога да си позволя по-скъпа за жалост.
Скрит текст:
Днес бях тръгнала да купувам тази на Таурус показана по горе, но в крайна сметка като я видях на живо се отказах и Тефал ми се видя по надежна с 200 вата е по мощна, ножовете и са по добри, пробвах я прави уникален сок с 15лв е по скъпа, има контейнер за отпадъци, тази на таурус май се чисти след всеки сок, защото се събират вътре т.е. няма как да направя цяла кана.http://www.technomarket.bg/products/09138645/tefal-ze-350b38, съвсем малко място заема.
Не съм имала до сега и не разбирам, но това контейнерче за отпадъци след всяка направа на сок ли се чисти или може примерно след 3-4 пъти  newsm78
Като цяло някой може ли да направи сравнение м/у двете? Предполагам, че ако взема на Тефал губя способността за цитруси, тъй като не е цитруспреса. Всъщност кои плодове няма да може да се слагат  #Crazy С морковчета ще се справя ли?
Извинявам се за може би тъпите въпроси, но се обърках коя машинка какво може и какво не, особено и след като съм нямала до сега такава.

# 17
  • София
  • Мнения: 681
Контейнерчето за отпадъци аз го чистя след всяка употреба, даже доста често по време на употреба, защото докато направя един литър фреш от моркови и вече стърготините от морковите са се събрали в контейнера и прелива Simple Smile
Аз иначе го правя това с хигиенна цел, не я ползвам всеки ден, а и си мисля, че ако я оставя остатъците, от плодовете там ще засъхнат и няма да мога да си измия контейнерчето нормално. Но си мисля, че примерно ако правиш сутрин и вечер фреш не пречи да не го почистиш веднага, ами примерно вечерта като си направиш втория фреш.

# 18
  • Мнения: 4 618
Аз по горе направих сравнение между двете. И двете всичко цадят всякакви плодове. Тази на Таурус не ми се видя надеждна за моркови и освен това няма контейнер за отпадъци. Докато вече  си я полваме Тефал (Мулинекс имат същата, едно към едно само надписа на марката е различен) Много лесно се сглобява(защото си бях харесала една едвам и вадех кръглото "ножовете") Тефал я почваме сутрин с всякакви плодове и зеленчуци, всички сокове стават чудни и от моркови и от портокали и от всичко, контейнера си събира цял ден около 5 сока на ден изпиваме и вечер си я мия.

# 19
  • Мнения: 6 395
Моркови меля всеки ден на малката.......никъв зор не вижда, супер сок си прави

# 20
  • Мнения: 4 618
Възможно е, аз на Таурус каквото съм всела всичко е било супер- с една ютия 20г карам  пу, пу..

# 21
  • Мнения: 6 583
А какво ще рече при Таурус - "възможност за работа с цели плодове" - не  Rolling Eyes
И нали плодовете се слагат обелени (там където имат нужда) ooooh!
Дано има коледни намаления  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 395
Професионалните и по-мощни уреди мятат плодовете със все кори и обелки.......

# 23
  • Мнения: 9
Имате ли мнение за тази сокоизстисквачка? https://zora.bg/ayco/mr600d/21269  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 74
Здравейте, някой ползвал ли е сокоизтисквачка Rohnson R424 ,да каже мнение,че не намерих никакви отзиви.

# 25
  • Мнения: 224
Препоръчвам тази: Philips HR1869/01 
Скрит текст:

http://www.amazon.de/Philips-HR1869-01-Geschwindigkeiten-Einf%C3 … veASIN=B00BLGRZLE

Сокът е чист и бистър. Това, което остава от плода е почти сухо. Голяма е, прави много сок наведнъж, лесно се разглобява и почиства.
Изтисква и цитрусови обелени плодове - портокали, мандарини.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 954
Идеи за читава сокоизтисквачка за около 100-150лв дали може да предложите?

# 27
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Здравейте, обяснете ми каква е разликата между обикновена сокоизстисквачка и такава тип охлюв. Коя да предпочета?

Препоръчайте марка.

Общи условия

Активация на акаунт