Студ навън вилнее, а АПРИЛчето в коремчето на мама дивее - Тема 10

  • 22 630
  • 673
  •   1
Отговори
# 660
  • Перник
  • Мнения: 728
margaritka_malka, моите последни изследвания на урината бяха такива, но аз нямах никакви оплаквания като парене или болки в бъбреците и на другия ден повторих изследването със стерилна урина ( купих си контейнерче от аптеката и го занесох в лабораторията) и всичко си беше нормално. Ако нямаш оплаквания можеш да повториш, за да не се тъпчеш излишно с лекарства.
amy, тази седмица и аз се филмирах, че не усещам бебето, но покрай нощното будуване установих, че тогава му е активния период и сега съм спокойна.  Simple Smile

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 479
  Tired мразя ги тези "глухи" моменти! Имам периоди, в които по цял ден никой не ми се "обажда". В началото се бях стреснала, защото имах един два много активни дни и после затишие..  Thinking Сега вече ми е по спокойно. От известно време даже и график си имаме - следобед и вечер като си легна иии юху дискотека си прави вътре човека  Joy Но явно прилича на мен - дръпнат - все като дам на някой да пипне корема и той веднагически спира да мърда.. като си останем само двамата пак почва да мърда  Joy
Не знам дали усеща котката, но понякога като легна и тя ляга до мен, и той веднага почва да подскача  newsm78

# 662
  • Мнения: 145
Здравейте!
Като заговорихме за педиатри, моля препоръчайте ми някой в Младост 1 и преди време бях попитала за някакво мнение за д-р Елка Славова?

Скрит текст:
И аз се интересувам за педиатър в този район, също е вариант Мусагеница и Дианабад. На теб препоръчана ли ти е от някой д-р Елка Славова? Откривам само положителни отзиви за нея, тя в 27-ма поликлиника ли е?

# 663
  • Мнения: 234
 *карамел* - благодаря за отговора. Проблемът е, че усещам парене и затова ги пуснах. Надявам се, да се размина леко, но ще видим какво ще каже и док-та. Иначе и аз си мисля да пусна и стерилна урина за всеки случай.

# 664
  • Мнения: 89
Да споделя за домашния доплер, че за мен беше пълен провал, изобщо не можех в по-малките седмици когато не усещах бебето да намеря шум и се психясвах ужасно, дори сега не успявам да хвана, дебел ми е  много корема явно, не знам. Моя е  под наем от от продавалника, ще го върна в края на януари, като ходя до София. След злочестата ми предна бременност сега съм все на тръни, но си казвам, че каквото Господ даде, това е! Безсилна съм  и се поддавам на страх и черни мисли, но и много се засили вярата ми и надеждата за успешен финал!

# 665
  • Мнения: 487
Какво стана със срещата,за която писахте?Кога ще е и къде,че ако се виждате утре и аз ще се присъединя.

# 666
  • Варна
  • Мнения: 313
Здравейте и от мен, от няколко дни само чета и не мога да ви сваря... Ние с бебо сме добре, засега...от време на време пак ми се завива свят, и ме болят мускулите около ребрата, но...какво да се прави, като си почина ми минава.

Искам да попитам варненските мами не искат ли да си направим една среща?

Пожелавам на всички прятна събота и неделя  Hug

# 667
  • Мнения: 11
Срещата остава за неделя  в 12 или в 13 ч.  в Мистър Пица на Попа

# 668
  • Варна
  • Мнения: 107
Искам да попитам варненските мами не искат ли да си направим една среща?

Чудесна идея!  lalalala

Момичета почти я изписахме и тази тема.  Laughing
Аз мога да направя следващата, ако никой не е започнал. Но пак пак ще очаквам предложения за заглавие на следващата тема.  newsm78
За заглавие предлагам:
Априлчета се мятат в корема и в новата ни тема.
                                         и
Априлчето шава ли шава и мама с усмивки дарява.

# 669
  • Мнения: 180
 
И аз днес се психирах с тези ритници, още повече, че съм с предна плацента и според това къде се намира, усещам по-силни ритници или само движение. Е след поста в Фейсбук снощи успях да се вкарам във филм цял ден ooooh! В понеделник съм на преглед и точно за  това искам да питам и дали предната плацента оказва влияние до края на бременността или бебето вече е достатъчно голямо, че да не влиае положонието на плацентата newsm78

# 670
  • Мнения: 43
Ползвах многократни пелени от 3-тия месец на бебето до 16-тия. Удобни са, а не ся кой знае каква допълнителна работа. После минахме на гащички през лятото, но сега сме памперс еднократен ...
Трудно се учи моето. Като се позатопли ще пробвам пак с гащички.
  

# 671
  • София
  • Мнения: 11 779

И аз днес се психирах с тези ритници, още повече, че съм с предна плацента и според това къде се намира, усещам по-силни ритници или само движение. Е след поста в Фейсбук снощи успях да се вкарам във филм цял ден ooooh! В понеделник съм на преглед и точно за  това искам да питам и дали предната плацента оказва влияние до края на бременността или бебето вече е достатъчно голямо, че да не влиае положонието на плацентата newsm78

За това и подминах този пост! Даже в  приложението ми на телефона го пише, но пак гледам да го игнорирам. Аз засега не се шашкам че нали лежа и купони стават в корема ми , но подминавяйте такива неща! Или плацента, или води или положение на бебето влияе на усещането. Че и аз един път изпаднах в паника и ММ го вкарах във филм

# 672
  • Мнения: 479
Искам да попитам варненските мами не искат ли да си направим една среща?

Чудесна идея!  lalalala

Момичета почти я изписахме и тази тема.  Laughing
Аз мога да направя следващата, ако никой не е започнал. Но пак пак ще очаквам предложения за заглавие на следващата тема.  newsm78
За заглавие предлагам:
Априлчета се мятат в корема и в новата ни тема.
                                         и
Априлчето шава ли шава и мама с усмивки дарява.

Супер са заглавията. Благодаря!   bouquet

И момичета пускам новата тема, че през деня няма да ми остане време. Довечера ще я оформя по-добре.
Хубав ден на всички!   smile3525

Заповядайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=820814.new#new

# 673
  • Мнения: 36 052
Моля, не пускайте нова тема на 45 стр.
Дори и да стигнете до 51-52 стр., никой няма да заключи старата тема.

Общи условия

Активация на акаунт