Шеф, мултиварка или както ние го наричаме Кукър 3

  • 332 443
  • 2 076
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 163
Извинявам се ,че отново нахалствам с въпросите си ,но трудно все още разгадавам мултикукара.ВЪпроса ми е следния ,пуснах кукара на програма рис за ризото ,но таймера не отброява колко време остава до края на програмата ,само се въртят прекъснати нули на дисплея ,в същото време ориза се готви.МАрката на кукара е филипс .Нормално ли е да не отброява времето.Снощи направих кейк стана страхотен.


На някои програми /паста,ризото.../ започва да отброява време накрая  не се притеснявай , иначе си готви. Като начало го наглеждай от време на време  Naughty после ще му свикнеш  Laughing
БЛагодаря  bouquet  bouquet така и стана ризото стана чудесно

# 46
  • Мнения: 170
О нова темичка! Записвам се да следя!
Иначе благодаря за идеята за хартията за кекса!   bouquet

# 47
  • Мнения: 18
Здравейте, от известно време се замислям да си купя мултикукър, но нямам идея на коя марка да се спра. Какво ще ме посъветвате?

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Здравейте,

Ще съм признателна ако можете да споделите дали сте се натъквали на Multicooker без тефлоново покритие и съответно да споделите марка, магазин   bouquet

# 49
  • Мнения: 471
Jenia аз имам на Филипс -доволна съм от него  върши ми работа . На една приятелка купихме за подарък на Тефал и тя е много доволна . Мисля ,че който и да вземеш все ще ти върши работа и като се опознаете ще си доволна ! Успех ! Laughing

# 50
  • Мнения: 18
Благодаря Benita 2010. Има ли някакви екстри, за които трябва да се следи при избора?



 







# 51
  • Мнения: 471
Мисля ,че всички правят едно и също : варят ,задушават,печат .... но  ако искаш изчакай да се включи някой по вещ по въпроса ( тук наистина има хора дето много разбират) да ти даде  съвет   Hug

# 52
  • Мнения: 10
Jenia аз имам на Филипс -доволна съм от него  върши ми работа . На една приятелка купихме за подарък на Тефал и тя е много доволна . Мисля ,че който и да вземеш все ще ти върши работа и като се опознаете ще си доволна ! Успех ! Laughing
Добър ден! Може ли някакво мнение за този:http://www.technomarket.bg/products/09138813/tefal-rk705138
Пуснаха го на пазара преди 1-2 седмици.

# 53
  • Мнения: 17
Здравейте,от скоро ми влезе идеята и аз да си закупя мултикукър да  попитам някой пазарувал ли е от този сайт и имали такъв уред  http://multicooker.com/uk/catalog/multicookers/redmond_rmc_m90/.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Здравейте,от скоро ми влезе идеята и аз да си закупя мултикукър да  попитам някой пазарувал ли е от този сайт и имали такъв уред  http://multicooker.com/uk/catalog/multicookers/redmond_rmc_m90/.

Много благодаря за този линк !!! Виждам, че тук има възможност да избереш с какво покритие да е купата за готвене. Има възможност да е с керамично покритие или да е стоманена...

Знаете ли дали в България има такава възможност за избор, така че да избегна тефлоновото покритие.

# 55
  • Мнения: 10
Здравейте,от скоро ми влезе идеята и аз да си закупя мултикукър да  попитам някой пазарувал ли е от този сайт и имали такъв уред  http://multicooker.com/uk/catalog/multicookers/redmond_rmc_m90/.

Много благодаря за този линк !!! Виждам, че тук има възможност да избереш с какво покритие да е купата за готвене. Има възможност да е с керамично покритие или да е стоманена...

Знаете ли дали в България има такава възможност за избор, така че да избегна тефлоновото покритие.
Това е от описание, което имам за Тефал RK705138 :3. Подвижна керамична купа. Искам и аз да разбера нещо повече за този модел, но засега никой не написа нищо. Гледах го в Технополис, продавачките не могат да кажа нищо освен това, което има в описание. На таблото има копчета + и -, но продавачката не  знае, дали те са само за функцията отложен старт или с тех също може да се променя времето на програмите. Също така искам да знам, дали може да се премине от едната програма към другата без да се спира машината. Не знам, дали обясних прави лно, до сега нямах такъв уреда

# 56
  • Мнения: 471
Several 1946  за Тефал не мога да ти дам отзиви , освен ,че една приятелка  има и е доволна от него (трябваше и време да го опознае ) . Аз съм със Филипс също съм доволна . Някои програми дават възможност да си настроиш време и градуси  затова има + и -  мисля ,че и Тефала е така. Има други които са програмирани времето и градусите там не може да коригираш. Може в Процеса на готвене да сменяш програми  ( просто стопираш една и стартираш друга )  Това е в общи линии за Филипс предполагам важи и за Тефал, нали са създадени да правят едно и също ,просто марките са различни .

# 57
  • Мнения: 10
Several 1946  за Тефал не мога да ти дам отзиви , освен ,че една приятелка  има и е доволна от него (трябваше и време да го опознае ) . Аз съм със Филипс също съм доволна . Някои програми дават възможност да си настроиш време и градуси  затова има + и -  мисля ,че и Тефала е така. Има други които са програмирани времето и градусите там не може да коригираш. Може в Процеса на готвене да сменяш програми  ( просто стопираш една и стартираш друга )  Това е в общи линии за Филипс предполагам важи и за Тефал, нали са създадени да правят едно и също ,просто марките са различни .
Предишната модел на Тефал е рисоварка, там няма функции задушаване и пържене. Аз гледах таблото на Филипса, там има термометър и май че има копче, на което се пише "Cooking time", а на тефал това го няма ,тези  + и - са расположени от двете страни на копчето за отложен старт и не мога да разбера, дали с тях може да се работи и при други функции. Този модел продават отскоро, явно още няма кой да каже нещо по въпроса. На руските сайтове не можах да  намеря това, което ми интересува.

# 58
  • Мнения: 471
Този Тефал май е точно като на моята приятелка ,щото тя ми говореше нещо такова за + и-  до някакъв бутон и се чудеше  дали не е за отложен старт .... Ама ще я питам довечера и ще пиша , че тогава не обърнах внимание ... Аз не намирам много логика в отложения старт ,щото как да оставя месото примерно да се кисне няколко часа в мултикукъра и после да почне да се готви (ами лятото) ?  Според мен тук логиката е обратна :  готви и поддържа топло известно време ... Може и да не съм права , ама аз запържвам ( задушавам) дослагам всичко затварям и оставям .....
Довечера ще разпитам за Тефала и ще пиша ,тя също го има от две седмици някъде и въпреки ,че готви вече по смело все още разучава ....

# 59
  • Мнения: X
На сайта от линка   http://multicooker.com/uk/catalog/multicookers/redmond_rmc_m90/ ,не можах да видя цената на този мултикукър 3в 1 .
  Хлебопекарна ,кукър и тенджера под налягане. Като идея ми се струва супер , защото се спестява място .
 Някой има ли такъв ?

Общи условия

Активация на акаунт