Бебе Михаела ни е на късмет и ведро продължаваме напред! Термин АПРИЛ - Тема 13

  • 26 885
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 301
Последно, това слагам за заглавие на новата тема, нали:
АПРИЛчето е малък акробат, в корема прави салто след шпагат. - ТЕМА 14

Тиквичка мисля да я добавим на първа страница и да я "уважим" като ни съобщи официално за бебенцата, става ли?

 newsm10

Моника сподели ако искаш в скрит текст полезните неща от лекцията за дамите Hug

Да живее Трифон Зарезан и тортата от Св.Валентин и аз съм си заплюла една за десерт във формата на сърце.... cheers

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Аз на моя мъж съм му забранила да ми купува цветя за 8-ми март. И затова миналата година изскочи с едно шоколадово сърце,пълно с шоколадови бонбони. Бонбоните ги опуках за нула време,ама за сърцето ме беше жал. Накрая и то падна в нервната битка  Laughing

# 737
  • Мнения: 234
Честито на тиквичката - да са живи и здрави бебоците  1crib (а аз пак се връщам да чета).
Аз много обичам цветя и вече си получих моите вчера - ходихме на един от любимите ни ресторанти. Но аз забелязвам, че май съм изключение за това с цветята и той милия много пари харчи за тях... Иначе след дълъг живот заедно - всичко май сме си подарявали  bouquet Затова съм взела за утре вино торта и щоколадови сърца - да не е без хич.
Само да вметна, че в мола на Стамболийски дават подаръчета при покупка над 50 лв. до утре (включително и вино) - така се възползвах да си взема от сутиените за кърмачки от H&M за които бяхте писали - че се зарибих.

# 738
  • София
  • Мнения: 2 498
И аз имам някои неща за момиченца, от предишни лекции, хубаво ще е да ги съберем, наистина. Може да си направим даже library.
Ще ми е полезно да чета Simple Smile


Айде, да ни е честито:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=827431.msg30142001#msg30142001

Общи условия

Активация на акаунт