Един въпрос сега стои - момче или момиче през АПРИЛ очакваш ти?

  • 28 124
  • 789
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 498
Влизам да се отчета и аз.
Май също като вас ще имам проблем с кафето... Обичам го, обожавам го, това е ритуал за мен - сутрин даже ММ казва, че си имам определена траектория, път до машината и дори със затворени очи съм ходела. Явно от години действията ми сутрин са едни и същи =)
Но нещо напоследък го пия някак си.. по задължение. Вкусно ми е, но не чак толкова. Може би ще си слагам по малко захар, не знам.

Иначе за спането - аз само по корем и настрани мога да спя. Засега успявам, усуквам се леко, че не ми е удобно съвсем по корем.

За гърлото да се похваля - снощи си направих чайче, смуках ИслаМус и днеска ми е по-добре, може би наистина ми е зачервено било гърлото. Наскоро си правих изследвания за щитовидната и всичко беше ок, така че не мисля, че има нещо общо.

Иначе май открих от къде основно ми идват коремните болежки - днес се усетих, че от 2 дни не съм се срещала с 00. Егати, моят перфектен метаболизъм е станал на нищо Sad
Пих кафе, ям мюсли с топло мляко и после ще направя една супа, стискайте палци  Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 11 779
Po3u вземи си и сушени сливи, прават чудеса Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 2 498
Освен да си ги направя на плодова салата с крушите, които съм приготвила =) Хаха =)
Мерси, ще пробвам!

# 33
  • Мнения: 301
Честита ни тема Simple Smile
Браво Силки   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 598
Привет! Минавам набързо да се запиша, че тази седмица се върнах на работа, даже и уикенда съм там:)

Много здраве на всички мами и бебоци:)

# 35
  • Мнения: 664
Силки, благодаря и аз! Дано всичко е наред при теб!  Hug
Еееее, браво за момите! Искам и аз, ама къде е 13-ти ... Hug И добре дошли на новите мами!  Hug
Аз пък много хубаво си спинкам ...  Rolling Eyes Днес с малкия откарахме до 11 ...  Shocked Е, през нощта ставам 1-2 пъти до тоалетната, ама после пак си заспивам. Аз спя само настрани, по друг начин не мога, не ми е удобно. Добре, че не ходя на работа, защото щеше да ми е много трудно. С предната бременност една приятелка постоянно ми повтаряше - "спи сега, че после няма да можеш". Е, не можех около 2-3 месеца, после ела ме виж ...  hahaha
Карина, аз от скоро започнах пак да пия кафе, ама даже не всеки ден. Наистина не ми се пие както преди ...  ooooh!
Аз си мисля, че за атопичния дерматит може да се ползва такава бебешка козметика. На сина ми бяха препоръчали А-Дерма в родилното, че му се лющеше кожата /то май на повечето бебета е така  newsm78/.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Здравейте, не съм чела от няколко дни и сте изписали много страници Simple Smile
Аз се върнах на работа. Шефа не прие добре новината,ама какво да се прави. В сряда съм на лекар,вече официално ще ме записват за ЖК. Ще трябва и час за ФМ да си запиша.
При мен чак сега започва гаденето и повръщането. Ужас. Ставам и по нощите да повръщам. Луда работа!

# 37
# 38
  • Мнения: 124
Здравейте! Както казах, имах малко проблеми и затова не съм писала. Положението със съня просто излезе от контрол. Такова чудо досега не бях преживявала. Да ти се спи, а да не можеш да спиш.. и нищо да не помага. Заспя и се будя през 10 минути, то това сън ли е... От там тръгнаха и други проблеми, отслабна ми явно и имунитета, та прихванах някакъв ужасен вирус, от мен пък и детето го прихвана.. после и ММ... и до вчера положението у дома беше изключително "весело" Crazy Вече се пооправяме. Даже те двамата днес си заминаха на село, че има малко работа там, а малкия да потича на чист въздух, пък аз да си почина... Още имам проблеми със съня, та се чудя вече какво да правя Confused И кръвното ми на моменти е много ниско, вие ми се свят... И май е време да ходя на лекар вече. Мислех да чакам до 14.10, когато ми е прегледът, но май няма да издържа до тогава. А в нашия град няма свестни лекари и не смея да отида при никой, та не знам просто...
AleksandraNikolova, The Mum, много съжалявам за това, което преживявате! Sad Hug Късмет, кураж и много сили! Дано скоро да видите отново две чертички и всичко да бъде наред! Praynig
Смехорани, понеже една приятелка роди скоро близнаци.. ми няма разлика между термина при близнаци и термина с едно бебе... Каква разлика да има? Нали се определя по един и същ начин. Тя роди в 37 г.с., планово секцио. И на мен ми стана интересно как така са родили на термин, ама нейсе.. като няма кой да ти обясни Twisted Evil Не се ядосвай, ще се посъветваш с АГ и той ще ти обясни всичко! Hug
Никол, аз също съм свалила доста. В началото, когато повръщах, бях свалила 5 кг., после си върнах 2 кг. отгоре, но миналата седмица с вируса, безсънието и т.н., съм свалила 4 кг. Shocked Вече на нищо не приличам. Но нямах и апетит. Сега вече гледам да ям повечко, за да мога да си върна килограмите, че положението така хич не ми харесва.
За имената, които измислят по- големите деца - нашият син каза, че бебето ще се казва Михаела Simple Smile Heart Eyes и с таткото се спогледахме и решихме, че наистина това ще е името, ако бебето е момиче. Та, ей така, при нас баткото го избра, без даже да сме го питали, но съм влюбена в името. Simple Smile Не знам от къде му дойде на него на ума точно това име, предполагам, защото има една приятелка в яслата, която се казва така, а те много се разбират и затова.. Grinning
metlichina, аз също само ФМ ще правя. Първата вече я направих, другите две също ще направя. По съвет на моя лекар няма да правя БХС, обсъдихме с него нещата, четох и доста в интернет и реших, че е по- добре да не го правя това изследване.
За позите при спане - то не, че спя много, ама... спя на една страна, а по принцип заспивам най- много по корем, а сега няма как. Малко ми беше некомфортно в началото, но сега ми е удобно и така. Въпрос на навик е. С първата бременност много удобно ми беше като си сложа една такава огромна продълговата възглавница до мен, прекрача я с единия крак Mr. Green и така си спях, сгушена в нея. Laughing
Кафе си пия. Не мога да го спра, а и не виждам защо да се насилвам, при положение, че едно кафе на ден не вреди Peace
Ами, това успях да изчета... Изписах света, дано някой изобщо има нерви да го прочете Mr. Green

# 39
  • Мнения: 289
ЕЕЕ и аз да се запиша  Hug

Силки страхотна си миличка, благодаря за темичката, ние нямаше да се справим без теб  Hug  bouquet Мила "нерви" имах  Joy и го изчетох  Hug Страхотно именце е избрал малкия, браво  Heart Eyes  Аз съм си все същата със същите килограми 1 надолу и край, нито надолу, нито нагоре . Много ми се яде, но седнали- край хапвам супер малко и се подувам се едно съм изяла света. Ужас !!!

giada on the road  честито момиченце, ние се надявахме за момиче ама май ще сме с момченце , док каза , че е на 70 % ама ние като се прибрахме в къщи и като гледахме бебо според нас е на 100% така хубаво се вижда всичко....важното е да е  живо и здраво !  Praynig


kukumiavka и на теб честито момиченце   bouquet 

radoost стискам палци всичко да е наред  Praynig

kalitarka , maceto85, C a r r y и аз се събуждам рано към 5-6 , но ходя до
WC и после пак  smile3524 иначе се въртя постоянно , защото по принцип спях само по корем Sad

puppii Добре дошла   bouquet

Доколкото за кафето преди всяка сутрин пиех кафе , но с цигарката, а сега като не пуша и кафе не ми се пие. Пия рядко като се събудя с главоболие или ми се допие което се случва на  седмица веднъж .... Тея 2 дни ме боли главата ужасно и ми се вие свят , дали е от фолиевата  newsm78 незнам .... И затова само се въртя по-леглото , напук на мен почна да ми се бели лицето и ми излезна гадна пъпчица в носа, която ме дразни много ....   #Cussing out

Po3u и аз съм със същия  проблем , стискам палци  Praynig


lina_bs бързо да ти минава това гадене, че е отвратително    Hug

# 40
  • Мнения: 289
http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content& … -14&Itemid=63

Ето тук са изследванията освен ФМ и БХС , който по принцип трябвало да се правят преди да се забременее 2-3-4 месеца Sad и сега е хубаво да се направят , някой са по здравна каса други не . 

# 41
  • Мнения: 75
Запис за мен от болницата...
Ще ви чета за сега, но ще се отчитам след като се прибера, че от тела е трудно! Иначе съм ок, надявам се сагата с драйфането да е към края си!

# 42
  • Мнения: 2 026
Момичета, искам да ви попитам тъй като съм невежа по този въпрос, възможно ли е вече да усещам трептенето на бебчо (11г.с.), защото днес следобяд като полегнах и от лявата  страна усетих трептенето около 15-20 сек.А може би всичко е плод на фантазията ми и нетърпение вече да го усетя  preggo

# 43
  • София
  • Мнения: 11 779
Мария92 аз също усещам трептенето, тази седмица даже се засили, някой каза тук че са газове, но аз ги различавам  Wink

franseto скоро да минава гаденето Hug

# 44
  • Мнения: 664
Лично за мен е трудно да повярвам, че може да се усети бебето преди 15 с., особено при първескиня ...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт